rajd - ktorego nie bylo:/

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez subarek » wtorek, 5 paź 2004, 13:27

MTR :) chyba cie dotknęło błehehehehe a tak prawde mówiąc, to co robisz??? Płaczesz na forum, jedziesz po pzmłotach ( może i słusznie ale to nic nie da) i wymagasz by pracowali inni. Innymi słowy: nie płacisz, a wymagasz hehe. Ktos tutaj napisał: wszyscy związani z rajdami - pośrednio, czy bezpośrednio...... Ja rozumiem, że kibice, sa bardzo - choć może tylko pośrednio związani z rajdami, więc chyba nic by sie nie stało, gdyby tez pomyśleli o swjej dyscyplinie. Ale pewnie znowu nie mam racji hehehe jak zwykle :)
subarek
N2
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 22 wrz 2004, 23:34


Postprzez kirloy » wtorek, 5 paź 2004, 18:51

Tak wezmy sie sami za prace to swiete PZMoty i Automobilkluby maja rece pelne roboty.
Niestety sprawa tak wyglada ze kazdy ma prace za ktora dostaje pieniadze i szczerze powiedziawszy poza nia malo czasu zostaje. Ludzie pracujacy w PZM(AK) maja placone za to zeby dzialali(a przynajmniej powinni miec).

Tak zacznimy wszyscy pracowac za darmo dla AK czy jakis tam innych organizacji - oni tacy biedni sa. Bzdury.
Ten sport jak kazdy to bizness, kasiora. Tego nie powinno sie robic dla przyjemnosci (nie mowie tu o rajdach kolo trzepaka, ale o profesjonalnym sporcie).

GOLDEN> nie rozumiem tego upierdliwego czepiania sie nazw ze to AK organizuja rajdy.
I co z tego skoro PZM stoi nad tym wszystkim. Przyklad idzie z gory. Jakby PZMot bardziej naciskal, a nie umywal rece tak jak ty mu radzisz to kto wie.

ps: ja siebie np nie widzie w zabezpieczeniu, chyba ze by mi kalacha dali;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Banan » wtorek, 5 paź 2004, 19:09

kirloy napisał(a):ps: ja siebie np nie widzie w zabezpieczeniu, chyba ze by mi kalacha dali;)


Buhaha <hahaha> <hahaha> <hahaha> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez !ADI! » środa, 6 paź 2004, 17:41

co do wisły to też żałuję. Mieszkam w Żywcu więć przebiegał koło mnie. Tak w ogóle to brakuje mi starej wisły i polskiego. Kiedy 2 etap to były właśnie OSy w beskidach. Także nocny zjazd z Góry Żar, to było to.

Ale teraz cisza. Ale mam nadzieję i liczę na AK beskidzki. JEst tam pełno młodych i zaangażowanych w sport ludzi. Jak pewnie wiecie 16.X organizują wyścig górski, który jest kandydatem do przyszłorocznych MP. Możę to tylko wyścig ale dla mnie oznacza to, że coś się tam dzieje. Że są tacy, którym się coś chce.

Może połączą kiedyś siły z innym AK i uda im się zorganizować jakiegoś PZMota.

Jak na razie to na kociec chciałbym pozdrowić całą ekipę AK Beskidzkiego i zapraszam na ich stronę [no mogę powiedzieć naszą bo w sumei jestem jego członkiem]

www.ak-beskidzki.bielsko.com.pl
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron