Frycz kontra Pelikan

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez marcin » czwartek, 22 lip 2004, 23:10

Alien napisał(a):P.S. a co do Hirvonena, to koles najpierw zlal swoim golfem wszystkich u siebie, potem wypatrzyl go manager m.in. Makienena, a potem zaczal pokornie zbierac becki w WRC. A za rok, dwa, jesli wytrzyma cisnienie, to zacznie wygrywac rajdy. Bez tego, ze polowa sie popsuje a reszta wydzwoni.

Heh ja tylko dałem taki przykład, równie dobrze mogłem podać Duvala itd. Nie znam Grzyba, nie wiem jakim jest człowiekiem na codzień ale w czasie rajdu zawsze można miło i na wesoło z nim pogadać. Nie robi z siebie gwiazdy i nie sądzę żeby był zadufany w sobie. Każdy ma swoje zdanie jak zawsze :)
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica


Postprzez mototom » piątek, 23 lip 2004, 00:21

A ja powiem tyle, że po tym co się działo na Polskim, kiedy niejaki Pedersoli z niejakim Jean Josephem zjedli naszych nielegalnych upalaczy (bo objechali to jest za mało powiedzie), startując u nas po raz pierwszy twierdzę, że nasi kierowcy wszyscy pokolei do niczego się nie nadają. I gadanie Grzyba, że mógłby walczyć ze swiatową czołówką S1600 nie jest śmieszne, to jest tragicznie komiczne. Pewnie niektórym się naraże ale niech mnie przekonają, że tak nie jest.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez solota » piątek, 23 lip 2004, 08:50

ja widze Grzyba w ME, a nie w JWRC, bo chyba przekroczy niedługo limit 28 lat. Nie ma co, Grzyb jest najlepszy w RSMP i mam nadzieję, że pokaże się gdzieś za granicami, bo należy mu sie :wink:
JANUSZ KULIG 1969-2004

FOREVER IN MEMORY
Avatar użytkownika
solota
N3
 
Posty: 404
Dołączył(a): poniedziałek, 22 mar 2004, 23:20
Lokalizacja: Kwidzyn

Postprzez Mroowa » piątek, 23 lip 2004, 09:58

A może Frzyb chce w nielegalkach zrobić tyle kilometrów co Simon w swojej karierze na OSach nie wrózę mu wielkiej kariery w ME (chcę się mylić ale po tym jak piszecie jak on upala to :roll: ) to tam by musiał jechać 3 tygodnie wcześniej :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości