Rajd Warszawski 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez PawelRally » środa, 13 paź 2004, 00:53

Ja nie byłem i z chęcią zobacze. Właśnie ściągam dam znać jak obejże 8)

Pozdro!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW


Postprzez PawelRally » środa, 13 paź 2004, 01:19

właśnie obejżałem i filmik spoko, interesujący, ciekawe zakręty i dobra jakość :) Jak dla mnie powinno być więcej ujęć samochodów z niższej półki czyli osiek a i muza taka sobie ale klip oceniam na 4+ hehe :D

Pozdro!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez czarekusa » środa, 13 paź 2004, 06:31

nie bylem na Waszawskim ale po tym co zobaczylem na tych filmikach to jestem sklonny przyznac racje Alienowi. Pierwsza moja reakcja po zobaczeniu skoku byla, "rany boskie, przeciez tam stali ludzie" Jezeli sie juz decydujemy na robienie skokow to trzeba by bylo przesunac strefe z ludzmi troche dalej. Przeciez gdyby to polo nie zlapalo przyczepnosci albo cos poszlo gorzej przy ladowaniu to by byla masakra i znowu by "pisali" o rajdach. Definitywy blad organizatorow.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez mototom » środa, 13 paź 2004, 09:37

Akurat tam to stały tylko media, które często stoja tam gdzie nie trzeba, więc nie ma co dramatyzować.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » środa, 13 paź 2004, 10:44

Madia, czyli woda, gaz i prad. Wiadomo to nie ludzie.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez PawelRally » środa, 13 paź 2004, 11:55

czarekusa napisał(a):nie bylem na Waszawskim ale po tym co zobaczylem na tych filmikach to jestem sklonny przyznac racje Alienowi. Pierwsza moja reakcja po zobaczeniu skoku byla, "rany boskie, przeciez tam stali ludzie" Jezeli sie juz decydujemy na robienie skokow to trzeba by bylo przesunac strefe z ludzmi troche dalej. Przeciez gdyby to polo nie zlapalo przyczepnosci albo cos poszlo gorzej przy ladowaniu to by byla masakra i znowu by "pisali" o rajdach. Definitywy blad organizatorow.


Już bez przesady te polo tak daleko nie skoczyło. Dajcie spokuj nie dramatyzujcie tak :evil:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Zonur! » środa, 13 paź 2004, 12:21

Bogu dzięki za rajd warszawski na szutrze!Był piękny odcinek w Płońsku w rutkach. :D
Życie bez rajdów nie ma sensu!
Zonur!
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 13 paź 2004, 12:16

Postprzez mototom » środa, 13 paź 2004, 13:19

Alien napisał(a):Madia, czyli woda, gaz i prad. Wiadomo to nie ludzie.

Oczywiście nie zrozumiałeś mnie albo próbujesz łapać za słówka. Na drugi raz rusz łbem i pomyśl. Dziennikarze akredytując się na rajd, wyścig czy cokolwiek mają prawo stać i robić zdjęcia tam gdzie przeciętny kibic być nie może. Więc ci ludzie sami wiedzą jak stać żeby im się krzywda nie stała. Teraz rozumiesz czy nadal nie?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » środa, 13 paź 2004, 14:28

Stojac w wyznaczonym przez organizatora dla mediow miejscu, masz prawo uwazac, ze wyznaczyl je tam, gdzie raczej nie ma bezposredniego zagrozenia wypadkiem. Wiec rusz łbem i nie pisz, ze stoja czesto tam gdzie nie trzeba. Zreszta sorry, ale juz mam dosc wyjasniania o co mi chodzi. Najwidoczniej chodzi mi o cos dziwnego.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez Banan » środa, 13 paź 2004, 14:36

Rzeczywiscie chodzi Ci o cos dziwnego... :| Media staja tam gdzie chca, a nie tam gdzie im organizatorzy miejsce wyznaczyli. Rownie dobrze moglby ktos stanac\polozyc sie na mostku i byloby ok. A w ogole to tak jak ktos napisal, nikt mu nie kazal bawic sie w pilota samolotu.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez GrYzLy » środa, 13 paź 2004, 17:31

Odnosnie mediow, to na sardyni dwa razy bylem przy klotni jak ktorys safet probowal przesunac fotorepoertera w kamizelce... oj zle sie to dla safeta skonczylo... awantura, telefonu do kierownika rajdu... ogolne oburzenie...
Po cos jest ta akredytacja... a czy ludzi ja posiadajacy zdaja sobie z tego sprawe to inna bajka...
Avatar użytkownika
GrYzLy
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:56
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Raven » środa, 13 paź 2004, 18:25

Zaczynam sie gubic i nie wiem czy patrzec na film Goldena jak na relacje czy klip, bo to dwie rozne rzeczy. Golden oswiec mnie :)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez golden » środa, 13 paź 2004, 18:35

Gryzly - wiesz na sardynii jak na sardynii tam media nie dostaje przypadkowy koles, akredytowani sa ludzie naprawde fachowcy z reguly

u nas jest roznie kupe ludzi dostaje roznego rodzaju przepustki bez minimalnej selekcji... jada na ogladare
najlepiej jest w belgii z tego co pwrc mowil - jest strefa dla kibicow - i strefa dla mediów i miejsca gdzie nikt nie moze stanac :)

raven: a jak ci sie podoba - zamierzeniem była szybka relacja z podlozonym dzwiekiem a nie klip
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mototom » środa, 13 paź 2004, 19:26

Znając życie to ravenowi sie nie podoba. :wink:
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Raven » środa, 13 paź 2004, 21:26

No jako klip to sie nie podoba, cale szczescie ze to relacja :)
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron