DYTKO-RENT

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

DYTKO-RENT

Postprzez d-z rallyfans » środa, 3 gru 2003, 17:18

Zalozylem ten temat aby zwrocic uwage wszystkich na wypozyczalnie PAWLA DYTKI,ma on coraz wiecej klientow,widac ze chlopak sie stara,udostepnia bardzo dobry sprzet,samochdy nie ulegaja czestym awariom a to bardzo duzy plus,na barborke 2003 zostana wystawiane trzy jego miski(czopik,duda,dytko),a oprocz tego jego mechanicy beda serwisowac miska pana GABRYSIA,chyba juz przebil pana STECA ktorego miskow cos ostatnio nie widac na polskich trasach,a jak sie pojawiaja to bardzo zadko,ostatnio jeden z zawodnikow nie korzystajacy z uslug DYTKI powiedzial ze to wlasnie pawel wypozycza najlepsze lancery w polsce,mam nadzieje ze pomorze to DYTKOM w powrocie na os-y,
morze macie jakies swoje opinie na ten temat,zapraszam do dyskusji i zycze DYTKOM powodzenia i dalszego rozwoju wypozyczalni,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka


Postprzez WRCfan » czwartek, 4 gru 2003, 11:57

Myśle że najlepszym przykładem na to że Dytko-Rent ma świetny sprzęt są dwa tytuły jednego Lancera/Dytko w górach i Czopik/Wroński RSMP/.
A swoją drogą Stec CHYBA ma najdroższe Miśki.Myslę że duzy wplyw na to ma rekomendacja Ralliartu.
Mogę sie mylić,jak ktoś ma dokładniejsze informacje to niech mnie poprawi:)
I jeszcze mam pytanko apropos Steca: czy jego stajnia ma Evo VII ??
POZDRO
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Matador » czwartek, 4 gru 2003, 19:52

Miśki z Suchej Beskidzkiej są już w 100% konkurencyjne do tych ze Stec Ralliart. W końcu Dytko Rent ma już paru swoich klientów poza granicami kraju. A Stecowi napewno źle zrobiła ta mała afera na Rajdzie Polski '01...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » czwartek, 4 gru 2003, 20:08

Matador a Ty piszesz o EvoRent, czy Dytko-Rent. Bo z w Suchej to raczej EvoRent
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Schumi03 » czwartek, 4 gru 2003, 20:57

Z tego co wiem to Stec nie posiada rajdówki Evo VII. Ma za to cywila białego evo VII oklejonego w napisy Mitsubishi Stec Ralliart.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Matador » czwartek, 4 gru 2003, 22:34

!ADI!: Pardon, mylą mi sie te dwie stajnie :D Chodziło mi oczywiście o Dytko Rent
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » czwartek, 4 gru 2003, 22:54

Mnie się nie myli, bo sucha niedaleko :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kruk » piątek, 5 gru 2003, 00:44

Z tego co wiem, to Zbyszek Stec nie posiada w swojej stajni rajdowego Evo VII :arrow: (byćmoże sytuacja się zmieniła i to już jest nieaktualne :?: ).

Dość dawno oglądałem jakiś program - chyba Moto Świat na TVP3 - w którym pan Stec mówił, że w jego wypożyczalni nie ma obecnie takiego samochodu, ale w momencie gdyby pojawił się klient zainteresowany wypożyczaniem takiego samochodu są w stanie w krótkim terminie taki samochód dla niego zbudować :idea: :twisted: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kris_WRC » piątek, 5 gru 2003, 01:04

Według mnie Paweł w tym momencie przoduje jeśli chodzi o wypożycznaie rajdowych lancerów. Pan stec ugotował sie sam w własnym sosie. Skorektuje moze ktoregos z kolegów chodziło to o Rajd Polski 2002 a nie 2001. U Pawła nie mozna zauwazyc niezdrowej konkurencji lub ustawiania ze jesli ktos zmieni stajnei to Pan Tyminski z suwmiarką cos wygrzebie. Zauważyłem jednak niepokojącą regułę. Akurat ja zajmuje sie przygotowaniem wszystkiego dla Kazia, którego znacie z opowieści. Posiada on licencje II R co dyskwalifikuje go z waliki lancerem. Jego młodzieńczym marzeniem były starty ośką. Ja staram sie robic wszystko co w mojej mocy, aby startował jak najczesciej, ale.... W polsce nie ma skąd brać takich aut. Jes w Wieliczce Honda po Czopiku, są Skody Bełtowskiego i ... tyle. Za to popatrzmy teraz blizej na mozliwosc wypozyczenia w polsce lancera:

Paweł Dytko posiada trzy sztuki według najnowszych wieści wiec pod spodem napiszmy cyfrę

3

Janusz Kulig posiada lancery evo VI oraz VII
Wpisujemy

2

Evo rent posiada dwie sztuki które wynajmuje, lecz ze zbudowaniem nwego sprawa otwarta Wpisujemy

2

Krzysztof Hołowczyc wypozycza jednego lancera podobnei jak Leszek Kuzaj wiec wpiszmy i ch razem

2

Stec RalliArt posiada trzy lancery, lecz ze zbudowaniem kolejnych takze nie ma problemu wpiszmy

3

Jak zapewne juz policzyliscie wychodzi nam tego 11 mocne oski do wziecia 2. Stosunek 2 do 11 jest niezdrowy i miejmy nadzieje ze w niedługim czasie sytuacja sie poprawi

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez luks » piątek, 5 gru 2003, 21:11

Kris_WRC napisał(a):Według mnie Paweł w tym momencie przoduje jeśli chodzi o wypożycznaie rajdowych lancerów. Pan stec ugotował sie sam w własnym sosie. Skorektuje moze ktoregos z kolegów chodziło to o Rajd Polski 2002 a nie 2001. U Pawła nie mozna zauwazyc niezdrowej konkurencji lub ustawiania ze jesli ktos zmieni stajnei to Pan Tyminski z suwmiarką cos wygrzebie. Zauważyłem jednak niepokojącą regułę. Akurat ja zajmuje sie przygotowaniem wszystkiego dla Kazia, którego znacie z opowieści. Posiada on licencje II R co dyskwalifikuje go z waliki lancerem. Jego młodzieńczym marzeniem były starty ośką. Ja staram sie robic wszystko co w mojej mocy, aby startował jak najczesciej, ale.... W polsce nie ma skąd brać takich aut. Jes w Wieliczce Honda po Czopiku, są Skody Bełtowskiego i ... tyle. Za to popatrzmy teraz blizej na mozliwosc wypozyczenia w polsce lancera:

Paweł Dytko posiada trzy sztuki według najnowszych wieści wiec pod spodem napiszmy cyfrę

3


mój brat mówi,że dytko miał puścić jedną E6 i chyba sprzedał już..

a z czego się bierze popularność lancerów kosztem mocnych osiek?
carakterystyka tras i koszty utrzymania.. i wszystko jasne :P
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez Kris_WRC » piątek, 5 gru 2003, 23:18

Nie do końca luks. Wypozyczenie Skody Felici od Bełtowskiego kosztuje 15 000 zł plus 1500 zł ubespieczenie. Razem daje 16500 zł. Natomiast lanecera to koszt juz około 25000 -30 000 zł za jeden PZM. A co do specyfiki tras... hmmm teraz jest juz odrebna klasa A6 wiec mozna bez obaw startowac nie patrząc na to ze zleje nas s 1600. Reasumując trasy rajdow w czechahc niewiele roznią sie od naszych, a popatrzcie ile tam jest osiek. Dla mnei to chora sytuacja. Mam nadzieje ze w tym roku sie cos poprawi.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez luks » sobota, 6 gru 2003, 01:28

i tak nie widzę porównania.. wziąłbym lancera :P
a z tymi trasami hmm.. nie wiem nie byłem nie widziałem..
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Postprzez slic_ » piątek, 12 gru 2003, 23:35

Kris_wrc: nie można zapomnieć jeszcze o stajni G4 pewnie też mają ze dwa lancki choć na barbórce serwisowali trzy, dwa E6 i jeden E7. co do jakości ich serwisów nie jestem przekonany po tym jak serwisowali megane opałki
slic_
slic_
 
Posty: 35
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:19
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Wilu » sobota, 13 gru 2003, 04:58

rajdy u nas to królówka co się zabardzo zponiewierała add mega fan. dodam że prze duże Z. naszczęście nie gram w warcaby. :)
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez WRCfan » sobota, 13 gru 2003, 17:56

slic_ napisał(a):Kris_wrc: nie można zapomnieć jeszcze o stajni G4 pewnie też mają ze dwa lancki choć na barbórce serwisowali trzy, dwa E6 i jeden E7. co do jakości ich serwisów nie jestem przekonany po tym jak serwisowali megane opałki

i wlasnie mnie martwi w przypadku startow Kuchara w MŚ....ale trza byc dobrej mysli :lol:
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości