Jak myślicie co dalej z Fryczem?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Jak myślicie co dalej z Fryczem?

Postprzez Banan » wtorek, 31 sie 2004, 14:15

Bo mi sie wydaje, ze powroci znowu do Lancera, bo Fiat go wywali...
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa


Postprzez bullitt » wtorek, 31 sie 2004, 14:18

Fiat to się powinien poważnie zastanowić nad sensem udziału w RSMP 2005. Kto jak kto, ale Fryta jest jednym z najszybszych kierowców i gdyby auto było szybkie, to by walczył, a tak? Przecież ten człowiek wkładał innym w starej "piątce" robionej w garażu...
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco

Postprzez Przemysław » wtorek, 31 sie 2004, 14:21

bullitt napisał(a):Fiat to się powinien poważnie zastanowić nad sensem udziału w RSMP 2005. Kto jak kto, ale Fryta jest jednym z najszybszych kierowców i gdyby auto było szybkie, to by walczył, a tak? Przecież ten człowiek wkładał innym w starej "piątce" robionej w garażu...

jak fiat nie bedzie widział sensu udziału w 2005 to nie wiem na co bedzie patrzec w RSMP
PS Banan założeniem tego tematu rozłożyłes mnie na łopatki ( zaczynam cie lubieć)
Przemysław
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 15 sie 2004, 08:02
Lokalizacja: Krzków

Postprzez Wilu » wtorek, 31 sie 2004, 15:05

bullitt napisał(a):Fiat to się powinien poważnie zastanowić nad sensem udziału w RSMP 2005. Kto jak kto, ale Fryta jest jednym z najszybszych kierowców i gdyby auto było szybkie, to by walczył, a tak? Przecież ten człowiek wkładał innym w starej "piątce" robionej w garażu...


fiat z procaru to jedno z najlepszych aut s1600 do jazdy po asfalcie. i choć w tym sezonie awarie się zdarzały, to winę za słabe wyniki ponosi Frycz, a raczej jego psychika, bo nie umiejętności.

Polski rynek jest dla fiata ważny, auto więc myślę pozostanie. ale czy Frycz to się pewnie okaże za jakiś czas.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez krystof » wtorek, 31 sie 2004, 15:41

Wilu napisał(a):
bullitt napisał(a):Fiat to się powinien poważnie zastanowić nad sensem udziału w RSMP 2005. Kto jak kto, ale Fryta jest jednym z najszybszych kierowców i gdyby auto było szybkie, to by walczył, a tak? Przecież ten człowiek wkładał innym w starej "piątce" robionej w garażu...


fiat z procaru to jedno z najlepszych aut s1600 do jazdy po asfalcie. i choć w tym sezonie awarie się zdarzały, to winę za słabe wyniki ponosi Frycz, a raczej jego psychika, bo nie umiejętności.

Polski rynek jest dla fiata ważny, auto więc myślę pozostanie. ale czy Frycz to się pewnie okaże za jakiś czas.



Hahaha, ale mnie Wilu rozbawiles :lol: :lol: :lol: Z tego co wiem to Fiat Frycza jest kiespko przygotowany, auto przyjezdza przed samym rajdem, ludzie w zespole tylko po angielsku, a Seba radzi sobie jedynie z polskim. W przyszlym roku napewno juz Fiata nie bedzie, szkoda bo to zawsze o jedno wiecej S1600. aaaa i jeszcze przed tym sezonem, Frycz mial zamiar budowac evo7, ale mu sie udalo, a mialo byc tak fajnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
krystof
N2
 
Posty: 117
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwi 2004, 18:44

Postprzez Wilu » wtorek, 31 sie 2004, 15:59

a co on analfabeta. dogadać się nie potrafi. bzdura. a testował tego fiata już naprawdę sporo, o czym można nawet przeczytać w prasie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez krystof » wtorek, 31 sie 2004, 16:09

:?: :?: :?: Ja slyszalem tylko o jednym powazniejszym testowaniu, ale moze sie myle, ja tylko powtarzam slowa Grzeska B. Napewno Fiat nie jest dobrym autem na polskie drogi, moze na rownych asfalcikach jest rowny, przeciez Frycz jezdzil duzo szybciej Corsa
Obrazek
Avatar użytkownika
krystof
N2
 
Posty: 117
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwi 2004, 18:44

Postprzez Przemysław » wtorek, 31 sie 2004, 16:16

Fiat nie bedzie jexdził w przyszłym sezonie????? to tragedia!!!!!!!1
Przemysław
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 15 sie 2004, 08:02
Lokalizacja: Krzków

Frytka

Postprzez karcin » wtorek, 31 sie 2004, 16:55

Frycz jest dobrym zawodnikiem ale mu niewychodzi zabardzo byłem w tym roku na jego testach przed elmotem i jezdzil bardzo pięknie no ale podczas rajdów już niejest tak kolorowo a szkoda bo mógł by ładnie zamieszać. Szczerze mówiąc to tego Punciaka dałbym Kościuszce bo to jest "rozwojowy" zawodnik i jeszcze pokaże co umie!!
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Kuba M. » wtorek, 31 sie 2004, 17:00

Kościuszko dostanie coś innego. Niektórzy nawet pitolą coś o wejściu Renault, Citroena i Forda do polskich rajdów. Nie wiem ile w tym prawdy. Grubas w każdym bądź razie wspominał chyba coś o Clio dla młodego...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Re: Frytka

Postprzez Mroowa » wtorek, 31 sie 2004, 17:07

karcin napisał(a):Frycz jest dobrym zawodnikiem ale mu niewychodzi zabardzo byłem w tym roku na jego testach przed elmotem i jezdzil bardzo pięknie no ale podczas rajdów już niejest tak kolorowo a szkoda bo mógł by ładnie zamieszać. Szczerze mówiąc to tego Punciaka dałbym Kościuszce bo to jest "rozwojowy" zawodnik i jeszcze pokaże co umie!!


No na testach fajnie śmigał tylko że sam jeździł miał czas na wszystko poustawianie i nie mieliśmy porównania takiego przejazdu z innym zawodnikiem.

Ale pierwszy przejazd albo jeden z pierwszych obróciło go hehe niewiem czy pamiętasz :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Frytka

Postprzez karcin » wtorek, 31 sie 2004, 17:24

SWRT pamiętam pamiętam i to dokłądnie wiem w którym miejscu :P po wyjsciu z zakrętu obok takiego domu na filmiku chyba jest to uchwycone :) pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez kolo115 » wtorek, 31 sie 2004, 17:45

Ludzie! Nie robcie paniki!!! Kto powiedzial ze fiat nie bedzie startowal?!? Bedzie bedzie....tylko z innym kierowca.....
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Kuba M. » wtorek, 31 sie 2004, 18:00

kolo115 napisał(a):Bedzie bedzie....tylko z innym kierowca.....


To już też jest przesądzone? Póki co Frycz ma kontrakt jeszcze na dwa sezony i na razie nic się w tym temacie nie zmieniło. Zresztą, Wy chyba wszyscy zapomnieliście, że sezon w Polsce zaczyna się za 9 miesięcy :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez qbus » wtorek, 31 sie 2004, 18:06

Kuba M napisał(a):... że sezon w Polsce zaczyna się za 9 miesięcy :)


Raczej powinno być :(
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości