Rajd Elmot 2004

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez mati_WRC » czwartek, 20 maja 2004, 16:24

SWRT_ napisał(a):Pan Gielata to niech już lepiej nie kombinuje bo co ja kco ale ja kby posłuchać o jego planach z WRC w Polsce to mozna się uśmiać po pachy. Zawsze jest coś tylko że drugie "coś" :) staje mu na drodze i nie może zrealizować swoich planów. Tak ja ktu już ktoś napisał w tym roku stanął mu a drodze PZMot zakazując aut WRC w Polsce, a i tak okazało by się że na Elmot by nie przyjechał bo paliwo poszło w góre na Polski znowu by coś wymyślił i zleciałby sezon 2004 z zapewieniami co do WuRCa.
Trzeba jeszcze podkreślić fakt że on teraz szuka coby jako 0 jechać bo przecież on by batu od wszystkiego co się rusza dostawał od Lancerów począwszy do S 1600 ( na mokrej, zasyfionej, błotnej drodze) skonczywszy, więc jak Gielata chce cośą zrobić dla rajdów to niech stoi na mecie każdego osu i wysyła do kibiców smsy z wynikami, może wtedy zmienię co do niego zdanie bo jak narazie to jest lipa. :))))

Więc czekam na SMSy :)


Miło z Twojej strony chociaż że uzywasz tytułu Pan....

A tak poza tym widze totalną arogancję, nie chce nikogo tu sądzić ani wyrażać się o zwyczajach moralnych jednak uważam, że Twoje zdanie jest pozbawione jakiejkolwiek obiektywnej oceny. Jak chcesz możesz sam stanąć na mecie i wysyłać smski...byle by nie do mnie.!!
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Kubus » czwartek, 20 maja 2004, 18:33

No i ja wrzuce swoje pare gorszy.Słuchajcie co do tego co napsial SWRT to nie moge sie zgodzic do konca.Ja Pamietam Gielate jak wymiatał i naprawde bylo na co popatrzyc,do tej pory jak mysle o osce to na mysl przychodzi mi m.in nazwisko Gielata.Pozniej jednak bylo jak bylo,dzwon byl jebitny(jesli nic mi sie w mojej skolatanej pamieci nie pomylilo),dluga przerwa,klopoty ze sponsorami.Efekt niestety jest jaki jest.Gielata jezdzil bardzo dobrze niestety chlop sie zastal.Moim zdaniem jest to zawodnik który gdyby jezdzil non stop to wyrobil by sie na przywoity poziom.Wiadomo mistrzem to on juz nie bedzie.Moim zdaniem on doskonale zdaje sobie z tego sprawe i takie wyrywkowe starty wynikaja z tego ze Gosciu czerpie wielka frajde z jazdy rajdówka i jesli ma ku temu okazje to wsiada i jedzie.I slusznie!! A co do planów i niewypałów.Faktycznie bylo tego duzo.Moze za duze ambicje,a moze pech.Ja kazdemu zawodnikowi zycze jak najlepiej i jesli bedzie mozliwosc zeby jechal wrcem jako 0 niech jedzie.Nie jest to moj idol ale szacunek jakis sie nalezy.


A co do Doskocza to "trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym"...
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mroowa » czwartek, 20 maja 2004, 19:23

To niech wróci do Ośki ale niech jeździ. Bo naprawdę o Gielacie to teraz się tylko słyszy co by miał w WuRCu jeździć jeżeli go stać było na WuRCa niech wsiada w drugiego puga i jeździ, może być tesh subarak czy cóś ale niech jeździ a nie narzeka że jest zakaz WRC, niepowiem może fajny pomysł z tymi WuRCami 0 ale nie uwieże dopóki nie zobaczę.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez mati_WRC » czwartek, 20 maja 2004, 20:32

Tesh bym narzekał...zbieram kase od sponsorów na wurca przez dłuższy czas...Już kasa jest...a tu boom - zakaz wrc. Facet poprostu zakochał się w wrc i chce jeździć wurcem - kwestia gustu, ale w sumie przyznam racje że powinien wsiąść w s1600 i walczyć...ale podejżewam że start taką ośką nie jest tańszy niż octavią WRC.

Jak zwykle, wszystko sprowadza się do kasy - jest kasa to się jeździ, nie ma kasy... jest smuteczek.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kopecky » czwartek, 20 maja 2004, 21:41

ZOWA napisał(a):wiesz na dobra sprawe to i w rajdzie jurajskim mozna wurcem startowac.bo jest klasa dla samochodow z naopedem na 4 kola.i niama zadnych ograniczen


zowa kiedy wogóle jest ten rajd jurajski trzeba miec licencjie??i wogóle?? odp
kopecky
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 8 gru 2003, 14:39

Postprzez ZOWA » czwartek, 20 maja 2004, 21:43

sluchaj.rajd jest 12.06.2004
licencji nie trzeba miec.
a czy byles na zubrach??
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez żółtodziób » czwartek, 20 maja 2004, 23:18

MatiWRC: nie bądź śmieszny, póki co tylko najtańsze WRC dorównują cenami i kosztami utrzymania S1600.

SWRT może wyraża się brutalnie ale niestety ma rację. Gdzie jest tak kasa którą Gielata rzekomo miał na wurca? Jeśli nie chce jechać osią to może przecież jechać Lancerem! Gielata zapadł na znaną chorobę dotykającą wielu polskich rajdowców a mianowicie mierzenia sił na zamiary a nie zamiaru według sił. Za dużo Mickiewicza się naczytali i teraz te bredni stosują w życiu. Zapowiadaj a sie w cholera wie czym a potem okazuje się że kasy nie ma i nigdy nie miało być. Wstyd i obciach, ale co z tego skoro na liście startowej figurował w Wurcu. Zawsze wydawało mi się że Gielata jest raczej forsiasty, ale już mi się przestało wydawać.

Teraz kwestia umiejętności: coś tam jeździł faktycznie, pamiętam że miał spore problemy z opanowaniem Seata ibizy Kit Car, ale nie był taki znów najgorszy. Jednak 3 lata niejeżdżenia z każdgo mistrza zrobia papudroka, jak to mówił Makinen, żeby być mistrzem trzeba jeździć, jeździć, a jak jest chwila wolnego czasu to też jeździć.

to samo jak widzę wybrzydanie, że komuś to nie pasuje gorsze autko to on nie będzie wcale jeździł. Żeby wygrywac w rajdach trzeba żyć rajdami, jeść rajdy i nimi srać, dla mnie wybrzydzanie w dostępnych wozach i kontaktach to objaw braku serca do tego sportu, przejaw znudzenia.

SWRT mówi brutalnie, ale ma rację, w tej chwili Gielata nie ma już czego w rajdach szukać, moze sobie przejechać rajd ale wiadomo że nic nie wywalczy i że żaden sponsor nie położy kasy na takie "leśne przygody". Life is brutal...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez maciekd » piątek, 21 maja 2004, 00:00

Jesteście bardzo niesprawiedliwi :( Weź się dzióbku zastanów ile krzywdy wyrządzasz chłopakowi, który po prostu kocha rajdy i zawsze chciał dobrze. Co on ci takiego zrobił? Jesteś gburem i tyle. Jeśli Damian pojawi się znów na Oesach to będzie tylko i wyłącznie bardzo dobrze. I tego mu życze!
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez żółtodziób » piątek, 21 maja 2004, 00:14

powstrzymaj się może od oceny mojej osoby bo zaraz ci udowodnię jaki ignorant jesteś, a nie chcemy chyba kolejnej wojny. I nie mów na mnie dzióbku bo też wymyślę na cieie jakies określenie które cię wkurwi a tego chyba nie chesz.

Naucz się czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie napisałem ze nie życzę mu żeby wrócił na OSy, napisałem tylko że nawet gdyby się na nich pojawił to i tak nic by nie zwojował. Nie bądź śmieszny i nie próbuj udowodnić że mógłby się ścigać z Kuzajem, Bębenkiem albo z Grzybem i Fryczem. A co do kasy to wytłumacz mmoże mi dlaczego damian nie jeździ mając kasę złożoną rzekomo na Octavię WRC? No tak, ale twoim zdaniem jeśli mam powody przypuszczać że nie ma żadnej kasy to jestem gbur, OK, jestem gbur a ty lepiej się puknij w łeb.

Aha, i wytłumacz gdzie ja mu krzywdę robię? może przeze mnie kasy nie ma?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kubus » piątek, 21 maja 2004, 08:26

żółtodziób napisał(a):
A co do kasy to wytłumacz mmoże mi dlaczego damian nie jeździ mając kasę złożoną rzekomo na Octavię WRC?




Bo ponoc kupil on na spółke Octavie WRC z innym kierowca.I jak ją juz kupil, to kasy juz nie ma a zakaz wurców jest.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tom k-b » piątek, 21 maja 2004, 09:22

Jako O na Polskim ma pojechać Komornicki/Marton w Pajero. Pojadą jako żywa reklama ORLEN-u. Szkoda, że po asfaltach - lepiej by to wyglądało na Kormoranie. Tam mogliby coś pojechać .........
I co z tym wrc Gielaty ? Ktoś coś wie konkretnego na temat jego startu jako 0 ? Gadamy o tym od trzech dni a może nie ma o czym ..... :wink:
Avatar użytkownika
tom k-b
N2
 
Posty: 102
Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 21:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mati_WRC » piątek, 21 maja 2004, 11:11

Narazie nie znam szczegółów ale sie dowiem co z wurcem jako "0"...

A Ty żółtodziobie uważam że jesteś zbyt brutalny w swojej wypowiedzi. W wielu sprawach wg mnie nie masz racji, natomiast w jednym się z Tobą zgadzam, że powinien jeździć tym na co go stać a nie zabierać się za topowe auta bez możliwości ich zdobycia.
A co do kosztu startów Octavia WRC jest właśnie jednym z tańszych wurców, a poza tym koszty są jeszcze mniejsze jak ma sie samochód na własność.

Nie mogę sie z Tobą zgodzić że nie mógłby wlaczyć z Kuzajem, Fryczem, Bębenkami czy Grzybem... oczywiście jeśli nie ma czym walczyć to nie powalczy. Jeśli tylko kiedyś będzie mial dobry sprzęt i czas na wjeżdzenie się to jeszcze pokaże na co go stać a stać go na dużo.

Poprostu spisujesz chłopa z góry na stratę. A krzywdę mu robisz w sposób jaki sie o nim wyrażasz jednak podejżewam że on ma to w dupie i nie obchodzą go tacy kibice co potrafią obrażać kierowce któremu coś nie idzie. Jestem tylko ciekaw co by było gdyby do Gielaty uśmiechnęło się szczęście i dostał by porządny sprzęt i zaczął jeździć na prawdę świetnie walcząć o czołowe miejsca, czy wtedy nie znalazło by się wielu jego podbno "prawdziwych kibiców"....??
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » piątek, 21 maja 2004, 13:10

Kubus:

1. Nic nie słyszałem żeby Gielata kupił Octavię.
2. Jeśli kupił może nią startować w innym kraju, nie musi w Polsce, czmu więc nie startuje? Starty na Słowacji na przykład są tańsze niż u nas.
3. jesli kupił Octavię to zrobił głupotę najyższej wagi, od jak dawna wiadomo było że PZM rozważa wycofanie wurców? Praktycznie od ostatniego kwartału zeszłego roku, zawodnicy o tej propozycj na pewno słyszeli jeszcze wcześniej. Sorry, ale nikt mądry w takiej sytuacji nie kupuje wurca, tylko czeka aż będzie wiedział na czym stoi.
4. Jeśli ktoś będzie chciał powiedzieć ze kupili już wcześniej to auto, to ja się pytam gdzie ono było do tej pory, czmu nie było jeżdżone?

Mati:

Nie mogę sie z Tobą zgodzić że nie mógłby wlaczyć z Kuzajem, Fryczem, Bębenkami czy Grzybem


Zobacz jak Kuchar i Hołek podupadli na formie po krótkim okresie niejeżdżenia, Gielata cudotwórcą ani geniuszem nie jest, Frycz też nie jeździł jakiś czas ośką teraz grzyb go złoi aż przykro było patrzeć, gielata na pewno nie mialby szans z czołówką.

Poprostu spisujesz chłopa z góry na stratę. A krzywdę mu robisz w sposób jaki sie o nim wyrażasz jednak podejżewam że on ma to w dupie i nie obchodzą go tacy kibice co potrafią obrażać kierowce któremu coś nie idzie.


W którym miejscu go obrażam? Ja tylko oceniam jego szanse, nie robię zadnych wycieczek do inwentarza ani nie mówię że jest cienki bolek. Mówię tylko że za mało jeździ, nie samym talentam się wygrywa. Jeśli mam zmienić zdanie do niech Gielata wsiądzie do czegokolwiek, nawet do swojej pucharówki i pokaże co potrafi.

A co do kosztu startów Octavia WRC jest właśnie jednym z tańszych wurców, a poza tym koszty są jeszcze mniejsze jak ma sie samochód na własność.


Ale na pewno nie sa to koszty niższe niż w przypadku analogicznej sytuacji z S 1600. Morał z tego jest taki że jak kogoś stać na Octavię to i stać go na miksera albo na top-Nkę. Nie ma miksera więc coś czuję że nigdy nie miało być Octavii. Chyba że faktycznie wziął z kimś na spółkę, ale wtedy patrz pierwsza części mojej wypowiedzi.


Jestem tylko ciekaw co by było gdyby do Gielaty uśmiechnęło się szczęście i dostał by porządny sprzęt i zaczął jeździć na prawdę świetnie walcząć o czołowe miejsca, czy wtedy nie znalazło by się wielu jego podbno "prawdziwych kibiców"....??


Żeby babcia miała wąsy... Chcesz się porzekonać to mu zasponsoruj. W każdym razie powoli wkurza mnie takie gadanie że niby sponsorzy, że niby formalności to samo Adamus... W zeszłym roku broniłem go, bo sprawa z Kościuszkami wygldała niejasno, ale teraz widzę tą samą sytuację z tym samym panem w roli głównej. Sorki, ale oni sami sobie krzywdę robią takimi zapowiedziami, po prostu stają się przez to śmieszni i mało wiarygodni, nikt nie da im kasy na start bo nie będzie miał pewności czy drugi sponsor się przypadkiem znów nie wycofa w dziwnych okolicznościach. Wkurza mnie takie coś, są kirowcy którzy mimo przeciwnosci są w sanie poskładać budżet, a są tacy co zapowiadaja tylko coraz ładnijsze wozy i nic z tego nie wynika, a potem płaczą nad swoim losem. niech się zastanowią czy przypadkim sami sobie takiego losu nie gotują.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kubus » piątek, 21 maja 2004, 13:34

:D zeby nie bylo na mnie potem:) z ta octavia to tylko plota która uslyszalem nie wiem czy to prawda.


Zółtodziub i mati_WRC

Ta dyskusja nie ma sensu bo tak naprawde nikt nie wie jakie sa układy układziki powiazania i koneksje:) Nie wiemy czy Gielata kupil to WRC czy nie.Nie wiemy ile ma pieniedzy ,ile daja sponsorzy wiec własciwie nic nie wiemy.Opieramy sie tylko na spekulacjach.Do tego mozemy powiedziec ze Gielata jest doscy bliska osoba dla matiego.WRC i ta dyskusja nie bedzie nigdy obiektywna :P

Zgadzam sie z Zółtodzobem ze Gielata nie bylby wstanie nawiazac walki z czołówka 1600 a tym bardziej N4 albo jak kto woli odwrotnie.Ba ja nawet uwazam ze w tym momencie Junior by go objechal.Nie wynika to z tego ze uwazam Gielate za beztalencie ale nie musze chyba wyjasniac czemu.

Co do wybrzydzania.Holek tez wybrzydza fakt faktem ze ma zdecydowanie wiekszy autorytet i według niektórych ma do teogo prawo z racji osiagniec ,tytułów itd itp.
Tak naprawde kazdy ma do tego prawo Gielata równiez.Przewiózł dupe w wurcu i mu sie spodobalo.Jego prywatna sprawa.

Moim zdaniem gdyby na powaznie myslal o powrocie do rajdów wsiadłby w cokolwiek w miare szybkiego (np pucharowego puga) i poswiecil sezon zeby sie rozjezdzic ==> kto wie moze by sprawil niezla niespodzianke.Pozniej mógłby pomyslec o czyms szybszym.Dla mnie postawa jaka prezentuje jednoznacznie swiadczy o tym ze porostu traktuje rajdy jako hobby i jak jedzie to dla zajawki nie dla wyniku.Jesli go na to stac to czemu nie.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ZOWA » piątek, 21 maja 2004, 13:41

żółtodziób napisał(a):Kubus:

1. Nic nie słyszałem żeby Gielata kupił Octavię.




a co ty zoltodziobie myslisz ze o wszystkim musisz slyszec?? :lol: bo jezeli tak jest to sie grubo mylisz
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron