NIKON 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Psycholog_Rajdowy » niedziela, 18 lip 2004, 22:55

No przecież proste, że Bełtoś. Ale on w tym wszystkim jest fenomenalny, bo jak inaczej wytłumaczyć, że sie koleś w ogóle nie podłamuje od początku sezonu swoimi wynikami.

A tak na poważnie, to diabeł tkwi najprawdopodobniej w tym, jakie on ma założenia na ten sezon. Mnie się wydaje, że założył sobie, że nie może jeździć wolniej niż Felą. No i plan realizuje.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Alien » niedziela, 18 lip 2004, 23:34

I gut, wygral pan talon na balon.
Ale to moze on nie ma popsutej turbiny, tylko ma wylaczona zeby sie nie rozszalal za bardzo i Leszka nie przycmil.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez Gąsior » niedziela, 18 lip 2004, 23:51

Rajd był OK. Co do dziurawych oesów to chyba coś jest na rzeczy. Nie sądzę, żeby każdy ciął w "głupich" miejscach, a kapci było tyle, że trudno było zliczyć. To nie Rajd Hałda, ale Rajd Nikon, eliminacja RSMP, i dziurska powinni zasmołować.

PS1. Kto widział Kuchara na ostatnim serwisie to się nieźle uśmiał. Koleś je... tzn. mocno trzasnął drzwiami i powiedział Czopikowi, że tą 7-kę to może sobie z powrotem zabrać. A miało być tak pięknie...

PS2. Czy ktoś wie za co nie dopuszczono Rycha Pluchy? Może silnik ERC nie zgadzał się z homologacją? :D
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Psycholog_Rajdowy » poniedziałek, 19 lip 2004, 00:06

Teraz już wiem, na co go stać, ale w typowaniu wyników Kormorana wepchnąłem go do top ten. Po tym, co pokazał jedna myśl kołatała mi się w głowie, że powinien się zamienić do końca sezonu autem z Pluchą. Pan Ryszard w zamian za dobrą rajdówkę i serwis, udzielałby Marcinowi lekcji techniki rajdowej jazdy.
Szczyt złośliwości z mojej strony.

Ale może jednak Bełt się przełamie. To dopiero połowa sezonu. Może wszystkie pieniądze wydał na tą Subarynę i nie stać go na treningi czterołapem.
Myślę, że gdyby tyle setek kilosów treningów robił co Junior, to jeździłby podobnie szybko co Oleksowicz, a może i szyciej.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alien » poniedziałek, 19 lip 2004, 00:26

Gąsior napisał(a):Kto widział Kuchara na ostatnim serwisie to się nieźle uśmiał. Koleś je... tzn. mocno trzasnął drzwiami i powiedział Czopikowi, że tą 7-kę to może sobie z powrotem zabrać. A miało być tak pięknie...


to znaczy, ze Czopik ma se zabrac VII ktora nazlezy do Qhra? Dal mu w prezencie, czy jak :?:
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 19 lip 2004, 02:18

Alien napisał(a):
Gąsior napisał(a):Kto widział Kuchara na ostatnim serwisie to się nieźle uśmiał. Koleś je... tzn. mocno trzasnął drzwiami i powiedział Czopikowi, że tą 7-kę to może sobie z powrotem zabrać. A miało być tak pięknie...


to znaczy, ze Czopik ma se zabrac VII ktora nazlezy do Qhra? Dal mu w prezencie, czy jak :?:

Bo Czopik zdecydował że skoro Kuchar ma większe szanse na zdobycie punktów w rajdzie to pojedzie nowszym Evo przez co bedzie miał jeszcze większe szanse na wysokie miejsce. Czopik natomiast miał pojechać Evo VI. Jednak chyba z żalem podjęli ta decyzje i wyszło jak wyszło, Kucharowi sie nie powiodło zbyt dobrze a Czopik zgarnął cenne punkciki na konto 8) Chciał dobrze a wyszło jeszcze gorzej...
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Convert » poniedziałek, 19 lip 2004, 10:58

Gąsior no az tak chyba mocno nie bylo z tymi drzwiami :P W ogole Kuchar tez mial troche pecha ;] i ta kara jeszcze
Obrazek
Avatar użytkownika
Convert
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Kaktus » poniedziałek, 19 lip 2004, 12:11

Rysio Plucha nie wystartowal, poniewaz zaden pilot nie chcial z nim jechac. Troche to przykre...

Widzialem Ricardo na patelniach walimskich, jakis taki smutny siedzial i ogladal...

Mam nadzieje ze znajdzie pilota na nastepna eliminacje!
Avatar użytkownika
Kaktus
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): środa, 15 paź 2003, 21:35
Lokalizacja: Opole

Postprzez micz » poniedziałek, 19 lip 2004, 12:48

Rajd bardzo fajny. Ciekawe miejsca, ładne trasy. Niestety impreza ta okazała się zbyt trudna dla większości zawodników. Podejżewam, że tulu kapci co na tym rajdzie nie było w całym zeszłym sezonie.
Gratulacje dla bębnów-należało się.
Gratulacje dla grzyba
gratulacje dla kościucha jest coraz lepiej.
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Alien » poniedziałek, 19 lip 2004, 14:45

Slyszalem, ze Nicky Grist ma wolnego troche. Moze Rycho by sprobowal? A z drugiej strony na cholere mu pilot? Przeciez moze byle kogo wsadzic obok siebie i jeszcze skasowac za podwozke. I wilk syty i owca cala. Tyle lokalnych ludzi zawsze sie wpienia, ze przez oes nie moze przejechac. A tu prosze: Tawria zajezdza, 20 zl kierowcy i za 15 - 20 minut spokojnie jest sie po drugiej stronie.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez Banan » poniedziałek, 19 lip 2004, 15:08

No wlasnie, po co mu pilot :?: Ja jak jade w gorach 40km/h po kamieniach i blocie to nie mam pilota i co ? :D A on jedzie tyle samo i to jeszcze po asfalcie :D:D:D
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Convert » poniedziałek, 19 lip 2004, 15:36

Jak zasypia za kierownica to ktos go musi obudzic no nie ??
Obrazek
Avatar użytkownika
Convert
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 18:28
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez sumo » poniedziałek, 19 lip 2004, 16:02

ciekawe czy ta Tavria da sie szybciej pojechac ??
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 19 lip 2004, 18:57

speed-x napisał dokładnie to o co mi chodziło. Kuchar biadolił cały sezon na Evo VI to się Czopik poświęcił. Ale zasadniczo umówili się wcześniej kto jedzie czym w RSMP tak więc Evo VII należące do Kuchara jest w tym sezonie "Czopikowe".

Tak na marginesie to ciekaw jestem czy coś wypali z ambitnego planu stworzenia w przyszłym roku zespołu Kuchar-Czopik. Jeśli tak to można by nawet wprowadzić jakąś klasyfikację teamów (Subaru PRT, Czopik-Kuchar, Dytko Rent, Stec Ralliart). Chłopaki jeździliby parami i zdobywali punkty. Może wtedy Pug, Fiat i Suzuki wystawiłyby po drugim samochodzie... Ech pomarzyć można :wink:
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Arti » poniedziałek, 19 lip 2004, 21:09

Fajnie byłoby jakby powstał zespół rajdowy Kuchar / Czopik. Być może w planach jest jeszcze trzeci kierowca, ale to tylko narazie plotki. Pozyjemy zobaczymy.
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości