Martin na Kormoranie

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez RaQ » piątek, 13 lut 2004, 15:06

SWRT_ napisał(a): Ciągłe problemy z Ekologami, Rajd na jeden dzień bo nie ma tras poczekajcie z tymi MŚ do 2010 roku może wtedy Kormoran zasłuzy na organizacje takiej imprezy. :roll: :roll: :roll:


Słuchaj ja jestem na Kormoranie co roku i za przeproszeniem nie wciskaj tu kitu o CIĄGŁYCH problemach z ekologami :!: :evil: Jedyny taki incydent miał w miejsce w roku 1999, ale nie miało to wcale tak wielkiego wpływu na przebieg rajdu. Problemy z organizacją odnośnie bezpieczeństwa były, ale to się zdarza na każdym rajdzie i nie rozumiem tego, że przez wielce szanownego Pana K...., który po każdym Kormoranie czuł się wielce pokrzywdzony niewiadomo przez kogo wciska się opinii publicznej oszczerstwa jacy źli są organizatorzy, kibice itd. Do tego wciskanie ludziom bajek o kłodach leżących na drodze specjalnie dla Pana K.... jest jedną wielką paranoją.

Zeszłoroczny Kormoran stał na bardzo wyokim poziomie w stosunku do innych rajdów w Polsce. Nie było większych kłopotów, a małe wpadki zdarzają się wszędzie, nawet najlepszym. Szutrowe drogi tu na Mazurach są specyficzne i trudno je porównać z innymi. Warunków do stworzenia tu eliminacji mistrzostw świata na razie nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Do wielkiego celu dąży się małymi kroczkami i tak jest w wypadku Kormorana. Wystarczy tu przypomnieć, że działacze Automobilklubu Olsztyńskiego pozyskali trzech BOGATYCH sponsorów, jakoś innym to się nie udało.... Dlatego krytyczne opinie na temat Kormorana są co najmniej nie na miejscu.

SWRT jeżeli byłeś na Kormoranie to możesz wypowiadać swoją opinię na temat tego rajdu, każdy ma prawo do swojego zdania. Ale jeżeli w życiu tu nie byłeś to sory ale opowiadasz takie pierdoły aż sie niedobrze robi.

A stworzenie dobrego rajdu szutrowego w Polsce, poza Kormoranem według mnie graniczy z cudem. Ja byłem na ostatnim Warszawskim i tamte szutry nie nadają się do niczego. Zresztą kto był będzie miał pewnie podobne zdanie.

Pzdr
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41


Postprzez golden » piątek, 13 lut 2004, 15:22

raq555 - piszesz madrze, ale nie przeceniaj tak organizatorow
u was sa jedyne sensowne szutrowe trasy w Polsce wiec nie ma porownania ale i tak maja wade bo jak przejedzie czolowka to sie koleiny porobia- (innych w polsce nie ma fakt) wiec to jest duzy minus - bo w finalndii czy innych krajach takich problemow nie ma i nie wierze, ze w Polsce bedzie MS a jak bedzie to bardzo marne - porownujac do akropole czy nowej zelandii itp. - do tego dochodzi zabezpieczenie i mentalnosc ludzi/kibicow w Polsce (nie ma co ukrywac dzicz w wielu przypadkach) to sie okazuje, ze jestesmy 100 lat za murzynami - najpierw trzeba sie wykazac pozniej o cos grac... wiec zrobmy przez 3 dobra eliminacje ME o wsp 20 - pozniej celujmy wyzej

co do organizacji - pamietaj ze od kilku lat ak polski jest wspolorganizatorem kormorana tak samo jak olsztyn jest wspolorganizatorem barborki i w-skiego wiec wymiana doswiadczen jest

o kuzaju napisalem dobrze - bo on sporo nakreca - i sporo osob "z Polski" jest nakrecona anty szutrowo kormoranowo - bo "cos sie tam dzieje"

co do w-skiego - wszystkim zawodnikom sie podobalo bo wola taki rajd szutrowy na szybkich trasach niz kolejny asfaltowy ! proste - a ze po przejezdzie 6 samochodw porobily sie koleiny to juz druga sprawa i te proste 1000m - innych tras na mazowszu nie ma - jak jakis AK jest chetny to niech pokaze jak sie organizuje szutry ;) karkonoski i krakowski pokazali :evil: nawet asfaltu nie ma :roll:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez whisky » piątek, 13 lut 2004, 15:24

A jednak z tego co słyszałem i czytałem ekolodzy (a właściwie ekologią) mają jednak spory wpływ na Rajd Kormoran. Ale wynika to z faktu że należy uwzlędniać ich zdanie przy wyborze OSów (bo gdzie by tam nie rzucić okiem to jakiś park, albo rezerwat) a nie że jakieś akcje protestacyjne.. I jak widać w ostatnim czasie współpraca między nimi a władzami rajdu nie układa się źle..

a że klimat kormorana czasami taki był jak był..:( to właśnie pan K.. i pilot drugiego pana K. pan B. potrafili go skutecznie zepsuć..

Zgadzam się z Yaro, WRCfanem i raq555 że jest to jeden z najbardziej przyszłościowych polskich rajdów..

PS. jeszcze tylko Rajd Bałtyku do MP i ciekawsze trasy na warszawskim i będzie git..
Avatar użytkownika
whisky
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 31 paź 2002, 21:28
Lokalizacja: Slawkowice (Krakow, Tarnow)

Postprzez RaQ » piątek, 13 lut 2004, 15:39

Tak jak mówiłem do sukcesu można dojść małymi krokami i golden tu dobrze mówi, że najpierw zorganizujmy bardzo dobrą eliminacje ME i to powinien być cel nr 1. Drogi mamy jakie mamy, natura widać nie obdarzyła nas tak jak byśmy tego chcieli :wink: Ja myślę, że należy się cieszyć z tego co mamy i jak MP będą stać na wysokim poziomie to wszyscy będą szczęśliwi i wtedy można będzie się porwać na coś większego.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Mroowa » piątek, 13 lut 2004, 17:49

1Dobra dobra tylko nie cieszmy się tym że Kormoran ma szansę na MŚ i hop siup jestem pewien że jabym ieli teraz kasę i szansę na organizację to by była największa porażka w historii polskiego sportu. Spoko Kormoran jest fajny ale żeby MŚ miały tam rację bytu należałoby wszystko zrobić od podstaw nie uważacie??????
Najlepiej rozwijający się rajd hehehehehehe no to się uśmiałem ale dobra z nikim nie będę dyskutować jaki rajd jest leszy i dlaczego bo to każdego własna opinia i po to jest to forum.


POZDRAWIAM!!!!!!

P.S.
Aha życzę wam jak najlepiej ale z dystansem panowie z dystansem :) :) :) :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Robi » sobota, 14 lut 2004, 13:22

Nie wierze ze Martin przyjedzie na Kormorana , organizatorm chodzi tylko o zrobienie szumu wokol rajdu aby latwiej pozyskac sponsotow , a potem sie okaze ze nagle nie moze przyjechac bo cos mu tam wypadlo...
Robi
N2
 
Posty: 149
Dołączył(a): środa, 12 lis 2003, 21:19
Lokalizacja: Belchatow

Postprzez spiryt » czwartek, 26 lut 2004, 09:42

Ja byłem na ubiegłorocznym Kormoranie i uważam że jest to piękny Rajd. Jeśli organizatorzy Kormorana postaraliby się mógłby być on eliminacją MŚ (choć napewno na taką zabawę potrzeba DUUUUUŻO kasy). Martin na Kormoranie? a dlaczego nie :roll: jeśli Tomek Kuchar by poważnie zadziałał w tej sprawie (każdy wie że obaj panowie się bardzo lubią) to jest to bardzo realne. :lol: Samochód ? hmm może na Kormoran udałoby się zebrać 5 WRC-ów (choć niestety wątpię w to :? ) jeśli nie to trudno powiedzieć czy Martin usiadłby za kierownicą Lancera czy Imprezy gr.N :roll: Bądźmy dobrej myśli :wink: :wink: :wink:
Avatar użytkownika
spiryt
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 09:41
Lokalizacja: Gostynin

Postprzez Wilu » czwartek, 26 lut 2004, 13:04

Juhę i Tomiego trzeba zaprosić a nie Martinów jakiś, oni pojadą nawet enkami i ile radości będzie. mżonki z Martinem, moim często mylnym zdaniem w optymistycznym wariancie zakończą się .... (mżonki)
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Psycholog_Rajdowy » czwartek, 26 lut 2004, 23:04

Mnie się wydaje, że najlepszym, bo najtańszym i najbardziej realistycznym rozwiązaniem byłoby zaprosić na Kormorana paru zawodników startujących w PCWRC. Najlepiej Europejczyków. Pokryłoby się część kosztów dotarcia do Mrągowa, albo zafundowało darmową bazę hotelową. Ja chętnie zobaczyłbym w walce z naszymi Lancerownikami takich kierowców jak Paasonen, Galli, A. McRae, czy Higgins. Można też spróbować ściągnąć Stiga Blomqvista.
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kubus » czwartek, 26 lut 2004, 23:12

Psycholog_Rajdowy napisał(a):Mnie się wydaje, że najlepszym, bo najtańszym i najbardziej realistycznym rozwiązaniem byłoby zaprosić na Kormorana paru zawodników startujących w PCWRC. Najlepiej Europejczyków. Pokryłoby się część kosztów dotarcia do Mrągowa, albo zafundowało darmową bazę hotelową. Ja chętnie zobaczyłbym w walce z naszymi Lancerownikami takich kierowców jak Paasonen, Galli, A. McRae, czy Higgins. Można też spróbować ściągnąć Stiga Blomqvista.


Popieram w 100%.Co nam z tego ze BYC MOZE Martin wpadnie na Kormoran zeby poogladac Polska Nke?Lepiej by bylo jakby Nka byla na maxa obstawiona.Moze doszloby do jakies niespodzianki...?:) (Frycz na pudle) a moze by zlotali naszych... tak czy inaczej byloby bardzo ciekawie
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RaQ » czwartek, 26 lut 2004, 23:48

Echhh, fajnie mieć marzenia....
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez WRCfan » piątek, 27 lut 2004, 01:40

Wilu napisał(a):Juhę i Tomiego trzeba zaprosić

jestem ZA :twisted:
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » piątek, 27 lut 2004, 09:43

Psycholog_Rajdowy napisał(a):Ja chętnie zobaczyłbym w walce z naszymi Lancerownikami takich kierowców jak Paasonen, Galli, A. McRae, czy Higgins. Można też spróbować ściągnąć Stiga Blomqvista.


zapomniales jeszcze o Tomku Kucharze ;)

Wg. mnie jeden z najlepszych pomysl jaki padl w tym topicu. No i chyba najbardziej realny.
Jakby inni zawodnicy zza granicy dowiedzieli sie ze czolowka PCWRC startuje w Kormoranie to pewnie by tez poprzyjezdzali.

Jak na razie mozna marzyc :)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Ohlins » środa, 10 mar 2004, 10:29

sumo napisał(a):
Psycholog_Rajdowy napisał(a):Ja chętnie zobaczyłbym w walce z naszymi Lancerownikami takich kierowców jak Paasonen, Galli, A. McRae, czy Higgins. Można też spróbować ściągnąć Stiga Blomqvista.


zapomniales jeszcze o Tomku Kucharze ;)

Wg. mnie jeden z najlepszych pomysl jaki padl w tym topicu. No i chyba najbardziej realny.
Jakby inni zawodnicy zza granicy dowiedzieli sie ze czolowka PCWRC startuje w Kormoranie to pewnie by tez poprzyjezdzali.

Jak na razie mozna marzyc :)

ja sie zgadzam
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Bardzo bardzo fajnie!!!

Postprzez piekarz_wrc » czwartek, 25 mar 2004, 22:14

Bardzo fajnie że Martin wpadnie na Kormorana!!!Kormoran jest jednym z moich ulubionych rajdów!!!w sumie mam wielka ochote tam pojechac!!


Kormoran THE BEST!!!!
" Pozostał ślad opon na asfalcie a w oddali słychać było ryk silnika...."

Janusz Kulig - Wielki Mistrz !!
-----------------
4283608 - Karolina :-)
Avatar użytkownika
piekarz_wrc
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): poniedziałek, 8 mar 2004, 22:01
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości

cron