Kto na Kormorana???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez KUI3A » piątek, 4 cze 2004, 18:24

a tak na marginesie to kiedy strona kormorana staruje, bo to już chyba czas najwyższy!!! rajd, którego organizatorzy mają bardzo wygórowane ambicje (czyt. chca żeby kormoran był eliminacją RSMŚ) a strona rajdu albo nie działa jeszcze albo działa ale jej działalność jest głęboko utajniona, nie wiem o co chodzi???
Avatar użytkownika
KUI3A
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 1 lis 2003, 17:53
Lokalizacja: Warszafka


Postprzez eva » piątek, 4 cze 2004, 19:13

Co do strony Kormorana-nie mam pojęcia.
A do raq 555- na forum jestem od niedawna, natomiast stronkę autoklubu znam od dawna i od dawna ją odwiedzam, pamiętam czas kiedy były komentarze i jedną z głównych tradycji wówczas- kłócenie się, wtedy mi się to nie podobało, teraz też mi się nie podoba, więc dajmy sobie spokój tej głupiej dziecinnej dyskusji.
Co prawda jestem blondynką, ale tak głupia, żeby się czuć niewiadomo kim, dlatego że założyłam temat na forum, naprawdę nie jestem;)
I ani słowa więcej na ten temat, bo to już kompletnie nie jest o rajdach:)
Pozdrowienia dla wszystkich
eva
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 1 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KUI3A » piątek, 4 cze 2004, 19:47

no to muszę odszczekać to co napisałem w poprzednim poście strona jest. Co prawda o rajdzie na niej ani słowa (przynajmniej o tegorocznym) ale jest

a oto jej adres http://www.kormoran-rally.pl/ przynajmniej adres mają zrobiony już pod mistrzostwa świata, bo poza tym to chyba niewiele, a szkoda...
Avatar użytkownika
KUI3A
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 1 lis 2003, 17:53
Lokalizacja: Warszafka

Postprzez RaQ » sobota, 5 cze 2004, 00:25

No strona Kormorana nigdy nie była na poziome i to jest normalne :)
Ja znam już rozkładówke tegorocznego Kormorana (w końcu Kormorańczyk ze mnie :wink: ) ale niestety nie mogę zdradzić żadnych szczegołów póki organizator nie da oficjalnego harmonogramu. Mogę powiedzieć tyle, że rajd będzie wypas. Nowe odcinki w pobliżu Mrągowa są naprawde fajne, tylko na razie w wielu miejscach są nieprzejezdne, ale organizator załatwił już pojazdy, które teren wyrównają i będzie wszystko gut. Odcinki pod Olsztynem pozostaną te same, czyli klasyka. Subaru Polska szykuje wielki zespół na cztery fury, Hołek zapowiedział, że będzie to zespół na miarę mistrzostw świata. Także czego chcieć więcej, pozostaje cierpliwie czekać :D :D
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Psycholog_Rajdowy » sobota, 5 cze 2004, 00:54

To powiedz chociaż jaką charakterystykę będą mieć nowe odcinki. Będą szybkie, wolne, hopkowate, leśne czy raczej w otwartym terenie :?: :)

Aaa... No i zasadnicza kwestia... Czy w Mrągowie jest Mc Donald's :?: :D
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RaQ » sobota, 5 cze 2004, 09:36

No więc nowe są dokładnie 3 nowe oesy. Długość każdego z nich nie przekracza 15 km, także są takie optymalne i nie będą katem na samochody. Na jednym z oesów jest....i to jest najlepsze....taka HOOOOPA, że jak przyjechali ludzie z automobliklubu zatwierdzać te oesy to padło tylko stwierdzenie "O Matko Boska!!!!". Hopa jest poprostu wypas. Przed nią jest jakieś 150 metrów prostej także będą napadać na nią z dużą prędkością i co jest najlepsze miejsce do lądowania nie jest proste tylko idzie w dół także loooooty będą wysokie to mogę zagwarantować.
Ogólnie oesy są bardzo szybkie, jest sporo długich oprostych (na szczęscie nie takich jak na Warszawskim :) ) jest sporo takich esek także prędkości będą spore.

....A Mc'donalda nie mamy... :? :D
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Psycholog_Rajdowy » sobota, 5 cze 2004, 09:51

No to super :!: :D Polskie Fafe i szybkie eski to jak dla mnie spełnienie marzeń. :D Z tego co napisałeś wnioskuję, że zdecydowana większość kilometrów leci poza lasami. To dobrze, bo lubię oglądać każde auto kilkanaście sekund.

Dzięki za dobre informacje. :)

A Maca może jeszcze zdążą zmajstrować. Mają prawie cały miesiąc. :) A jak nie to trzeba się będzie w Olsztynie zaopatrzyć. :)
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RaQ » sobota, 5 cze 2004, 10:04

No i dodam tylko jeszcze, że będzie prawdopodobnie 14 oesów, długośc ponad 220 km.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez hairpin » sobota, 5 cze 2004, 10:47

rozumiem że ten zespól na miare MŚ to Kuzi + Holo + Oleksowicz + Bełtowski. a może chcą nas zaskoczyć wizytą Arai? Blomqwista? ale by było... a orientujesz się raq555 czy os'y będą w sobotę i niedzielę?
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20

Postprzez RaQ » sobota, 5 cze 2004, 10:57

Piątek-prolog
Sobota-Olsztyn klasyczne odcinki znane z poprzednich lat
Niedziela-Rajd przenosi się do Mrągowa i w niedziele nowe oesy
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez munieck » sobota, 5 cze 2004, 14:05

Zajebiscie, w koncu poszli po rozum do glowy i zorganizowali rajd w sobote i niedziele. Zawsze tak bylo? Bo nie pamietam...
Nie sztuka zabic muche na przedniej szybie. Na bocznej juz tak :-)
Avatar użytkownika
munieck
N3
 
Posty: 420
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 17:11
Lokalizacja: Śląsk/Nowy Sacz

Postprzez RaQ » sobota, 5 cze 2004, 14:52

bywało różnie, ale z tego co pamiętam to w ostatnich latach było zawsze w sobote i w niedziele.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez KUI3A » niedziela, 6 cze 2004, 10:13

jeżeli nie możesz zdradzić przebiegu tras, przynajmniej daj cynk w jakiej okolicy najlepiej kwatery zarezerwować?? Tak żeby na oesy w miarę blisko było. Domyslam się, że zapewne gdzieś pomiędzy Olsztynem a Mrągowem, ale z tego co patrzyłem po mapie to między tymi dwoma miastami jest chyba z 60km.
Avatar użytkownika
KUI3A
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 1 lis 2003, 17:53
Lokalizacja: Warszafka

Postprzez RaQ » niedziela, 6 cze 2004, 11:14

KUI3A:No właśnie tu musisz wszystko dobrze rozważyć. No bo cała sobota to będzie Olsztyn, niedziela Mrągowo. Między Olsztynem a Mrągowem jest 60 km, przy dobrych wiatrach jedzie się 40 minut. Ja bym Ci doradzał zakwaterowanie w Mrągowie, bo tu jednak jest cała baza rajdu itd. Z Mrągowa w niedziele na nowe odcinki jest dosłownie rzut beretem. Także to będzie najbardziej według mnie optymalne. Jak coś to napisz mi na priva to będę mógł Ci dać dokładniejsze wskazówki. Pozdrawiam.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez roubal » niedziela, 6 cze 2004, 21:14

Eh, jest jeden minus etapu w niedzielę - trzeba będzie się spieszyć z powrotem do domu na finał Euro 2004...
Avatar użytkownika
roubal
 
Posty: 36
Dołączył(a): środa, 21 kwi 2004, 13:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron