sezon 2005

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 5 kwi 2005, 09:59

...ale idąc znowu w tym kierunku, pomyślcie ile numerów brakowało by już w tej chwili na drzwiach rajdówek w Mistrzostwach Europy, czy MŚ? Ilu wielkich kierowców i wielkich ludzi tragicznie odeszło? Jeżeli będziemy dorabiać znowu jakąś ideologię do wszystkiego (w tym przypadku do rajdów samochodowych) to źle się to skończy :?
Zgadzam się-tak jak napisałem post wcześniej-żeby złożyć hołd zmarłemu JPII podczas np.najbliższej eliminacji RSMP - ale żeby od razu przez cały sezon brakowało jedynki?? Nie jestem przekonany :?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez Zajcev » wtorek, 5 kwi 2005, 17:31

Cogonieznajom napisał(a):(...)
Zgadzam się-tak jak napisałem post wcześniej-żeby złożyć hołd zmarłemu JPII podczas np.najbliższej eliminacji RSMP - ale żeby od razu przez cały sezon brakowało jedynki?? Nie jestem przekonany :?


A po **** Ci ta jedynka?? Czy ona ma jakieś znaczenie ? Według mnie jeśli jest taka możliwość oddania hołdu J.P II to dlaczego tego nie wykożystać ? Dla mnei cyfry na drzwiach niemają znaczenia ... liczy się kto prowadzi , co widze po aucie i po nalepce na szybie ...
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 5 kwi 2005, 20:02

KuziFanMyslenice napisał(a):A po **** Ci ta jedynka?? Czy ona ma jakieś znaczenie ? Według mnie jeśli jest taka możliwość oddania hołdu J.P II to dlaczego tego nie wykożystać ? Dla mnei cyfry na drzwiach niemają znaczenia ... liczy się kto prowadzi , co widze po aucie i po nalepce na szybie ...


dobra dajmy juz spokój z tymi naklejkami i hoładami - powiedziałem dla mnie dorabianie ideologii (zupełnie z innej beczki) do sportu jest głupie :?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez qbus » wtorek, 5 kwi 2005, 20:38

Głupi to ty jesteś co udowadniasz pisząc coś takiego. powineneś to chociaż przemilczeć i sprawy by nie było...
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 5 kwi 2005, 21:33

dobra przepraszam, nie ma tematu...
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez hairpin » poniedziałek, 18 kwi 2005, 19:37

http://www.rallye-magazin.de/index.php? ... ews_detail

ale piękny news, oby się tylko sprawdziło!!!
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20

Postprzez Banan » poniedziałek, 18 kwi 2005, 19:39

A oco chodzi, ze Laustiz bedzie jako RSMP ?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez karcin » poniedziałek, 18 kwi 2005, 20:28

No wlasnie troszke niekapuje. Oni planują zrobić to w Polsce czy jak to będzie ? Bo ciężko z tłumaczeniem takiego tekstu. Niech ktoś kto sie zna przetłumaczy to sensownie abyśmy mogli sie dowiedzień o co chodzi dokładnie, bo mniej więcej to ja wiem o co chodzi. :)
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez TOFIK » poniedziałek, 18 kwi 2005, 21:50

z tego co tam wyczytałem to rozumiem że ostatnią rundą RSMP 2005 ma być rajd Lausitz a od 2006 planują zrobić puchar 5 narodów z pięcioma eliminacjami po jednej w każdym z krajów (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Niemcy[Lausitz]).
TOFIK
 
Posty: 35
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slee_ » poniedziałek, 18 kwi 2005, 22:13

Proszę bardzo:) (podziękujcie mojej dziewczynie za tłumaczenie :) )

Polska - finał w Lausitz.

Obok kierowców z DRM pojawią się w rajdzie Lausitz goście z zagranicy, głównie z europy wschodniej i skandynawii.
W tym roku poza kierowcami z Polski pojawią się silne ekipy z Czech, Słowacji i Węgier, oraz wielu kierowców ze skandynawii.
Przede wsystkim ciekawie zapowiadają sie skandynawii, gdzie rajdy szutrowe, jakim jest rajd Lausitz, są szczególnie popolarne.
Rajd powinien się odbyć zgodnie z planem w październiku, fani rajdu (w minionym roku pojawiło się 35.000 widzów z zagranicy) mogą liczyć na bardzo silną stawkę zawodników, ponad 100 załóg, w tym przynajmniej 7 aut WRC.
W 2006 roku powinien ruszyć puchar pięciu narodów, Polski, Śłowacji, Czech, Węgier i Niemiec. Rajd Lausitz ma być zakończeniem tego pucharu.
Rajd Lausitz ma promować gospodarkę i turystykę regionu. Działania organizatorów idą "ręka w ręke" z inicjatywami politycznymi zarządu i gospodarki regionu. Organizujący rajd bardzo dziękują za wsparcie.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 18 kwi 2005, 23:21

ostatnie zdania pokazuja jak rozni sie polska od zachodu :/
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez karcin » wtorek, 19 kwi 2005, 22:06

Slee_ napisał(a):Proszę bardzo:) (podziękujcie mojej dziewczynie za tłumaczenie :) )

Polska - finał w Lausitz.

Obok kierowców z DRM pojawią się w rajdzie Lausitz goście z zagranicy, głównie z europy wschodniej i skandynawii.
W tym roku poza kierowcami z Polski pojawią się silne ekipy z Czech, Słowacji i Węgier, oraz wielu kierowców ze skandynawii.
Przede wsystkim ciekawie zapowiadają sie skandynawii, gdzie rajdy szutrowe, jakim jest rajd Lausitz, są szczególnie popolarne.
Rajd powinien się odbyć zgodnie z planem w październiku, fani rajdu (w minionym roku pojawiło się 35.000 widzów z zagranicy) mogą liczyć na bardzo silną stawkę zawodników, ponad 100 załóg, w tym przynajmniej 7 aut WRC.
W 2006 roku powinien ruszyć puchar pięciu narodów, Polski, Śłowacji, Czech, Węgier i Niemiec. Rajd Lausitz ma być zakończeniem tego pucharu.
Rajd Lausitz ma promować gospodarkę i turystykę regionu. Działania organizatorów idą "ręka w ręke" z inicjatywami politycznymi zarządu i gospodarki regionu. Organizujący rajd bardzo dziękują za wsparcie.


Podziękuj bardzo ładnie swojej dziewczynie i daj jej buziaka za to tłumaczenie :) Teraz wszystko rozumiem i ciesze sie bardzo że coś takiego może być :D Może jednak zobaczymy jeszcze WRC w Polsce :D :D
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez LEH » poniedziałek, 15 sie 2005, 14:57

Niemcy nadal twierdzą, że Lausitz-Rallye będzie ostatnią eliminacją RSMP.
:arrow: rallye-magazin.de
:arrow: rallye1.de

Piszą, że nie tylko niemieckie, ale i polskie mistrzostwa będą tam miały swoją finałową rundę. Według nich 1/3 stawki to będą kierowcy z Polski walczący o punkty do polskiego czempionatu.

Albo ja czegoś nie wiem, albo nasi zachodni przyjaciele mają złe informacje...
LEH
 

Postprzez LEH » poniedziałek, 15 sie 2005, 18:05

Mieli złe informacje - rallye-magazin.de już się poprawił
LEH
 

Postprzez dany » poniedziałek, 15 sie 2005, 19:37

Avatar użytkownika
dany
N1
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 15 kwi 2005, 17:23
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron