GPR

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

GPR

Postprzez hairpin » niedziela, 15 sie 2004, 00:50

Gwiazda Polskich Rajdów [GPR] -nie mylić z PGR!!! ;) Topic ten zakładam po to abyśmy my użytkownicy forum AUTOKLUB.PL mogli wybierać rajdowca zasługującego na wyróżnienie na styl INMARSAT STAR OF THE RALLY. Każdy z nas na podstawie własnych obserwacji może wytypować swojego kandydata, tylko poproszę o sensowne uzasadnienie.

GPR Rajdu Rzeszowskiego przyznaję Maćkowi Lubiakowi, który pomimo potężnego dzwona na Nikonie potrafił podnieść się i dzielnie walczyć o czołowe lokaty i notować wyśmienite czasy na poszczególnych OS'ach!
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20


Postprzez Banan » niedziela, 15 sie 2004, 01:06

Pelikanski - Za to, ze ukonczyl drugi oes, dojechal jako drugi w S1600 i na dodatek zdobyl 2pkt do Mistrzostw Polski :)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Gustaw » niedziela, 15 sie 2004, 09:17

Banan napisał(a):Pelikanski - Za to, ze ukonczyl drugi oes, dojechal jako drugi w S1600 i na dodatek zdobyl 2pkt do Mistrzostw Polski :)

podpisuje sie obiema ręcami, Pelikan sprawia mi straszna radoche Obrazek
w skali sezonu to slowa uznania dla Grzyba za to ze zmiotl rywali z powierzchni oesow wygrywajac wszystkie rajdy bez jednej awari Obrazek (mimo ze nie umie jezdzic szybko i na czas tym autem :twisted: )
ps. zeby topic byl bardziej czytelny to proponuje nazwac go pelna nazwa a nie nic nie mowiacym skrotem, ogolnie pomysl ok Obrazek
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez kolo115 » niedziela, 15 sie 2004, 10:16

GRZYB-W co nie wsiadzie i tak jest najlepszy.... Najbardziej mi zaimponowal tym ze potrafil w pierwszych oesach reszowskiego utrymac tempo lancerow....
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez mototom » niedziela, 15 sie 2004, 10:17

Kuzaj - za to, że zrobił na złość zdobywając MP przed koncem sezonu tym co go skreślali pieprząc, że nie wytrzymuje ciśnienia i sie rozwala i że, w ogole jest beee.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sumo » niedziela, 15 sie 2004, 11:08

Nagrode GPR ode mnie otrzymuje ...... Michał Kościuszko, mimo niezbyt dobrego wyniku, chłopak stara sie jak moze i walczy goniac Grzyba. W zeszlym roku duzo osob go skreslalo..a teraz jest na odwrot. Gratulacje Junior!
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Mroowa » niedziela, 15 sie 2004, 11:35

Stefan Karnabal bo jedzie nie dzwoni:)

KUZAJ za to co było pisane wczesniej pokazał że umie wygrywać i zdobył tytuł na Eliminację przed Końcem sezonu :) Brawa
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Szambelan » niedziela, 15 sie 2004, 11:44

Pan Ryszard Plucha, za determinację i nieugiętą postawę w walce o przetrwanie a także o konsolidację kibiców w oglądaniu rajdu do ostatniego zawodnika.
RATUJMY POLSKIE RAJDY
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez golden » niedziela, 15 sie 2004, 12:11

Marcin Bełtowski za wole walki ! i fair play

mototom ty wiesz co to jest cisnienie?? prawdziwe cisnienie to sa 2 rajdy polski i kormoran i skutecznosc 50%... wiec nie "pieprz" - to nie umiejsza faktu ze Khuzaj jest najlepszy w aktualnym sezonie!
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mototom » niedziela, 15 sie 2004, 12:21

golden napisał(a):mototom ty wiesz co to jest cisnienie?? prawdziwe cisnienie to sa 2 rajdy polski i kormoran i skutecznosc 50%... wiec nie "pieprz" - to nie umiejsza faktu ze Khuzaj jest najlepszy w aktualnym sezonie!

Oho, już wiadomo komu Kuzi na złość zrobił wygrywając MP :D :D :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez golden » niedziela, 15 sie 2004, 12:31

komu??? nie rozumiem ciebie - na pewno nie mi - jakos sie nie ekscytuje rajdami w naszym kraju az tak
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sergiey » niedziela, 15 sie 2004, 12:43

Zdecydowanie Grzyb za pogrom w s1600. Tym bardziej ze przed sezonem był "tym trzecim do tańca" - a pokazał że innym sporo do niego brakuje. Wygrał wszystkie rajdy w swojej klasie - jest skuteczny, widowiskowy (jak na mozliwosci ośki), szybki.
No i bardzo pewny siebie (twierdzi że moze byc tak szybki jak Simon J-J) - ale tu juz brzmi "samochwalczo" - niemniej jednak w Polsce nie ma sobie równych w klasie.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Kuba M. » niedziela, 15 sie 2004, 13:03

Nędza w polskich rajdach jest tak wielka, że przyznawanie nagrody GPR uważam za jakieś kompletne nieporozumienie. Może zróbcie jakąś negatywną nagrodę, to sobie kogoś wytypuje.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez golden » niedziela, 15 sie 2004, 14:30

kuba - jakos sporo ludzi cieszylo sie ze rajdy sie odradzja - na czele z walczukami , gazeta WRC i tutejszym forum - ciekawe co teraz maja do powiedzenia :wink:

ale z pewnoscia taka nagroda przydalaby sie PZM :)
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pwrc » niedziela, 15 sie 2004, 17:09

Sergiey napisał(a):Zdecydowanie Grzyb za pogrom w s1600. Tym bardziej ze przed sezonem był "tym trzecim do tańca" - a pokazał że innym sporo do niego brakuje. Wygrał wszystkie rajdy w swojej klasie - jest skuteczny, widowiskowy (jak na mozliwosci ośki), szybki.


trafniej bym tego nie ujął, można Grzybka lubić lub nie,
ale nie mozna mu odmówić skuteczności :!:
tym trudniej mi to pisać, że w S1600 kibicowałem i nadal kibicuję
Sebastianowi

gratulacje także dla Kuziego za (moim zdaniem) pierwszy w pełni zasłuzony tytuł MP w generalce, wywalczony porównywalnym z konkurencją sprzętem, to także ciężko mi pisać, jako że jestem Kuzisceptykiem :wink:

bardzo bym chciał, żebym po Warszawskim mógł w tym topiku pogratulować Bębnom tytułu I vice

nagroda w negatywnym znaczeniu napewno należy się gazecie WRC
za typowanie głównych konkurentów S1600 i zlekcewazenie Grześka,
cóż, ja skromny kibic mogłem się pomylić, ale tam podobno piszą fachowcy :lol:
kolejna wpadka WRC to brednie wypisywane o tym, że polskie rajdy odżyły, iście gierkowska propaganda sukcesu została zweryfikowana
przez życie podobnie jak ta z lat 70-tych, srednio 50 aut na stacie to
rzeczywiście "sukces"

i jeszcze nagana dla chyba większości naszych rajdowców za nielegalne treningi oraz dla organizatorów rajdów za całkowite lekceważenie problemu (z małymi wyjątkami), ale to już temat na oddzielną dyskusję
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 30 gości

cron