rajd - ktorego nie bylo:/

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

rajd - ktorego nie bylo:/

Postprzez kirloy » niedziela, 26 wrz 2004, 21:52

Tak, q, mamy 26 wrzesnia i poczulem ze czegos w moim rajowym zyciu mi brakuje.....
Cos jest nie tak.
Pierwsze oznaki jesieni za oknem, dzieciaki juz prawie miesiac nie chodza do szkoly - slowem wrzesien.
Rajdowy Wrzesien - z czym wam sie kojarzy - bo mi z rajdem dzieki ktoremu zaintersowalem sie tym sportem, z rajdem ktorry w zezszlym roku doslownie byl na moim placu, z moim pierwszym razem (w zyciu na rajdzie;).

Rajd Wisly(49 razy)/Slaski(1raz).
Jedyna impreza w MP organizowana przez AutomobilKlub Slaski.

Po co zalozylem ten watek skoro rajd sie nie odbyl i nie mozna tu napisac jakiego kto boooooka/dzowna zobaczyl?

1. Kazdy rajd ma swoj watek to uznalem ze ten tez powinien miec - zeby "srodowisko" o nim nie zapomnialo;)

2. Zeby zastanowic sie nad jego przyszloscia. Czy my mozemy cos zrobic zeby w 2005 chociaz PZMot (pare rajdow w PZMOt nie doszlo do skutku, krakowski pojdzie do 1 ligi moze dla nas 2)?
Czy ktos ma jakies infa w temacie przyszlosci tego rajdu?

3. Z czystej zlosliwosci w sotsunku do niektorych uzytkownikow tego forum;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie


Postprzez Mroowa » niedziela, 26 wrz 2004, 22:24

Chciałbyś o ty mporozmawiać????
Na pewno jest już topic o rajdzie wisły choćby z zeszłego roku....
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez kolo115 » wtorek, 28 wrz 2004, 16:12

Ja mysle ze jest to dobry topic zeby skupic wszystkie posty/narzekania w jeden topic!!! :D Kogo cos mierżi w polskich rajdach to pise tu a nie w kazdym temacie....:D
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Ohlins » wtorek, 28 wrz 2004, 17:56

ja byłem załamany jak sie dowiedziłałem ze sląski odwołalii
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez el_misios » wtorek, 28 wrz 2004, 18:01

Bardzo żałuje że niema rajdu Wisły . Gdy w zeszłym roku dowiedziałem się że zamiast Wisły jst Jastrzębie i okolice byłem oburzony ale dzisiaj chciałbym żeby było przynajmniej to. :(
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez GrzesiekWRC » wtorek, 28 wrz 2004, 18:59

A ja bardzo żałuje, że nie ma Rajdu Karkonoskiego :(:(:(
Według mnie najlepszy Rajd w Polsce ........ był. Wychowałem się na nim zapewne jak i wiele osób z tego forum :( Zawsze sie u nas dużo działo i w ogóle Rajd miał swój klimat, zmienną pogodę a teraz co ??? wielkie NIC, pustka, nawet Śnieżki się nie da TU zorganizować :(
Gdzie jest kasa na Rajd Karkonoski ?????????????? Kusiak dawaj szmal a nie sobie kieszenie nabijasz !!!!!!!!!!!!
GG: 1628155
http://www.rallyfahrer.prv.pl
Avatar użytkownika
GrzesiekWRC
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 11 lis 2003, 13:50
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Ohlins » wtorek, 28 wrz 2004, 19:04

a ja załuje Rajdu Polski w Kłodzku :(
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez rajdowa_kobitka » wtorek, 28 wrz 2004, 21:59

Ehhh Grześ- masz rację- Karkonoski to było to. wychowałam sie na tych oesach, jeden przebiegał ze 300 m od mojego domu! Tam stawialam swoje pierwsze rajdowe kroki :)
Ale to chyba nie o Kusiaka chodzi tylko o zarzad AKKarkonoskiego :evil:
Pozostaje nam wierzyc, ze się wyplączą kiedyś z tych długów i znów przez Sosnówkę, Podgórzyn, Zachelmie czy Gruszków ruszą rajdóweczki :roll:
Avatar użytkownika
rajdowa_kobitka
N3
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2004, 18:50
Lokalizacja: Kraków/Jelenia Góra

Postprzez subarek » poniedziałek, 4 paź 2004, 19:49

GrzesiekWRC napisał(a):A ja bardzo żałuje, że nie ma Rajdu Karkonoskiego :(:(:(
Według mnie najlepszy Rajd w Polsce ........ był. Wychowałem się na nim zapewne jak i wiele osób z tego forum :( Zawsze sie u nas dużo działo i w ogóle Rajd miał swój klimat, zmienną pogodę a teraz co ??? wielkie NIC, pustka, nawet Śnieżki się nie da TU zorganizować :(
Gdzie jest kasa na Rajd Karkonoski ?????????????? Kusiak dawaj szmal a nie sobie kieszenie nabijasz !!!!!!!!!!!!

Tiaaaaaaaaaaaa hehehe jak to łatwo krzyczeć: dawah kase!!!!! A może by tak jeszcze z raz...... ruszyć 4 litery i polatac za sponsorami???? Przeciez nic nie stoi na przeszkodzie, by zebrac kasę, a to jedyna przeszkoda w jego realizacji ?:))) Krzyczeć każdy może ..... hehe jeden lepiej - drugi troche gorzej, ale znowu nie ma komu za robę sie wziąć. A wy tak po nieróbstwie PZMłota jedziecie błehehehehehehehehehehe
Witkowski przynajmniej lata ma - nie do roboty już :D
Ostatnio edytowano wtorek, 5 paź 2004, 01:49 przez subarek, łącznie edytowano 1 raz
subarek
N2
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 22 wrz 2004, 23:34

Postprzez mtr » poniedziałek, 4 paź 2004, 21:09

Tak, tylko, ze to ludzie w PZMłot powinni byc od tego zeby szukac sponsorow i robic wszystko zeby doprowadzic rajd do skutku, a nie my kibice. I kazdy moze wyrazic swoja opinie. Po to jest chyba forum. Po cos ci ludzie sa na swoich stanowiskach i na pewno nie po to zeby sie drapac po tylkach. Niestety niektorzy dalej mysla, jak dawniej: "czy sie stoi, czy sie lezy. tysiac zlotych sie nalezy". Porazka :?

A co do Wisly, to byl rajd (2002) na ktorym na dobre zarazilem sie rajdami i na ktorym juz bylem pewien co mnie w zyciu kreci ;) Wisło wróć :!:
http://www.akzamkowy.org
tlen: rally-3qpl@tlen.pl
gg: 4517826
Avatar użytkownika
mtr
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 16:42
Lokalizacja: z Górniczej Osady

Postprzez golden » poniedziałek, 4 paź 2004, 21:18

ale farmazony pierniczycie - pzm jest od zarzadzania - organizatorzy (automobilkluby) sa od organizacji rajdu
pzm co najwyzej moze zachecic kogos aby zainwestowal w puchar markowy
75% z tegoludzi nie rozumie jak i wiele innych prostych rzeczy (np. w temacie o TVN turbo i oesie)
poziom forum spada jak nasze rajdy... pionowo w dol
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mtr » poniedziałek, 4 paź 2004, 21:30

Golden: ok, napisalem PZMłot, moj blad, co nie zmienia faktu, ze wszyscy bezposrednio i posrednio zwiazani z rajdami powinni robic wszystko, zeby bylo lepiej. Czy to AK czy PZM, dla mnie wszyscy sa po jednych pieniadzach. Sam napisales, ze rajdy leca pionowo w dol, czyli chyba nie do konca dobrze sie spisuja na swoich stanowiskach. Choc i tak to moje narzekanie nic nie zmieni, wiec sory za lament, ale musialem sie wypisac, ulzylo mi. :wink:

pzdr

mtr
http://www.akzamkowy.org
tlen: rally-3qpl@tlen.pl
gg: 4517826
Avatar użytkownika
mtr
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 16:42
Lokalizacja: z Górniczej Osady

Postprzez PawelRally » wtorek, 5 paź 2004, 00:14

Tam gdzie ja mieszkam to całkiem rajdy nie są brane pod uwagę :( Żadnych nawet kjsów w pobliżu, mało kto się rajdami interesuje :? Jednym słowem szkoda gadać :( :!:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez subarek » wtorek, 5 paź 2004, 01:56

mtr napisał(a):Golden: ok, napisalem PZMłot, moj blad, co nie zmienia faktu, ze wszyscy bezposrednio i posrednio zwiazani z rajdami powinni robic wszystko, zeby bylo lepiej. Czy to AK czy PZM, dla mnie wszyscy sa po jednych pieniadzach. Sam napisales, ze rajdy leca pionowo w dol, czyli chyba nie do konca dobrze sie spisuja na swoich stanowiskach. Choc i tak to moje narzekanie nic nie zmieni, wiec sory za lament, ale musialem sie wypisac, ulzylo mi. :wink:

pzdr

mtr

MTR widzisz :) we władzach PZMłota, jak i AK sa tylko ludzie. Ludzie tacy sami jak ty czy ja. I sa tacy, którzy licza tylko na kase i tacy, którzy chcą cokolwiek robic dla dobra tego sportu. Szkoda, że nie zrozumiałes tego co napisałem, ale teraz chyba jest to bardziej jasne, A pisząc otwartym tekstem: Wex się chłopie za robote, nie licz na prace innych, nie płacz i nie wyzalaj się na forum, a postaraj sie cokolwiek załatwic. Może zacznij od prostego zabezpieczenia. To proste. Nwet łatwiejsze od bezbłednego pisania na forum. YTrzeba tylko zgłosic się do organizacji rajdu i cokolwiek robic, zamiast narzekac. Jest nas pare tysięcy, a na zabezpieczenie AK płaca ciężkie setki tysięcy zł. Może to własnie ta kasa, której brakuje???????
subarek
N2
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 22 wrz 2004, 23:34

Postprzez mtr » wtorek, 5 paź 2004, 13:09

Subarek:
A ty działacz z PZM czy z jakiegos AK, ze ich tak bronisz? :wink: A wogole to skad mozesz wiedziec, ze ja nic nie robie? EOT.
Mialo byc o Wisle. I mam nadzieje, ze Wisla wroci, chociaz jako PPZM na poczatek.

pozdro

mtr
http://www.akzamkowy.org
tlen: rally-3qpl@tlen.pl
gg: 4517826
Avatar użytkownika
mtr
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 16:42
Lokalizacja: z Górniczej Osady

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości

cron