Rajd Warszawski 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Rajd Warszawski 2004

Postprzez micz » poniedziałek, 23 sie 2004, 11:11

Zakładam nowy temat bo to jakas paranoja. Nie można w jednym topicu dyskutować o warszawskim kilka lat z rzędu.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Postprzez beeper_ » poniedziałek, 23 sie 2004, 11:26

zgadzam sie, a co do osob ktore mowie "jak czegos czukesz to jest fukncja <SZUKAJ> " to chyba nigdy z niej nie kozystali. Ta funkcja nie pokazuje na jakiej stronie sie cos znajduje tylko w jakim temacie, a jak przyjdzie wertowac 120 stron to nie latwo cos znalezc.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pwrc » poniedziałek, 23 sie 2004, 12:19

micz ma rację, rajd Mistrzostw Polski zasługuje na załozenie
oddzielnego tematu, tym bardziej, że rozstrzygną sie tam
sprawy tytułów vice mistrzowskich w N-ce i S1600

ciekawe, czy zawodnicy są juz po zapoznaniu z trasą? ;)
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez golden » poniedziałek, 23 sie 2004, 14:27

wreszcie wszyscy spotkamy sie nad urokliwymi oesami wokol malowniczo polozoanych oesow wokol plonksa szczegolnie plonsk braas bedzie klasykiem na miare col de turini hehe

dosc zartow - trasy jak juz wspominalem beda podobne wiec mozna szukac miejscowek juz...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Robecki » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:02

do micz: Dobrze że założyłeś ten temat, sam chciałem to wcześniej zrobić ale jestem nowym forumowiczem i jeszcze byście mnie za to pobili :wink:

do pwrc: zawodnicy już pewnie "szukają" tras i ostro trenują :wink:

do golden: a myślałem że mówisz poważnie :) , a co do tras to na dzień dzisiejszy nie będzie oesu 2/6 Szerominek gdyż właśnie dziś dowiedziałem się że ludziom się to nie podoba i wójt na razie nie może wydać zgody także chłopaki będą szukać nowej trasy

golden odezwij się na GG albo podaj maila bo musze pogadać z tobą o warszawskim :D
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez Kisiel » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:18

pwrc napisał(a):micz ma rację, rajd Mistrzostw Polski zasługuje na załozenie
oddzielnego tematu, tym bardziej, że rozstrzygną sie tam
sprawy tytułów vice mistrzowskich w N-ce i S1600

ciekawe, czy zawodnicy są juz po zapoznaniu z trasą? ;)


No walka też będzie o generalkę, Grzyb teoretycznie ma jeszcze szanse na wicemistrza, ale w praktyce (szutrowy warszawski) nie wydaję mi się to do zrealizowania,
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Wilu » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:26

po co tam objeżdżać trasy, chyba aby się pośmiać. Warszawski zasługuje na to aby go przemilczeć. ahs i jest temat o jednodniowych rajdach, to główny pretendent. 2 dzień to nieporozumienie. zostawmy go dla Barbarki, z nią gra dobre skrzypce.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Robecki » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:31

Wilu mylisz sie - w tym roku drugiego dnia będą dwa prawdziwe odcinki szutrowe + Bemowo. A jeżeli tak Ci się chce śmiać z tych tras to przyjedź na Mazowsze i wymyśl coś lepszego. Pozdro. :)
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez qbus » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:35

Robecki napisał(a):...w tym roku drugiego dnia będą dwa prawdziwe odcinki szutrowe...


Są tam takie ? :roll:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Robecki » poniedziałek, 23 sie 2004, 21:41

Wiem wiem, słowo prawdziwe chciałem napisać w cudzysłowiu, ale uwierz mi, tutaj naprawde nic ciekawszego się nie da wymyślić - i tak lepszy warszawski po szutrze :D niż po asfalcie - czyż nie tak?
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez qbus » poniedziałek, 23 sie 2004, 23:00

Zawodnicy twierdzą że tak... czyli coś w tym musi być.

Fajnie że jest ten rajd tylko ta ponad miesięczna przerwa od Rzeszowskiego :?
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez golden » środa, 25 sie 2004, 22:57

heh a co was ten warszawski tak gryzie i szczypie? nie moge pojac - hehe wole ogladc nudne partie (wg was - bo ja uwazam, ze jest pare ciekawych miejsc) pod plonskiem niz rajd asfaltowy na tych samych trasach wiadomo gdzie - jakby u nas w polszczy zrobili oesy "wyciete w polach" koparkami tez byscie narzekali a na slowacji czy wegrzech to bardzo dobry sposob na zrobienie szutrowego rajdu...

panowie w dobie naszych dziadostkich rally-czasów liczy sie przede wszystkim dobra organizacja a nie trasy zapomnieliscie o tym
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maciekd » czwartek, 26 sie 2004, 00:04

Bez WRC to i tak wszystko o kant dupy rozczesz :cry: Nie wiem co jest widowiskowego w rajdzie szutrowym bez WRC... Zresztą w asfaltowym też relatywnie niewiele :?
WRC wróć :cry:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez RajducH » czwartek, 26 sie 2004, 00:25

no u nas to ostatni ocoraz ciezej z rajdami, warszawski malo kiedy jest widowiskowy, nawet na szutrze, seryjnie jest tez troche za pono, moglby byc na poczatku wrzesnia:) caly czas nie kumam po co oni zawsze wrzucaja tam bemowo, na serio niech to zostanie na barborke, bo jak raj szutrowy to ma byc w pelni szutrowy :?

a swoja droga, moze by tak rajdu baltyku sprobowali w MP bo podobno tam sa dobre szutrowe trasy i organizacja

i ostatnie: co do WRC macie absolutna racje, na poczatku sezonu przed Elmotem stawka kierowcow byla spora i wydawalo sie ze to zniweluje brak WRC ale teraz to te rajdy sa juz lipne, bez kitu ale tak jest, niech ktos cos zrobi bo wieksza ogladalnosc zyskaja szachy :?
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez golden » czwartek, 26 sie 2004, 00:29

maciek ja sie zgodze w 100% kormoran w tym roku to piknik w porownaniu z poprzednimi latami - mozna przepalic dwa cygara kubanskie wypic piwo za zloty osiemdziesiat i isc spac - ale jesli mam wybor po miedzy nie-wuerce asfalat i bezwuerce szuter wybiera to drugie - jak juz mam obejrzec 2 rajdy mp to wybiore te 2 szutrowe

a ja chcialbym posluchac panow co tak prawili w kwietniu, ze bedzie megafajnie bez wurcow ale za to z pelikanem hehe ajak (notaaa bennnee prawie nie konczy niczego) w s1600 w RSMP - no sumo i jego banda siedza ciHo jak makiem zasial na zadupiastej lace za 7 gorami i morzami gdzie psy dupami szczekaja
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości