Tomek Czopik - za i przeciw

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez RaQ » poniedziałek, 7 lut 2005, 23:28

To ja wymienie żeby był już komplet:
I Hołek też jest SPOKO !!! :lol:
błehehehe
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41


Postprzez integrale » wtorek, 8 lut 2005, 01:01

i wogole to wszystko jest spoko tak jak zimna wódka :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
integrale
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 18:34

Postprzez LIPciu » wtorek, 8 lut 2005, 05:29

Banan napisał(a):Ta, Czopik jest spoko, tak samo jak Kuchar, Lubiak, Karnabal, Bebenek i oczywiscie HOLEK !
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Gracko » poniedziałek, 14 lut 2005, 21:38

Czopik pozatym że jest bardzo dobrym kierowcą , jest też normalnym pogadanym facetem . Jak to mówią jest swój chłop, spotkałem Go na testach przed Magurskim i możnabyło z nim normalnie porozmawiac a nawet usiąsć na prawym, nie robi z siebie niewiadomo jakiej gwiazdy jak niektórzy.

Tomek, mimo ze przez Ciebie nie mogłem dojsć do siebie przez 2 dni już zawsze bede za ciebie trzymał kciuki !!!
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Arti » poniedziałek, 14 lut 2005, 22:20

Wiecie jaka jest roznica miedzy kibicem rajdowym a kibicem pilkarskim. Taka ze Ci pierwsi jezdza na wszystkie rajdy na jakie mogą sobie pozwolic, natomiast Ci drudzy tylko na mecze tych druzyn, ktorych wlasnie ich druzyna gra. A tak wracajac do tematu. Tomek Czopik jako jeden z nielicznych kierowcow rajdowych jest takim gosciem. z ktorym mozna wlasnie sobie pogadac jak kolega z kolegą przed rajdem, w trakcie rajdu, a nawet 5 minut przed startem do oesu. Jest także jedynym kierowcą ktory jesli jest tylko taka mozliwosc pozwala zasiasc na prawym fotelu swojego Lancerka i pokazac zwyklemu kibicowi na czym to wszystko polega od wewnatrz, nie tylko w miejscu ale takze jak drzewa smigaja ponad 150 km kolo Ciebie. Ale wiem, ze jesli ktos naprawde lubi rajdy to z pewnoscią dogada sie takze z innymi mistrzami kierownicy. Wymienilbym tutaj jeszcze wiele innych nazwisk, ale postanowilem tylko wymienic nazwisko Czopik. Ale to tylko dlatego, ze jest to naprawde jedyny gosc, ktory nie ignoruje w zaden sposob kibicow rajdowych.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 15 lut 2005, 04:07

Arti , niemoge się zgodzić z tobą w paru kwestiach, bezsensu porownywac kibiców piłkarskich do rajdowych, piłka to jest ich pasja, niemożna umniejszać ich zasług i prawa do bycia DOBRYM KIBICEM, raz że ilosć rajdów w polsce to raptem 5 jak się KILKA NAGLE NIEODBĘDZIE, a inna sprawa ze w tabeli drużyny jak jest ok 30 klubów plus rewanze da to w sezonie okolo 60 meczy, wyobrażasz sobei możliwosc jeżdzenia na wszystkie jesli są w całej polsce? poztym bardzo czesto kibice piłkarscy potrafią pokazać sie z dobrej strony, flagi, transparenty, dobrane kolorowe stroje które w wiekszej grupie tworzą zgraną całość.
niemożna porównywać rajdów do piłki nożnej.

A co do sprawy kontaktu kierowcy rajdowego z kibicem, Michał Kościuszko raczej niecieszy się wielka symptią kibiców, raz ze jest w naszym wieku, dwa ze ma możliwosci i zaplecze do rajdów a my nie, trzy że nieodnosi sukcesów w równej walce a mimo to przewiozł swoimi rożnymi samochodami przynajmniej 10 osob ktore znam osobiscie z okolic krakowa i bog wie ilu innych, mimo to dobrą sławą sie niecieszy.

Jesli ktoś uważ że Czopik miał słabą konkuręcie i wygrał CZAMPIONAT to czemu żescie sami niestartowali , przecież szansa była bo niebyło najgroźniejszych rywali !
tytuły w Nce zdobył zasłużenie, w cięzkiej walce i przy wyrównanej konkuręcji, kolo jest spoko bo pojawiał się na kręciołkach jeszcze za czasu CIVICA i kontakt był znim bezproblemowy
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Łukasz » wtorek, 15 lut 2005, 12:52

TommiCrazy zgadzam się z tobą w 100% - nic dodać nic ująć.
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez Tarzan » wtorek, 15 lut 2005, 15:18

ja też bardzo lubie Czopera jak go widziałem pare razy na rajdach(w których nie jechał) to zachowywał się jak każdy kibic żadnego gwiazdorstwa. pozatym jest na filmik jak razem z Kucharem, Lubiakiem i Fryczem robią sobie jaja przed kamerą widać, że jest równy gość jak i cała wymieniona paczka.

off topic. Co myślicie o formir Kuchara coś jakby przez ostatni sezon spuścił z tonu, ostatnio na barbórce i na tym estońskim czy łotewskim rajdzie jakoś słabo jechał. Co się stało z tym Tomkiem z Szwecji czy Nowej Zelandii gdzie był chyba pierwszy za fabrykami.
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PawelRally » wtorek, 15 lut 2005, 16:02

Co do Czopika na tym filmiku to się uśmiałem jak cholera. Czopik - Jola :lol: :lol: :lol: Jak dla mnie wielki człowiek jeszcze sukcesy przed nim choc teraz bedzie ciężko.

Tarzan: Co do Kuchara to jak mnie pamięć nie myli to był drugi 1,7 s za Kuzajem w barbórce, i miał wilkę szansę na 1 miejsce ale głupi błąd na Karowej wszysttko popsuł :( Co do Estoni to trzymał się w granicach I dziesiątki jak sie nie myle.

Ale koniec juz tych Offów
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez LIPciu » wtorek, 15 lut 2005, 16:46

TommiCrazy napisał(a):.

A co do sprawy kontaktu kierowcy rajdowego z kibicem, Michał Kościuszko raczej niecieszy się wielka symptią kibiców, raz ze jest w naszym wieku, dwa ze ma możliwosci i zaplecze do rajdów a my nie, trzy że nieodnosi sukcesów w równej walce a mimo to przewiozł swoimi rożnymi samochodami przynajmniej 10 osob ktore znam osobiscie z okolic krakowa i bog wie ilu innych, mimo to dobrą sławą sie niecieszy.


tommi??
nie zgadzam się!
nie odnosi sukcesów??
może jak go poznasz osobiście to zmienisz zdanie.
osobiście nie znam bardziej wyluzowanego kolesia w mp!!
co jest złego w wożeniu ludzi?? jak chcesz to ciebie też przewiezie :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 15 lut 2005, 17:25

ej , niezrozumiles mojego wywodu, ktoś użył porownania ze czopik jest fajny bo wozi ludzi, a ja powiedziałem ze niezawsze wożenie ludzi równa się z sympatią kibiców, osobiscie do kosiuszki nic niemam, niechce wcale wożenia się nim autem, zdolnosci mu niebrakuje, potwierdzali to moi znajomi, ale uważam ze aż TAK duzego talentu to on niema jak się go reklamowało, moze niesledziłem dokładnie jego poczynan ale nieprzypominam sobie w jego wykonaniu ostrej walki z najlepszymi
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez LIPciu » wtorek, 15 lut 2005, 21:31

w takim razie obserwuj go uważnie w 2005 roku :P
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Jucek » wtorek, 15 lut 2005, 23:12

pozatym jest na filmik jak razem z Kucharem, Lubiakiem i Fryczem robią sobie jaja przed kamerą


co to za filmik i skad go moge sciagnac :) ?
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Mars » wtorek, 15 lut 2005, 23:17

Tu chyba chodzi o początek relacji z Nikonu. Jest ona do zassania na www.rallypl.com
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PawelRally » wtorek, 15 lut 2005, 23:40

Mars napisał(a):Tu chyba chodzi o początek relacji z Nikonu. Jest ona do zassania na www.rallypl.com


dokładnie to jest Nikon troche dużo zajmuje ale warto :D
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości