NIKON 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

NIKON 2004

Postprzez hairpin » niedziela, 20 cze 2004, 20:15

Przed nami 5 Rajd NIKON! Stawiam, że któraś z osiek (Pelikan?) zdoła wyjąć pudło, oczywiście pod warunkiem, że nie spadnie deszcz. Z charakterystyki tras wynika, że rajd jest ustawiony pod ośkę. Odcinki są poprowadzone po w miarę równym asflacie[np OS Olszyniec-Jedlina, czy np Os Chełmsko], cięcia są ograniczone[sierpnice] i jest sporo szykan, które preferują auta z mocniejszymi hamulcami i lepszym przyśpieszeniem. Cieszy też obecność Pucharu Micry, bo miło popatrzeć na to autko w akcji.
Tu są namiary na stronke rajdu, z tym że chwilowo mało aktualną
http://www.rajdnikon.wista.pl/
zapraszam do wymiany poglądów 8)
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20


Postprzez Robi » niedziela, 20 cze 2004, 21:09

W WRC sa juz mapki. Nareszcie wraca Gorna Michalkowa. Strasznie nierowny dziurawy i krety asfalt.
Podoba mi sie tez postawa organizatorow , jesli chodzi o nazewnictwo oesow i powrot do dawnej formuly podajac start i mete np. Walim - Lubachow. To uproszcza sprawe.
Robi
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 21:19
Lokalizacja: Belchatow

Postprzez Banan » niedziela, 20 cze 2004, 22:29

To, ze nie spadnie deszcz jest malo prawdopodobne. Przez ostatnie 3 tygodnie 80% dni pada deszcz I ma byc tak az do sierpnia. A w sierpniu ma spac snieg... br :P Mowie serio.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Arti » poniedziałek, 21 cze 2004, 21:54

OS Nowa Ruda - Jugów / To jest to.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez Matador » poniedziałek, 21 cze 2004, 22:32

W nowym WRC jest krótki newsik o Zbyszku Gabrysiu i jeśli dobrze pamiętam jest tam coś wspomniane o jego planowanym starcie właśnie na Nikonie. Fajnie by było gdyby Gabi sie tam pokazał i to najlepiej w jakimś mało awaryjnym Lancerze...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » poniedziałek, 21 cze 2004, 22:44

no na liscie zgloszen jest .... jest tez Majcher w drugim lancerze..
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Jucek » poniedziałek, 21 cze 2004, 23:17

sumo a czy przypadkiem nie mowisz o Strzelinskim :) :?:
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez RajducH » wtorek, 22 cze 2004, 12:56

witam wszystkich :D pierwszy raz wybieram sie na Nikon, wiem ze to prawie to samo co Elmot, ale ktore miejsca moglibyscie polecic??? poza kostka walimska bo tam na bank sie pojawie???

a druga sprawa to dziwny pomysl:) tak sobie myslalem o sponsorach na rajdach, nie chca sie zglaszac bo nie ma jak eksponowac loga ich firm ( tv malo pokazuje) a gdyby tak do nazy np. Lubachow- Walim dolozyc Mobil 1 czyli Lubachow -Walim mobil 1 :D kazdy kibic wiedzialby o co chodzi i chcac nie chcac zetknal by sie ze sponsorska nazwa a o to chodzi sponsorom :P marki bylyby promowane i sponsorzy moze chcetniej by angozowali fundusze w rajdy bo bez nich ten sport kiepsko idzie :) co myslicie na ten temat?
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez sumo » wtorek, 22 cze 2004, 13:41

Jucek napisał(a):sumo a czy przypadkiem nie mowisz o Strzelinskim :) :?:


sory, pokrecily mi sie tematy... ale gafa :oops: hihiihi
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez pwrc » wtorek, 22 cze 2004, 14:27

RajducH napisał(a):a druga sprawa to dziwny pomysl:) tak sobie myslalem o sponsorach na rajdach, nie chca sie zglaszac bo nie ma jak eksponowac loga ich firm ( tv malo pokazuje) a gdyby tak do nazy np. Lubachow- Walim dolozyc Mobil 1 czyli Lubachow -Walim mobil 1 :D kazdy kibic wiedzialby o co chodzi i chcac nie chcac zetknal by sie ze sponsorska nazwa a o to chodzi sponsorom :P marki bylyby promowane i sponsorzy moze chcetniej by angozowali fundusze w rajdy bo bez nich ten sport kiepsko idzie :) co myslicie na ten temat?


takie rozwiazanie to nic nowego, w wielu krajach takie coś
już funkcjonuje i to z powodzeniem

każdy pomysł na polepszenie funkcjonowania rajdów zasługuje
na poważne przemyślenie, byle nie był to pomysł, który pozornie
pomaga, a w istocie rajdom szkodzi
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Mroowa » wtorek, 22 cze 2004, 19:56

Przecież już kiedyś na Elmocie takie cós było że ten i ten OS organozwała np Warka a inny PZU tylko że na to kaski zapewne nima :/
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Arti » wtorek, 22 cze 2004, 23:03

[quote="RajducH"]witam wszystkich :D pierwszy raz wybieram sie na Nikon, wiem ze to prawie to samo co Elmot, ale ktore miejsca moglibyscie polecic??? poza kostka walimska bo tam na bank sie pojawie???

No ja polecam nowość na trasach rajdowych II Etapu OS Nowa Ruda - Jugów. Zaraz za startem (200 metrów), który znajduje się zaraz przy drodze głownej Wałbrzych - Klodzko (dobry dojazd) jest kilka ciekawych miejsc.
Następnym bardzo fajnym miejscem tego odcinka jest objazd wiaduktu kolejowego - wysepki (około 1km od startu) - na to miejsce można dojechać polną drogą na sam odcinek specjalny. Następnym miejscem fajnym jest hoppa tuż zaraz przy mecie w Jugowie.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez marcin » piątek, 25 cze 2004, 16:05

No i ruszyła stronka rajdu (http://www.rajdnikon.wista.pl/), nie wiem jak wy ale ja jestem nią bardzo zawiedziony :? . Mam nadzieję że to tylko jakaś próbna wersja czy cos...
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Banan » piątek, 25 cze 2004, 16:46

marcin napisał(a):No i ruszyła stronka rajdu (http://www.rajdnikon.wista.pl/), nie wiem jak wy ale ja jestem nią bardzo zawiedziony :? . Mam nadzieję że to tylko jakaś próbna wersja czy cos...


Popieram
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Remek » sobota, 26 cze 2004, 12:48

Witam,
Stronka oczywiscie w wersji 'probnej' Panowie. Zapewniam, ze bedzie posiadala wszystkie atuty strony rajdu :D

To moj pierwszy post, wiec witam wszystkich maniakow rajdowych.

P.S. Banan z Bielawy jestes, znamy sie?

pozdrawiam,
Remek
Remek
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 cze 2004, 12:45

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości