Rajd Kormoran Rajdem Polski??

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Rajd Kormoran Rajdem Polski??

Postprzez karcin » czwartek, 19 sie 2004, 17:38

Ostatnio dowiedziałem się że Rajd Polski ma być przeniesiony na Mazury ale to ma sie dopiero okazać pod koniec sierpnia!!!! Mam nadzieje że to tylko jakaś plotka i że nieprzeniosą nam Polskiego na Mazury :( ale z PZM-otem to już nic niewiadomo!!!! Jak by ktoś wiedział coś więcej na ten temat to piszcie!!!!!!!!!
Pozdrawiam
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez Kisiel » czwartek, 19 sie 2004, 17:54

Karcin co Ci się tak nie podoba w tym że mogliby Polski przenieśc na Mazury ??? Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, nawet mi się to podoba. Jakaś zmiana, nowość. A tak wogóle to chyba na Kormorana przyjeżdżali obserwatorzy FIA bo była coś mowa o tym żeby był eliminacją MŚ
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Wilu » czwartek, 19 sie 2004, 18:34

tylko jest jedno podstawowe ale, ME są asfaltowe i nie zanosi się aby miało się to zmienić. tak więc troszkę temat dziwi.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez beeper_ » czwartek, 19 sie 2004, 18:39

No ale kwestia kalendarza ME na przyszly sezon nie jest zamknieta, wiec moze stary asfaltowy rajd polski bedzie poprostu pod inna nazwa.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » czwartek, 19 sie 2004, 18:54

a to już zupełnie nie możliwe, aby w jednym kraju odbywały się dwie eliminacje ME, ponieważ są inni chętni.

no chyba, że coś znowu wymyślili i szutry wracają do ME, to wtedy istnieje takowa szansa. nie mniej miesce Rajdu Polski jest w okolicach Kłodzka i niech już nie mieszają.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez BrodA » czwartek, 19 sie 2004, 18:54

już jutro się czegos dowiemy, bo w nowym WRC coś o tym będą pisać, jescze chwila :)
Avatar użytkownika
BrodA
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2004, 16:10
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez kolo115 » czwartek, 19 sie 2004, 21:10

Mnie to sie zabardzo niewidzi... Jak juz wczesniej napisano FIA chciala (i zrobila) z ME asfaltowe MŚ i jakos niechce mi sie wierzyc zeby zmnienial zdanie.... Chciaz pomysl pierwsza klasa!!! Mnie sie bardzo podoba!!!
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Raven » czwartek, 19 sie 2004, 22:11

Ostatnio doszly mnie sluchy, ze rowniez szutrowy rajd w Rumunii stara sie o status ME, wiec moze cos w tym jest?
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez maciekd » czwartek, 19 sie 2004, 22:19

Mi Kormoran zawsze kojarzył się ze zła organizacją, opóźnieniami, dziwnymi przegrupowaniaim i ...koleinami. Gdy nie ma WRC, to juz naprawde nie ma czego oglądać. 100 razy wolę Rajd Polski na aktualnych trasach. Do tego w jeden dzień można zobaczyć 5 oesów,a na Kormoranie ledwo 3...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez RajducH » piątek, 20 sie 2004, 10:15

W 100 % zgadzam sie mackiemd, kormoran ma totalnie zla organizacje i co roku odwalane sa tam jakies przeboje. A Polski to luzik, zawsze wszystko bylo spoko a i walka na oesach z roku na rok staje sie ciekawsza. Nie wyobrazam sobie aby Polski mogl byc rozgrywany gdzie indziej, to tak samo jakby kormorana przeniesli np. pod Tarnow albo Jelenia Gore :lol:

Swoja droga to pewnie sa tylko plotki i nic z tego nie wyjdzie, mistrzostwa europy sa asfaltowe i takie pozostana. Zreszta teraz o tytul mistrzowski walczy sie na oskach a one sa stworzone do asfaltow 8) wiec Polski zostaje na Dolnymslasku :lol:

Male kuku lezy jednak po stronie dzialaczy, bowiem slyszalem ze wedlug nich za duzo jest tu rajdow i trzeba dac szanse innym rejonom. Zgoda panowie, szanse dac trzeba, ale na dolnym slasku rajdy sie odbywaja i jest sporo kibicow, a gdzie indziej te rajdy poprostu raz sie odbeda a za rok nie bedzie juz na nie funduszy :twisted: zgroza. Niech zostaiwa Polski w Klodzku, bo nawet jak bed emial gonic z Gdyni to wole polski w Klodzku niz na Mazurach :!:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez lukas » piątek, 20 sie 2004, 10:16

Raczej kiepski pomysł :? Jeśli byłby to jedyny rajd szutrowy w kalendarzu to po prostu nikt na niego nie przyjedzie spoza Polski. Na jeden rajd zawodnicy walczący w ME musieliby "dozbroić" auto w szutrowy zawias, kupić szutrowe opony. Raczej wątpie czy wtedy przyjechałoby jakieś S1600 na rajd zza granicy. Polski lepiej niech zostanie w rejonach Kłodzka :) mam bliżej :lol:
GG: 1012459
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez beeper_ » piątek, 20 sie 2004, 10:21

Zastanowcie sie czy dobrze zrozumielismy.
Rajd Polski ma byc przeniesiony czy Kormoran ma sie nazywac Rajdem Polski?

Kormoran ma abicje do MŚ to musi sie nazywac Rally of Poland, takie wymogi.

Moze obecny Rajd Polski zostatnie zmieniony jedynie na Rajd Upalaczy czy Rajd Tysiaca Dziur.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micz » piątek, 20 sie 2004, 11:00

Rajdowi polskiemu skończyła sie z tego co wiem w tym roku umowa z PZM na organizację eliminacji ME. więc mozliwe, że zgłaszają się inni chętni.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez d-z rallyfans » piątek, 20 sie 2004, 11:22

WRC potwierdza info na temat przeprowadzki rajdu polski,KORMORAN wystepuje w roli faworyta,ale i inne rajdy maja szanse na organizacje POLSKIEGO,wszyscy wiemy ze z organizacja KORMORANA w tym roku nie bylo za dobrze,a z roku na rok mialo byc tylko lepiej,boje sie jezeli dojdzie do tej przeprowadzki to nie bedzie mistrzostw swiata i stracimy eliminacje mistrzostw europy,to jest moje zdanie :!:

Co do tego ze dzialacze chca dac innym szanse organizacji,to w pierwszej kolejnosci niech ci inni udowodnia ze potrafia zorganizowac lepszy rajd polski niz w klodzku,zeby sie nie okazalo ze POLSKI w przyszlym roku zostanie odwolany z powodu braku funduszy,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Rajd Kormoran Rajdem Polski??

Postprzez karcin » sobota, 21 sie 2004, 20:34

Wszystko by było OK jeżeli Rajd Kormoran miałby dobrą organizację, dlatego mnie to strasznie dziwi że jeżeli Kormoran zbiera co roku tęge ocenu za organizacje i za wszystko a oni jeszcze chcą przenieść tam Rajd Polski no to juz troszke większa przesada!!! A to że w Dolnym Śląsku jest tyle Rajdów to już nikt na to nieporadzi bo to właśnie tutaj są najpięknieszy trasy w Polsce do rajdowania i tutaj tak naprawde są ludzie którzy chcą i potrafią zorganizować Rajd!!! Ja niewiem czy przeniosą Rajd Polski na Mazury ale już raz Rajd Polski przenieśli do Krakowa i sie nieudało teraz chcą chyba spróbować z Mazurami jak to zrobią to życze im wielkiego powodzenia!!!!!
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron