wcale nie jest tak źle

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

wcale nie jest tak źle

Postprzez rav » poniedziałek, 4 lis 2002, 00:53

Pierwsza propozycja :
skoro prezydent jest tak zainteresowany rajdami że patronuje rajdowi wisły, to co stoi na przeszkodzie żeby start i meta OS-u na Karowej znajdowały się pod jego pałacem. Te same szykany co na Browarnej można ustawić na Krakowskm Przedmieściu, a nawet lepsze jest szerzej.
Druga sprawa to to że ciągle jesteśmy rozczarowani sytuacją w polskich rajdach. Ja uważam że nie jest tak źle. w zeszłym roku mieliśmy po 5 WRC w każdym rajdzie. Teraz mamy średnio 2 + jeden w mistrzostwach świata i 2 w mistrzostwach europy. W sumie też 5. Może jest mniej N-ek, ala osobiście nie lubie jak jedzie 15 takich samych samochodów jeden po drugim. To jest nudne (podobnie jak puchar Peugeot).
Dla tych co ciągle gadają o zakazie reklamy tytoniu proponuję rzucić palenie i te 200zł miesięcznie przeznaczyć na piwo brok. Może wtedy zaczniecie widzieć świat bardziej pozytywnie, bo mi warszawski bardziej się podobał w tym roku niż w zeszłym.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez rav » poniedziałek, 4 lis 2002, 00:58

ta wiadomość miała być pod tematem ratujmy polskie rajdy, ale coś źle nacisnąłem
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WRC » poniedziałek, 4 lis 2002, 23:27

nudne lancery??? Przecież w każdym z nich siedzi inny kierowca z innym pilotem, jeżdżący inną techniką... Jak to może być nudne??? Chyba nie jeździsz na rajdy oglądać maski samochodów nie???
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Tomisny » wtorek, 5 lis 2002, 13:44

Pewnie,ze az tak bardzo zle nie jest...Chlopaki jakos sobie radza.
Ale z ta liczba WRC to sie chyba walnales w rachunkach... To ze poprzedni sezon byl pod tym wzgledem zdecydowanie lepszy nie podlega dyskusji. A co do Warszawskiego z ubieglego i tego roku to chyba roznimy sie gustami...
Jak dla mnie walka najlepszych polskich kierowcow w autach WRC o mistrzostwo i niezla stawka N-ek nijak sie ma do roztrzygnietego juz wczesniej sezonu i dwoch sredniej klasy WRC w tym roku...
W tym roku uznalem, ze nie oplaca sie jechac...w poprzednim jezdzilem nawet PKSem po oesach...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości