Jak myślicie co dalej z Fryczem?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez darekH » poniedziałek, 4 wrz 2006, 12:53

Piotrek Górki Wielkie i Subarynka... mamusia was woła na kaszke, i z łaski swojej nie odzywajcie sie na tym forum, bo Wam opowiem bajeczke o pewnym forumowiczu o ksywie INTEGRALE i o tym jak dlugo zabawil tu...
Dzis poczatek roku szkolnego, wiec tornistry na plecy i spadac do szkoly ciagac dziewczynki za warkocze.

Wracajac do tematu, to ze Frycz jedzie w barwach Novola to co strasznego w tym. Dostal propozycje w ramach SPRT, a Kajtek dal d...y, i mimo mojej wielkiej osobistej sympatii dla Kajtka zachowal sie jak frajer, po co te komunikaty prasowe. Dali sie zlapac, odslaniajac w moim mniemaniu wierzcholek gory lodowej. Co do Novola, to jest prywatna firma, i chyba maja prawo posadzic w aucie nawet tesciowa prezesa... kurcze jak to ludzie latwo licza cudza kase.Ehhh, Polskie piekielko...
A Seba co ma sie uniesc honorem i nie pojechac w imie czego, obrony upalania... dajcie spokoj
gg:3048339
Avatar użytkownika
darekH
N2
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:28
Lokalizacja: Gdansk


Postprzez RajducH » poniedziałek, 4 wrz 2006, 13:02

darekH napisał(a):Piotrek Górki Wielkie i Subarynka... mamusia was woła na kaszke, i z łaski swojej nie odzywajcie sie na tym forum, bo Wam opowiem bajeczke o pewnym forumowiczu o ksywie INTEGRALE i o tym jak dlugo zabawil tu...
Dzis poczatek roku szkolnego, wiec tornistry na plecy i spadac do szkoly ciagac dziewczynki za warkocze.

Wracajac do tematu, to ze Frycz jedzie w barwach Novola to co strasznego w tym. Dostal propozycje w ramach SPRT, a Kajtek dal d...y, i mimo mojej wielkiej osobistej sympatii dla Kajtka zachowal sie jak frajer, po co te komunikaty prasowe. Dali sie zlapac, odslaniajac w moim mniemaniu wierzcholek gory lodowej. Co do Novola, to jest prywatna firma, i chyba maja prawo posadzic w aucie nawet tesciowa prezesa... kurcze jak to ludzie latwo licza cudza kase.Ehhh, Polskie piekielko...
A Seba co ma sie uniesc honorem i nie pojechac w imie czego, obrony upalania... dajcie spokoj


swiete slowa :) odwalcie sie od Frycza, to nie jego wina

druga sprawa, rzeczywiscie z miasiaca na miesiac coraz wiecej syfu robi sie na forum przez "nibykibicow", czas cos z tym zrobic
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez Gucio » poniedziałek, 4 wrz 2006, 18:53

Zrobiłem mały porządek z tymi postami które sprowokowały cała sytuację.
Ale przepraszam tych którym pousówałem posty, które w jakiś sposób nawiązywały do wypocin piotrka górki wielkie i subarynki, bo inaczej się nie dało, a porządek musi być.
Koniec z bredniami w tym topicu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 4 wrz 2006, 21:55 przez Gucio, łącznie edytowano 1 raz
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez RajducH » czwartek, 19 paź 2006, 07:44

sytuacja z kajtkiem byla juz wiele razy dyskutowana, wiec daruj sobie takie "mocne" komentarze
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez MSG Racing » czwartek, 19 paź 2006, 10:58

A ja powiem tak o Fryczu. Bedzie w przyszłyum roku startował i stawaim na to ze barwach NOVOLA. A dlaczego. Kajto sam soabie zawinił (niestety) i nie bedzie jeździł z wiadomych powodów.
A Novol stworzył "zespół" i chce się reklamować w tym sporcie i bedą szuakali takich kierowców którzy przyciągają uwagę i robią dobre wyniki, a że frycz robi dobre wyniki i nawet przyciaga uwagę wiec chyba nie muszę pisać dalej.

Sam Sebek jak sie wjeździ w Imprezę to zacznie walczyć na dobre i nawet wygrywać.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Cendra » czwartek, 19 paź 2006, 16:53

to co mial zrobic Novol, zrezygnowac jak juz zainwestowali w ten sport :?: a ze dobry kierowca jakim jest Frycz jest do wziecia to nad czym sie zastanawiać, jakby wsiadł ktoś inny np Gabrys, on tez mial problemy z kasa, to tez byscie tak gadali, ze "ukradl" sponsora :?: beznadziejne opinie, zeby nie bylo nie jestem uprzedzony do Kajtkow, wrecz przeciwnie, jego jazda i osoba bardzo mi sie podobały i kibicowalem tej zalodze, ale sami sobie narobili biedy :(
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez ccc » czwartek, 19 paź 2006, 23:34

Sami?!!! jesteś pewien? postaw na to coś drogiego - chętnie wygram!
ccc
 
Posty: 31
Dołączył(a): piątek, 14 paź 2005, 10:29

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron