Mam dosc układów i ukladzików a takze PZM i jego działaczy!

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Mam dosc układów i ukladzików a takze PZM i jego działaczy!

Postprzez Kubus » wtorek, 20 lip 2004, 16:59

Każdy kto ma takie zdanie jak ja niech sie wpisze i napisze co najbardziej mu sie nie podoba co chcialby zmienic.Ja i grupka osób ma dosc i zamierzamy cos z tym zrobic.Po Kormoranie przelało nam się.

Wyniki poszczególnych rajdów z dnia na dzien mnie coraz mniej intersuja bo co to za rajdy?Raczej Jazda na pamieć ...

Od sezonu 2005 człowiek który nielegalnie trenuje na oesach bedzie skonczony!!!
Pytacie czy to mozliwe?
Możliwe jesli właczymy sie w to wszyscy.Jezeli jestescie prawdziwymi kibicami to pomuzcie ratowac nasz ukochany sport bo ignoranci z PZM i cwaniaki z licencja niszcza go.Moze dla was sa to bohaterzy ale tak naprawde to oszusci.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków


Postprzez beeper_ » wtorek, 20 lip 2004, 17:16

i tak w kolko i w kolko, bez konca...
temat walkowany byl wielokrotnie.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » wtorek, 20 lip 2004, 17:22

to może zamiast jak typowy Polak udawac ze problemu nie ma albo nawet jest ale co z tego ,pomyslisz co mozesz zrobic zeby temu sie rpzeciwstawic.Dziwie sie waszej biernej postawie.
To brzmi tak jak "co mnie to obchodzi nudny jest ten temat"

A ten temat nie jest nudny bo odniego zalezy byc albo nie byc naszych rajdów.
Szukam ludzi kreatywnych z werwa którzy beda sklonni pomuc
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jucek » wtorek, 20 lip 2004, 17:44

Kubus a co dokladnie chcesz zrobic z upalaczami :?:
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Banan » wtorek, 20 lip 2004, 18:33

Kolejna akcja kibicow... i tak jak kazda poprzednia zakonczy sie niepowodzeniem.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Sergiey » wtorek, 20 lip 2004, 19:42

Pomysł jest w deche tylko,
Jak w każdej dziedzinie życia, również i w PZMot występuje jakiś "syndrom polskiej władzy". Są przecież regulacje, regulaminy i bóg jeden wie co tam jeszcze. Tylko problem tkwi w skuteczności wyciągania konsekwencji. Musi zmienic się również mentalność polakow-kombinatorow i mentalność władz przymykających oko na wszystko co się wokół dzieje i mających wszystko w głębokim "poważaniu". Jak bede mial pomysl co z tym zrobic na pewno bede pisał
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez JoannaXP » wtorek, 20 lip 2004, 20:20

garstka kibiców która widzi w tym problem i chce coś zmienić nic nie wskóra...a działając po dobroci upalanie na pewno nie przestanie być modne... Tu potrzeba uderzyć jakąś siłą :roll: no nie wiem...Oby jak najszybciej sie coś zmieniło ,bo dłużej tak być nie może.A tak w ogóle to ciekawe od kiedy to zawodnicy wpadli na pomysł żeby nielegalnie ujeżdżać oesy? Może od jakiegoś czasu? Czy raczej już od dawien dawna tylko ,że wcześniej był to temat zakazany i nikt nawet sie nie skapnął? Hm
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Konrad McRae » wtorek, 20 lip 2004, 20:20

Kuba jestem za ale....
znając życie to nic nie da- a czemu? A temu że każdy ma jakiegoś znajomego "rajdowca" lub kilku, i zawsze bedzie trzymał z nimi, i jako "szary" kibic nigdy nie powie złego słowa bo wiadomo jak jest... :wink: . Ja osobiście brzydzę się tym wszystkim, i uważam że wcale nietrudno byłoby "upilnować" cały ten syf, kwestia tylko czy się chce czy nie (z przewagą na nie). Ta akcja ma sens tylko wtedy jeśli każdy z nas chce do tego podejść uczciwie i napiętnować upalaczy- nawet tych znajomych, ale czy znajdą się odważni, ryzykując znajomości czy przyjaźnie z zawodnikami??? I tu jest problem :!: I upalanie to nie tylko jeden problem, jeszcze są takie kwestie jak różne kombinacje z rajdówkami czyli niezgodność przygotowania samochodu np. z grupą N, A itp...prosty przykład- klasa N0 w PPZM- jeśli każda rajdówka z tej klasy wjechałaby na hamownię to przypuszczam że pozostałaby połowa stawki...ehh ja już tyle sie dowiedziałem na temat róznorakich kombinacji, czy to azot w oponach, to silnik w eNkowym sc/cc 80-90KM, czy to nawet nitro :!: że się pisać nie chce...co dopiero upalanie. Jak każdy z nas postawi sprawę uczciwie to ma to jak najbardziej sens...kwestia uczciwości. No i najlepiej to wszystko poświadczone konkretnymi dowodami np. zdjęciami aby kogoś"niechcąco" nie skrzywdzić.
POWODZENIA :!:
jestem za
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » wtorek, 20 lip 2004, 22:11

jak na razie to tylko gadanie i pisanie...

Kubus, co wg. Ciebie mozna zdzialac? masz jakis plan?
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez beeper_ » wtorek, 20 lip 2004, 23:30

Planow juz bylo wiele i na tym koniec
Z calego serca zycze zeby Wam sie udalo.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » wtorek, 20 lip 2004, 23:38

Sprawy maja sie tak:

Faktycznie garstka osób nic nie zdziala dlatego musimy właczyc sie w to wszyscy.
Jedni beda dzialac czynnie inni niech o tym mówia.

Banan-akcja z koszulkami wypalila na 100% wiec uwazam ze jesli ktos chce to potrafi.

Co mozemy zrobic?-okazuje sie ze bardzo duzo.

1.Apel do tych co mieszkaja w rejonie oesów.Jesli zbliza sie rajd i po okolicy zaczyna smigac coraz wiecej osób nielegala, a macie troche czasu brac aparat lub kamere,pojsc razem z kolega i porobic foty,tak zeby bylo wiadac rejestracje.Dla bardziej odwaznych mozna próbowac zatrzymac załoge.
Co dalej zrobic z takim zdjeciem?jedna odbitke dac organizatorowi i poinformaowac go o zaistniałej sytuacji.Organizator bedzie mial to w dupie dlatego tez nalezy go poinformowac ze jezeli ta zaloga pojawi sie jeszcze raz na nielegalu to odbitke i opisana historie dostana media.Uwierzcie mi ze to dla nich łakomy kąsek.Druga odbitke nalezy dac samej załodze lub np dyrektorowi tego teamu i przekazac ta sama informacje.Niech wiedza ze ktos zaczał ich obserwowac i zrobi bagno jesli nadal beda trenowac.

2.Dla tych co tylko jezdza na rajdy ogladac.Mówcie o tym.Na głos,czasem jak najgłosniej.Jezeli spotkacie sie z zawodnikami na róznego rodzaju spotkaniach równiez o tym mówicie,postawcie ich w niezrecznej sytuacji.Niech wiedza ze to co robia to zwykłe oszustwo.Za oszustwa w niektórych dyscyplinach sportu mozna stracic licencje.Niestety u nas to nie realne z takim zarzadem PZM ale niech wiedza ze moga stracic kibiców to raz,a dwa sponsorów.Pytacie dlaczego.Jezeli bedzie wiarygodny dowód iz zawodnik X trenował nielegalnie,nie bójcie sie wysłac maila lub zadzwonic do firmy która go sponosruje i wyrazic swoja opinie na ten temat.Nie bujcie sie powiedziec ze firma wspiera zwykłego oszusta.Mam nadzieje ze magazyn "WRC" dotrzyma słowa i w razie jesli kogos sie przyłapie na nielegalu to zamieszcza o tym artykół.


Wiem ze zaraz beda glosy ze w ten sposób bedzie 30 załóg na rajdzie i to tylko PP i N-2.
Moze i tak ale wolicie ogladac rajdy czy parodie???
Niestety ,jezeli nasi zawodnicy sa tak głupi ze trenuja nielegalnie a PZM jest tak głupi ze nic z tym nie robi moze to byc jedyna droga ku temu aby było u nas normalnie.

A teraz najwazniejsze.Nie czekajmy az dojdzie do jakiegos wypadku gdzie zawodnik na nielegalu potraci np dziecko.Wiecie co wtedy zrobia media?Zabija nasz ukochany sport.Wiecie co jest najgorsze?- ze dobrze zrobia...!Bo orgaznizowanie rajdu jest jak bycie włascicielem wscieklego psa.Jezeli nie potrafisz nad nim zapanowac to wogóle nie powinienes go miec bo moze kogos zabic.Sporbujmy razem załozyc kaganiec temu psu ,moze nam sie uda a moze nie.Warto spróbowac.
Na ten temat moznaby pisac dlugo.To tak w skrócie.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Banan » środa, 21 lip 2004, 00:19

Kubus napisał(a):Banan-akcja z koszulkami wypalila na 100% wiec uwazam ze jesli ktos chce to potrafi.


Ale mi nei chodzi o koszulki tylko np. o protest na gery co nawet o nim w WRC pisano.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Mars » środa, 21 lip 2004, 09:34

Kubus popieram Cię, tylko boję się jednego...że nagle jak kilku kierowców zostanie przez nasze działania upupionych to może to być kolejny gwóźdź do trumny rajdów. Chciałbym aby sytuacja rajdów sie poprawiła, było bardziej uczciwie, ale jeżeli to ma zabić rajdy to niech juz zostanie tak jak jest.....
Mimo wszystko postaram się być na trasach Warszawskiego i uwiecznić kilku upalaczy na zdjęciach.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RajducH » środa, 21 lip 2004, 09:43

Banan ma racje :( pamietam akcje na gery.pl jak nam skutecznie przeszkadzal pewien shit :P robili wszystko by akcja sie nie udala, kasowali nam tresc protestu :( media interesowalo tylko to by nie zawalic im skrzynek mailowych , no jedynie WRC cos to ruszylo :) u nas w Polsce jest tak ze sa cidobrzy i ci zli i czesto ci ktorzy pozornie sa dobrzy w rzeczywistosci sa zli :( i ich najbardziej nalezy sie bac, bo pod publike tocza wywody ze upalanie jest zle, ze trzeba z tym walczyc ale gdy tylko zblizy sie rajd albo sami upalaja albo kryja tych co to robia :( taka jest smutna prawda, ale moze by zrobic znowu troche halasu wokol tego :lol:
Banan co ty na to by powtorzyc akcje z Gery??? wtedy bylo nas malo, a na forum autoklubu jest wiele osob,wiem ze nic to nie pomoze ale kto wie moze zwrocimy choc uwage mediow na to, a zawodnicy i sponsorzy dowiedza sie ze kibic to tez czlowiek!!!!
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez RajducH » środa, 21 lip 2004, 09:47

Banan ma racje :( pamietam akcje na gery.pl jak nam skutecznie przeszkadzal pewien shit :P robili wszystko by akcja sie nie udala, kasowali nam tresc protestu :( media interesowalo tylko to by nie zawalic im skrzynek mailowych , no jedynie WRC cos to ruszylo :) u nas w Polsce jest tak ze sa cidobrzy i ci zli i czesto ci ktorzy pozornie sa dobrzy w rzeczywistosci sa zli :( i ich najbardziej nalezy sie bac, bo pod publike tocza wywody ze upalanie jest zle, ze trzeba z tym walczyc ale gdy tylko zblizy sie rajd albo sami upalaja albo kryja tych co to robia :( taka jest smutna prawda, ale moze by zrobic znowu troche halasu wokol tego :lol:
Banan co ty na to by powtorzyc akcje z Gery??? wtedy bylo nas malo, a na forum autoklubu jest wiele osob,wiem ze nic to nie pomoze ale kto wie moze zwrocimy choc uwage mediow na to, a zawodnicy i sponsorzy dowiedza sie ze kibic to tez czlowiek!!!!
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron