KORMORAN 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Tomi_OL » środa, 14 lip 2004, 21:15

Nic dodać nic ująć

Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwurku. To zwykli oszuści.
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn


Postprzez Robecki » piątek, 16 lip 2004, 21:53

W związku z wypowiedzią Gąsiora może i ja napiszę pierwszego posta na waszym pięknym forum. Też niedawno się zarejestrowałem ale to nieważne. Strasznie mnie rozśmieszył ten tekst (samą formą oczywiście). Ale treść nie jest śmieszna niestety. Ja na szczęście nie miałem jeszcze okazji spotkać na żywo upalającego po nocach zawodnika ale wiem że dzieje się to także na "moim" Rajdzie Warszawskim (tak jak i na każdym innym rajdzie). Także zastanawiałem się w tamtym roku czy nie usiąść na krzesełeczku i tylko pstrykać zdjęcia tym co upalają np. 2 tygodnie przed rajdem i co gorsza w dniu rajdu. Swoją drogą ciekawe czy ktoś by się zainteresował takim "ciekawym" materiałem. "WRC" na pewno z tego co pisze red. nacz. w nowym numerze. Można tak zrobić tylko po co. Żeby psuć i tak kulejące rajdy w Polsce? To chyba nie miałoby sensu. Wyczekam jeszcze te dni do Warszawskiego ale szczerze mówiąc to coraz mniej mi się to wszystko podoba.
A i jeszcze sprawa zabezpieczenia na Kormoranie. Na prostych zakrętach czyli np dziewięćdziesiątkowych oporach to może było i dobre - ale co tam jest do zapezpieczania. Kiedy zobaczyłem w jakich miejscach ludzie stoją na tych hopkach na OS 10 Prusinowo zaraz za startem to złapałem się za głowę. Tylko czekałem jak ktoś tam wypakuje. I stało się. Drewiczewski poszedł pełną dzidą bez odjęcia i gdyby nie to drzewo to jak to ktoś wcześniej napisał nie starczyłoby karetek z całego woj. Warmińsko-mazurkiego do zbierania ludzi!!! I tym optymistycznym akcentem kończę mojego pierwszego posta! :)
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez Mroowa » środa, 28 lip 2004, 13:46

Niewiedziałem gdzie to dać ale skoro chodzi i Kormoran to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28759167
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez mototom » środa, 28 lip 2004, 17:05

Aukcja usunięta, co tam było?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Banan » środa, 28 lip 2004, 19:00

Plyta za 1zl z dachowaniem Kuchara na co-drive i materialy z Kormorana 2004. Ale koles jakis szit wciskal... 1zl to kosztuje plyta czyta...
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Mroowa » środa, 28 lip 2004, 19:06

I że nie sprzedał tego ani polsatowi ani TVN Turbo :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez micz » środa, 28 lip 2004, 20:29

może wciskał, może nie. Nagrał sobie na kamerę i sprzedawał z wywoławczą 1 PLN

mam gościa na allegro który sprzedaje książki. Jest super a każda ksiązka ma u niego wywoławczą 1 pln.

więc dla mnie nic dziwnego
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Tomi_OL » czwartek, 29 lip 2004, 14:35

No bardzo możliwe ja też jestem tego zdania, że pewnie to była cena wywoławcza.

Ciekawe tylko czemu usunięto tą aukcje

:!: JA DAJE 2 pln :!: :)
Rajdowcy "na dopingu" są tylko mistrzami na swoim podwórku. To zwykli oszuści. Simon Jean-Joseph.
www.sztukakibicowania.pl
Jezek, jezek, jezek SE MA !
Gravel Ruless !
Tomi_OL
N3
 
Posty: 365
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 11:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Banan » czwartek, 29 lip 2004, 16:33

Tomi_OL napisał(a):No bardzo możliwe ja też jestem tego zdania, że pewnie to była cena wywoławcza.


To bylo KUP TERAZ, nawet juz jedna osoba kupila. Tyle, ze bylo KUP TERAZ i licytacja :roll:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez WAPNO » czwartek, 29 lip 2004, 20:18

Nie KUP TERAZ i licytacja, tylko licytacja aukcji wieloprzedmiotowej. A mi się wydaje, że to sprzedawał czyjeś foty lub filmy, a nie swoje. Już dużo było takich przekrętów na allegro.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości