sezon 2005

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mroowa » poniedziałek, 15 sie 2005, 19:52

Przetłumaczony news z rally-magazie.de pewnie i dlatego.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337


Postprzez Prezi » poniedziałek, 15 sie 2005, 22:03

LEH napisał(a):Niemcy nadal twierdzą, że Lausitz-Rallye będzie ostatnią eliminacją RSMP.
:arrow: rallye-magazin.de
:arrow: rallye1.de

Piszą, że nie tylko niemieckie, ale i polskie mistrzostwa będą tam miały swoją finałową rundę. Według nich 1/3 stawki to będą kierowcy z Polski walczący o punkty do polskiego czempionatu.

Albo ja czegoś nie wiem, albo nasi zachodni przyjaciele mają złe informacje...


Jest tam napisane ze nie w tym roku tylko są przeprowadzane rozmowy na temat sezonu 2006
Prezi
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2004, 17:37
Lokalizacja: Jeelenia Góra

Postprzez LEH » poniedziałek, 15 sie 2005, 22:41

Prezi napisał(a):
LEH napisał(a):Niemcy nadal twierdzą, że Lausitz-Rallye będzie ostatnią eliminacją RSMP.
:arrow: rallye-magazin.de
:arrow: rallye1.de

Piszą, że nie tylko niemieckie, ale i polskie mistrzostwa będą tam miały swoją finałową rundę. Według nich 1/3 stawki to będą kierowcy z Polski walczący o punkty do polskiego czempionatu.

Albo ja czegoś nie wiem, albo nasi zachodni przyjaciele mają złe informacje...


Jest tam napisane ze nie w tym roku tylko są przeprowadzane rozmowy na temat sezonu 2006


Teraz rzeczywiście tak napisali na rallye-magazin.de, ale wcześniej było tak samo jak na Rally1.de:

"Nachdem die Lausitz-Rallye im vergangenen Jahr erstmals als Wertungslauf zur Deutschen Rallye-Meisterschaft (DRM) zählte, wird in diesem Jahr erneut das Saisonfinale der DRM bei der Lausitz-Rallye ausgefahren. Und nicht nur das: Auch die Polnische Rallye-Meisterschaft nutzt die Lausitz-Rallye in diesem Jahr als Saisonfinale."

"Po tym jak Lausitz-Rallye w zeszłym roku po raz pierwszy był zaliczany do Mistrzostw Niemiec, również w tym roku będzie on ostatnią eliminacją tego czempionatu. Ale nie tylko to: również dla Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski będzie to ostatnia tegoroczna eliminacja."

O przyszłym roku piszą:

"Für 2006 gibt es bereits Gespräche, auch das Saisonfinale der Tschechischen Rallye-Meisterschaft sowie das Saisonfinale der geplanten Fünf-Nationen-Meisterschaft (Deutschland, Polen, Tschechien, Slowakei, Ungarn) in der Lausitz auszutragen."

"Trwają rozmowy, aby w 2006 roku Lausitz-Rallye był finałową rundą Mistrzostw Czech oraz planowanych Mistrzostw Pięciu Narodów (Niemcy, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry)."


Zostało już jednak wyjaśnione, że w tym roku Lausitz-Rallye nie jest eliminacją RSMP, choć mam nadzieję, że trochę załóg od nas pojedzie - to świetny rajd i mam do niego bliżej niż na jakikolwiek rajd w Polsce, a fakt, że są to szutry i jadą tam wurce sprawia, że już się nie mogę doczekać :)
LEH
 

Postprzez tomi_kl » poniedziałek, 15 sie 2005, 23:42

ile masz z Gorzowa ? ile bede miał z Poznania. Zawsze myslalem ze to blizej Zgorzelca jest :/ tylko nie odsylajcie mnie do mapy - leń jestem :D :wink:
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez LEH » wtorek, 16 sie 2005, 15:33

Według strony www.reiseplanung.de, z Gorzowa do Weisswasser, gdzie jest start i meta rajdu, są 204 kilometry, a z Poznania jedynie 25 więcej. W zeszłym roku odcinki nie były daleko porozrzucane i w tym roku zapewne będzie tak samo

Tutaj znajduje się Weisswasser (ten czerwony punkt pod tym czymś niebieskim :wink: ):

Obrazek
LEH
 

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron