Sztuka kibicowania !

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Sztuka kibicowania !

Postprzez Banan » niedziela, 30 sty 2005, 19:51

Rzeczywiscie, w temacie Co, gdzie, kiedy, jak, dlaczego czy ile tych tam pytan bylo zrobil sie OT. Tutaj dalej rozmawiajmy o akcji.
Ostatnio edytowano wtorek, 1 lut 2005, 19:30 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa


Postprzez maciekd » niedziela, 30 sty 2005, 22:07

No tak, a co z tymi, którzy od początku nie uczestniczyli w dyskusji?

WAPNO, może dałoby się "przekleić" posty z tematu "...kto, gdzie i w czym..."?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Micek » niedziela, 30 sty 2005, 23:25

jak na moj gust nie_ma_takiej_opcji zeby to wypalilo. ani nawet nie jest to specjalnie celowe. akcja (zakladajac ze by sie udalo..) przyniosla by pieniadze na jeden start. i zastanowmy sie co to daje lukaszowi. czy chcialby draznic sam siebie (tudziez zone) jednym startem? a potem co? kask na hak? Jedynym celem, ktory moglby akcji przyswiecac byloby zapoczatkowanie staran tu juz samego Lukasza o budzet, o sponsorow o starty, o caly SEZON. Gdy jednak ma zebrac pareset tysiecy to czy tak naprawde ten jeden "refundowany" start by tak duzo dal? Przeciez to jakby kropla w morzu potrzeb. Lukasz niestety zmierzyl juz sily na zamiary i podjal decyzje taka a nie inna! Nawet gdyby teraz wocil to ponad rsmp przeciez i tak nie bylo by juz szans. Wyjezdzil "swoje" no i trudno. Taka jest prawda!
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Micek
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 23:13
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez PawelRally » poniedziałek, 31 sty 2005, 00:08

Micek napisał(a): Nawet gdyby teraz wocil to ponad rsmp przeciez i tak nie bylo by juz szans. Wyjezdzil "swoje" no i trudno. Taka jest prawda!
Pozdrawiam

Jakby tak każdy z kierowców myślał jak ty to by jeździło góra 10 załóg w RSMP. Wiadomo na samym początku dostawałby po tyłku ale z czasem by się wjeździł i możeby był konkurencyjny. Może teraz by był jego szczytowy okres:> Trzeba myśleć optymistycznie!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Psycholog_Rajdowy » poniedziałek, 31 sty 2005, 00:36

Jeśli Łukasz w ogóle byłby zainteresowany powrotem, to myślę, że można postąpić w dość niekonwencjonalny sposób. Zbiórka się udaje. Samochód jest gotowy do wypożyczenia. Łukasz udaje się do potencjalnych sponsorów kolejnych startów i proponuje im darmową reklamę w jednym rajdzie podkreślając, że fudusze pochodzą od konsumentów :) . Myślę, że chętni do skorzystania z takiej okazji by się znaleźli, a ich zaangażowanie w to przedsięwzięcie mogłoby się przełożyć na chęć kontynuacji współpracy.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Fanss for Sztuka

Postprzez jarexcc » poniedziałek, 31 sty 2005, 10:20

Witam

znam Łukasza bardzo dobrze i mam na bierzaco z nim kontakt, więc chciałbym sprostować pare spraw, po pierwsze śłub nie był nigdy powodem przerwania startów przez Łukasza, wręcz z całą pewnością mogę napisać że Gabrysia chciałaby aby Łukasz spowrotem zaczął startować, bo tojego pasja i jego życie. Po drugie Łukasz miał już skonczyć kariere to fakt, ale wszystko sie odmieniło a powodem tej decyzji były wysmienite starty Pana Michała S. Łukasz po tych startach stwierdził że wiek nie ma znaczenia wiec chce powrocić.
A na koniec rozmawiałem właśnie telefonicznie z Łukaszem i bardzo go ta wiadomość o składce zaskoczyła ale i ucieszyła

z góry wam wszystkim bardzo dziekuje
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 31 sty 2005, 10:22

Micek napisał(a):jak na moj gust nie_ma_takiej_opcji zeby to wypalilo. ani nawet nie jest to specjalnie celowe. akcja (zakladajac ze by sie udalo..) przyniosla by pieniadze na jeden start. i zastanowmy sie co to daje lukaszowi. czy chcialby draznic sam siebie (tudziez zone) jednym startem? a potem co? kask na hak? Jedynym celem, ktory moglby akcji przyswiecac byloby zapoczatkowanie staran tu juz samego Lukasza o budzet, o sponsorow o starty, o caly SEZON. Gdy jednak ma zebrac pareset tysiecy to czy tak naprawde ten jeden "refundowany" start by tak duzo dal? Przeciez to jakby kropla w morzu potrzeb. Lukasz niestety zmierzyl juz sily na zamiary i podjal decyzje taka a nie inna! Nawet gdyby teraz wocil to ponad rsmp przeciez i tak nie bylo by juz szans. Wyjezdzil "swoje" no i trudno. Taka jest prawda!
Pozdrawiam


Wypali czy nie wypali , ale gdyby wypaliło to dało by to możliwośśc Łukaszowi przypomnieć się w rajdach , że taki kierowca istnieje i czeka na sponsorów :)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Fanss for Sztuka

Postprzez maciekd » poniedziałek, 31 sty 2005, 10:43

jarexcc napisał(a):Witam

znam Łukasza bardzo dobrze i mam na bierzaco z nim kontakt, więc chciałbym sprostować pare spraw, po pierwsze śłub nie był nigdy powodem przerwania startów przez Łukasza, wręcz z całą pewnością mogę napisać że Gabrysia chciałaby aby Łukasz spowrotem zaczął startować, bo tojego pasja i jego życie. Po drugie Łukasz miał już skonczyć kariere to fakt, ale wszystko sie odmieniło a powodem tej decyzji były wysmienite starty Pana Michała S. Łukasz po tych startach stwierdził że wiek nie ma znaczenia wiec chce powrocić.
A na koniec rozmawiałem właśnie telefonicznie z Łukaszem i bardzo go ta wiadomość o składce zaskoczyła ale i ucieszyła

z góry wam wszystkim bardzo dziekuje


No to jest fantastyczna wiadomość! :D W takim razie nie ma na co czekać. (rozumiem, że przeczytałeś całą dyskusję na ten temat w odrębnym temacie). A więc niech się Łukasz Sztuka zdeklaruje, przekaże co i jak z planami, jakie ma kontakty z potencjalnymi sponsorami i czy taka zbiórka miałaby sens. Jeśli tak, to nie widze przeszkód żeby rozpoczać akcję! Nie wiem czy masz ochote zająć się sprawą, czy zrobi to ktoś inny z waszego otoczenia. Ktoś się musi zająć kontem. Sprawą promocji my się już zajmiemy :wink: Teraz sprawa zależy tylko od "was", w sensie otoczenia Łukasza i samoego Łukasza...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Micek » poniedziałek, 31 sty 2005, 11:18

Ok:) ..to ja tez dam dyche, jak bedzie jakas zroganizowana akcja :P Przede wszystkim podstawa, ze znane jest juz stanowisko samego Lukasza. No dobra, ale czy moze ktos rzucic juz jakas konkretna opcja jak to widzi :?: juz by wypadalo w tym momencie jakas mysl przedstawic...
Avatar użytkownika
Micek
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 23:13
Lokalizacja: Wałbrzych

Fans For Sztuka

Postprzez jarexcc » poniedziałek, 31 sty 2005, 13:22

Witam

Temat gorący i na czasie (początek sezonu), Łukasz zdecydowanie gdyby miał wystartować z pomocą swoich kibiców to musiałbym to byc rajd na luznej nawierzchni (łatwiej się przełamać i jazda nie zależna jest tak bardzo od przyczepności opon).

A co do akcji, trzeba byłoby założyć konto lub Łukasz misiałbym takie konto podać ( i ta opcjabyłabym najrozsądniejsza), pozatym na jednej z stron internetowych trzeba załozyć link na którym byłaby uaktualniana kwota z składek.

Promocja, zdecydowanie na każdej stronie rajdowej, w czasopismach rajdowych i w TVN Turbo tak informacja musiałbym się znależć.

adres mailowy do Łukasza lsztuka@inzbud.com.pl

pozdrawiam Jarosław Kubala
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Postprzez maciekd » poniedziałek, 31 sty 2005, 14:15

:? Pierwszym szutrowym rajdem w RSMP będzie dopiero Polski... Troche późno na włączenie sie do rywalizacji. Inną kwestią jest, czy do zebrania jest cała kwota, czy może jest już jakiś potencjalny sponsor, który udzieliłby pomocy. No i co z następnymi startami? Konto ewidentnie musi załozyć ktoś z otoczenia Łukasza, dobry pomysł z linkiem do aktualnego stanu... Jeśli chodzi o promocje w portalach rajdowych to bym się nie martwił. Z TVN Turbo to nie wiem, bo to raczej telewizja fanów Monster Garage i niekoniecznie mogoby to przynieść skutek. Mogłoby dla potencjalnych sponsorów... Łukasz ma jakiegoś managera? Tu jest pole do popisu...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Raven » poniedziałek, 31 sty 2005, 14:18

Jezeli mialby to byc rajd na luznej nawierzchni, to najlepiej zeby to byl Rajd Polski, bo ma najwiekszy rozglos i jest najlepiej obsadzony. Ten osatni powod wymusza tez koniecznosc odbycia testow przedrajdowych, a to tez kosztuje. Do tego rajdu pozostalo juz niewiele czasu, niby 4 miesiace, ale to nie jest duzo, bo przeciez wykrystalizowanie planow (obsadzenia rol w calym przedsiewzięciu, wyboru tunera, ustalenia ceny wypozyczenia, rozmowy z ewentualnymi dodatkowymi sponosrami) tez zajmie troche czasu, a sama zbiorka tez musi potrwac. Czas naprawde goni...
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez sumo » poniedziałek, 31 sty 2005, 15:28

jarexcc - skoro masz kontakt z Łukaszem.... Łukasz chyba wie co powinien zrobic? Kosztorys startu, miec kogos kto sie tym wszystkim zaopiekuje i bedzie wiedzial jak tym zarządzać. Promocją zajmą się pewnie internauci, bo wielu z nas ma kontakty badz sama pisze informacje na portalch rajdowych. Z gazeta WRC tez nie bylby problem - nie wiem jak TVN Turbo, na pewno przychylnie....
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez rally_fan1 » poniedziałek, 31 sty 2005, 17:36

w Czechach od samych fanów Kresta zebrał ok.702 tys koron,co daje ok.90 tys zl,do tej jego akcji wlączyli się też sponorzy,którzy dołożyli kolejne 600 tys koron

gdyby u nas udalo sie zebrac od kibiców powiedzmy z 50 tys zl,a reszte dolozylo np. z 5-7 sponsorów,albo odwrotnie to by bylo ok,ale rzeczywiscie najlepiej byloby zebrac tyle kasy,zeby starczylo na jakies porządne testy przed rajdem,a moze nawet na start w jakims szutrowym Pucharze PZM(jest jakis po szutrze przed Polskim w tym roku?),niemniej to wszystko jest na razie tylko w planach,trzeba by miec jak najdokladniejszy kosztorys i tak dalej,skoro sam Łukasz wspomina coś o oponach(że na luznym nie maja takiego znaczenia)to chyba sam chcialby zalatwic to jak najtaniej(najtansze wypozyczenie,dzieki temu może więcej testów)tzn.tansze opony,serwis i tp,zobaczymy,trzeba juz zaczac dzialac
fajnie by bylo jakby dzięki temu,dzięki takiej akcji zwrocili na niego uwage sponsorzy i moze nawet zanim kibice zdaza sie zlozyc na cala sumę znajda sie tacy,ktorzy uzupelnia konto o brakujaca kwote no i jeszcze,zeby jak ten start dojdzie do skutku,zeby sie skonczyl dobrym miejscem i propozycja wspolpracy do konca tego sezonu i na przyszle sezony z jakimis dobrymi sponsorami najlepiej z opcja conajmniej podboju Europy...
Fiat moglby "wykombinować" dla Łukasza drugie Punto,bylby naprawdę fajny Team z Fryczem i Sztuką,nie sądzicie :?:
to naprawdę świetny kierowca i moim zdaniem dla niego na pewno jeszcze nie jest za późno na powrót do rajdów,czego Mu życzę
Ostatnio edytowano poniedziałek, 31 sty 2005, 17:39 przez rally_fan1, łącznie edytowano 2 razy
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez RaQ » poniedziałek, 31 sty 2005, 17:36

No proszę jak się wszystko pięknie rozwija :D

ja ze swojej strony wraz z SWRT_ mogę zagwarantować obszerny opis całej akcji na www.rallypl.com.

Kto zajmie się napisaniem do WRC?
ja mogłbym to zrobić, tylko napiszcie tu co według Was należałoby zamieścić w tym liście!
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości