Rajd Kormoran Rajdem Polski??

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez KRAKERS » sobota, 18 cze 2005, 14:04

solota napisał(a):MS można zorganizować u nas w Polsce jednak ze względów politycznych FIA nie wydaje mi się żeby u nas był rajd takiej rangi. WRC musi się roszeżyć na bliski wschód(Jordania) czy Azję(Rosja)

a powiedz ty mi tylko czy w azji bedzie tylu zapaleńców żeby zorganizować dobry rajd? a kto go będzie oglądał - przypadkowa karawana?
rajdy powinny odbywać sie tam gdzie są największe rynki zbytu dla producentów wtedy oni bedą widzieli tam reklamę dołaczą inne zespoły i zaweżmie się rywalizacja. ja bym jaszcze zredukował ilość eleiminacji do 10. wtedy można by mowić o cięciu kosztów.
co do organizacjo to bardzo dobrze że odbywała się poprzez automobilklub polski.(w ten sposób oberwie cała polska anie jak zwykle olsztyn za niedociągnięcia organizacyjne.)
JESZCZE JAKIEŚ CZTERY LATA I ZOSTANĘ MISTRZEM ŚWIATA
KRAKERS
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 14:17


Postprzez PAT » sobota, 18 cze 2005, 14:24

KRAKERS: je¶li dla ciebie Azja to jedynie pustynia, tajga albo tundra po której raz na jaki¶ czas przewali siê karawana albo inne stado dzikusów to jeste¶ w b³êdzie. Rosja jest nieporównywalnie istotniejszym rynkiem motoryzacyjnym ni¿ Polska, a kraje naftowe i Azja Po³udniowa te¿ stanowi± bardzo ³akomy k±sek dla producentów aut.. Tak¿e w wy¶cigu o oprganizacjê rundy WRC te kraje s± zapewne potencjalnie znacznie wy¿ej ni¿ Polska i to wcale nie koniecznie ze wzglêdów organizacyjnych.

Pozdro
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez solota » sobota, 18 cze 2005, 22:54

nie oszukujmy się po co kolejna runda MŚ w Europie :?:

przez Bałtyk mamy Szwecję i Finlandię, na zachodzie są Niemcy, więc nie widzę żeby był sens kolejnej eliminacji w tym rejonie świata.

Jendak jest i iskierka nadziei :wink: jeśli zmiejszymy koszty na rajdówki to mogłoby być nawet ze 20 rund WRC, a wtedy dołączy Azja, Rosja, Jordania i.... POLSKA :lol:
JANUSZ KULIG 1969-2004

FOREVER IN MEMORY
Avatar użytkownika
solota
N3
 
Posty: 404
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 23:20
Lokalizacja: Kwidzyn

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości