Tomek Czopik - za i przeciw

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Tomek Czopik - za i przeciw

Postprzez Cobra » niedziela, 6 lut 2005, 20:27

Proponuje tutaj ciagnac dalej dyskusje na temat Tomka i jego występów rajdowych, zamiast robić bałagan w topicu o Sołku:P
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lut 2005, 23:08 przez Cobra, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice


Postprzez integrale » niedziela, 6 lut 2005, 21:09

ciągni cobra ciągni :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez Cobra » niedziela, 6 lut 2005, 23:06

:shock: :? widze ze jak zwykle z twojej strony mozna liczyc na rzetelny i konkretny komentarz
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

off topic...

Postprzez PSEUDO » poniedziałek, 7 lut 2005, 10:02

te off topici sa jednak na czasie, bo powiedz mi Cobra, skad Ty wziales ten tekst o okopach pod spodem???:)))
Wydaje mi sie, ze temat Czopera zostal wyczerpany:)))
PSEUDO
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 4 lut 2005, 16:08
Lokalizacja: Kielce/Sydney

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 7 lut 2005, 12:33

No to dołoże swoje trzy grosze nt. Czopika.
W Polsce pokazał co potrafi. Tytuły mówią same za siebie. Za kilka lat nikt nie bedzie pamiętał o wszystkich warunkach w jakich czopik tytuły zdobywał. Zresztą mistrz to mistrz i tyle. Do tego inteligenty, obrotny facet, który potrafił się dobrze zorganizować. Szkoda że nie startuje za granicą. Zresztą patrząc na europejską ligę eNki (przez pryzmat wyników np. sołowowa) mam wrażenie że dałby radę.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Mroowa » poniedziałek, 7 lut 2005, 12:37

A dla mnie Czoper był zawsze ok zawsze na luzie itp. Nawet jak prowadził MOC z Anitą spoko mu to wychodziło. Zasłużył na Mistrza i go ma i nie mówcie że wyjeździł go tylko przez chwilową niedyspozycję niektórych zawodników jest dobry i już :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez nick555 » poniedziałek, 7 lut 2005, 12:39

czopik to niezły kierowca ale nie najlepszy. Zdobył to co zdobył i to nie ulega wątpliwości że w tamtym okresie był lepszy sprzetowo albo mentalnie(dzwony Lesia). A że konkurencja była słaba no cóż taki jest ten sport...jeden wygrywa jeden przegrywa, jak chociażby rzeszów jak Fryta go objechał ośką na koniec( chyba nie pomyliłem kierowców::)))
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kakao » poniedziałek, 7 lut 2005, 13:12

a ja zawsze tego kolesia lubiłem i ceniłem i jest tak nadal
w rzeszowie złapał kapcia i kończył na feldze (nawet w miejscu gdzie stałem lekki rów zaliczył)
kakao
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 10:50

Postprzez Łukasz » poniedziałek, 7 lut 2005, 13:53

Ja zawsze bardzo lubiłem Czopika, facet wie o co chodzi w rajdach, podchodzi do nich w pełni profesionalnie, jest obrotny, potrafi jeździć z głową, rozplanować rajd taktycznie, wie kiedy dać gaz do dechy a kiedy odpuścić. Dwa tytuły mistrza N-ki to nie przypadek, w pełni sobie na nie zasłużył, mistrza Polski w generalce też ma - na pewno jest słabszy od Kuzaja, miał gorszy budżet, gorszą furę, ale jeździł najlepiej jak potrafił i przede wszystki z głową, potrafił zaplanować sobie taktykę (w przeciwieństwie do Lesia) i tak jak powiedział w wywiadzie dla WRC:"...Po pierwsze jak mówi przysłowie szczęście sprzyja lepszym. Po drugie, to nie nasza wina, że Leszek miał dwa wypadki i pecha na Rajdzie Śląskim. Zdecydowanie mileliśmy więcej szczęścia, ale czy w związku z tym mamy ten tytuł komuś oddać? Tak się poukładała rywalizacja. Na tym polega ten sport. Leszek miał wyraźny niefart w tym roku i przykro mi z tego powodu. Ale to nie umniejsza osiąganych przez nas wyników i końcowego rezultatu - największego sukcesu w naszej karierze. Przecież tak samo walczyliśmy, ryzykowaliśmy i dawaliśmy z siebie wszystko jak inni." I w pełni się zgadzam ze słowami Czopika a poza tym on ma też swoje lata w porównaniu do Dytków, Bębenków czy innych. To już nie jest zawodnik pierwszej młodości. Dal mnie Tomek Czopik to jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Życzę mu jak najlepiej i samych sukcesów.
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez solota » poniedziałek, 7 lut 2005, 16:00

Dla mnie cZopik to spoko gość, medialny, sytmpatyczny i wogóle :wink:

GO CZOPER :!: :!: :!:
JANUSZ KULIG 1969-2004

FOREVER IN MEMORY
Avatar użytkownika
solota
N3
 
Posty: 404
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 23:20
Lokalizacja: Kwidzyn

Postprzez Banan » poniedziałek, 7 lut 2005, 16:18

Ta, Czopik jest spoko, tak samo jak Kuchar, Lubiak, Karnabal, Bebenek i oczywiscie HOLEK !
Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 lut 2005, 22:51 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: off topic...

Postprzez Cobra » poniedziałek, 7 lut 2005, 16:30

PSEUDO napisał(a):te off topici sa jednak na czasie, bo powiedz mi Cobra, skad Ty wziales ten tekst o okopach pod spodem???:)))


Z głowy swojej wziałem, to jest taki podpis o zakonczeniu bitwy z integrale, o rozejmie :P

Co do Czopika, w pelni sie z wami zgadzam. Bardzo dobry kierowca, swietny taktyk, nie wiem czy nie najlepszy obecnie w RSMP
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Łukasz » poniedziałek, 7 lut 2005, 17:03

Pod względem rozplanowania taktyki to uważam że obecnie jest najlepszy.
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez RaQ » poniedziałek, 7 lut 2005, 21:21

Banan napisał(a):Ta, Czopik jest spoko, tak samo jak Kuchar, Lubiak, Karnabal i Bebenek ;)


Juupi!!! wszyscy są spoko hehehe
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez nick555 » poniedziałek, 7 lut 2005, 22:49

Banan nie wymienił Hołka niemożliwe... :)


Nie no Banan to sie nie liczy...
Ostatnio edytowano wtorek, 8 lut 2005, 23:17 przez nick555, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron