30 Rajd Karkonoski 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez żółtek » środa, 13 maja 2015, 15:04

Kurczę racja, przecież są on-boardy od Pana Marka :)

Ten zjazd przez ul. Szkolną to dobry hard-core ;) Ciekawie :)
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez RajducH » środa, 13 maja 2015, 15:10

ja tym razem wrc nawet nie kupowałem, bo ostatnio coraz większa maniana jest z tego :D

https://www.youtube.com/watch?v=KFovCkjcgaU - pytanie do znawców terenu albo wizjonerów :wink: jak myślicie w 10:50 po odbiciu w lewo oderwą się od ziemi? 15:15 niewidoczny lewy - jest opcja że ktoś przestrzeli?
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez SOKÓŁ » środa, 13 maja 2015, 15:18

RajducH napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=KFovCkjcgaU - pytanie do znawców terenu albo wizjonerów :wink: 15:15 niewidoczny lewy - jest opcja że ktoś przestrzeli?


Na ubiegłorocznej Wiśle na OS Kiczora staliśmy na podobnym niewidocznym prawym i przestrzeliło na pierwszym przejeździe z 70% zawodników więc wydaje mi się że i tu może być wesoło :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez żółtek » środa, 13 maja 2015, 15:39

RajducH napisał(a):jjak myślicie w 10:50 po odbiciu w lewo oderwą się od ziemi? 15:15 niewidoczny lewy - jest opcja że ktoś przestrzeli?

OS Gradówek
10:50 oderwanie takie jak w Czernicy, czyli trochę. 15:15 niewidoczny lewy + podbicie - może być ciekawe :wink:
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez gabrally » środa, 13 maja 2015, 21:10

Parę info od Rajdy24:
- konkurs dla foto-amatorów, do wygrania Kroniki Forograficzne Polskich Rajdów - tutaj
- informacje o nagrodach za przysyłanie info, zdjęć i filmów tutaj
- na fan page FB trwa konkurs (do wygrania m.in. polar) - tutaj
- stworzyliśmy mapę wirtualną rajdu - tutaj
- dla lubiących przy rajdzie zwiedzić także region polecam przewodnik turystyczny

Miłego rajdu :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez luks » czwartek, 14 maja 2015, 08:23

OT ale bez wazeliniarstwa muszę przyznać że rajdy24 ostro pnie się w górę, jeśli chodzi o serwisy rajdowe.. mam nadzieję że organizatorom Świdnickiego jeszcze odbije się czkawką to odmówienie akredytacji..
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez kostek45 » czwartek, 14 maja 2015, 08:53

Na Świdnicki mega robota z "dzwonniczymi" miejscówkami z lat poprzednich.
Na ten rok Karkonoskiego już pewnie nie zdążycie? ;)

Swoją drogą - co planujecie na OS Karpacz? Odcinek połączony z kilku, długi, o zmiennej charakterystyce. Macie jakiś pomysł na sobotę?
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez mwijas » czwartek, 14 maja 2015, 11:28

https://www.youtube.com/watch?v=Y950m-zfU7E

Ja myślałem o Sobocie na miejsce z filmu 9:30

No i spadanie w samym Karpaczu tym wąskim asfaltem może być ciekawe tylko że to w sobotę może być dużo ludzi na tym miejscu
Avatar użytkownika
mwijas
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:25
Lokalizacja: Strzegom

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez żółtek » czwartek, 14 maja 2015, 12:03

mwijas napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=Y950m-zfU7E

Ja myślałem o Sobocie na miejsce z filmu 9:30

No i spadanie w samym Karpaczu tym wąskim asfaltem może być ciekawe tylko że to w sobotę może być dużo ludzi na tym miejscu


A ja myślę o miejscu 12:20. Stojąc na końcu łuku (na górze) może być ciekawy widok.
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez gabrally » czwartek, 14 maja 2015, 14:12

kostek45 napisał(a):Na Świdnicki mega robota z "dzwonniczymi" miejscówkami z lat poprzednich.
Na ten rok Karkonoskiego już pewnie nie zdążycie? ;)

Swoją drogą - co planujecie na OS Karpacz? Odcinek połączony z kilku, długi, o zmiennej charakterystyce. Macie jakiś pomysł na sobotę?


Zdążylibyśmy bez problemu, ale nie będziemy kontynuować tej serii. Popełniony został faux pas z tytułem z naszej strony, ale nie myli się ten, kto nic nie robi. Postawiliśmy na coś innego :)

luks napisał(a):OT ale bez wazeliniarstwa muszę przyznać że rajdy24 ostro pnie się w górę, jeśli chodzi o serwisy rajdowe.. mam nadzieję że organizatorom Świdnickiego jeszcze odbije się czkawką to odmówienie akredytacji..


Dziękuję. Pozytywnie rozpatrzony został wniosek o wydłużenie doby do 48h i teraz starcza czasu na więcej. 8)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez żółtek » czwartek, 14 maja 2015, 14:19

gabrally napisał(a):Zdążylibyśmy bez problemu, ale nie będziemy kontynuować tej serii.

Szkoda, bo zaznaczenie miejsc w których występuje duże prawdopodobieństwo, że "będzie się działo" to fajna inicjatywa. Nie musza to być tylko dzwony. szybkie techniczne odcinki, z dobra widocznością.
No szkoda.
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez RajducH » czwartek, 14 maja 2015, 14:24

pomysł z mapkami atrakcyjnych miejsc opatrzonych fotami lub filmami to piękna sprawa :D gdyby jeszcze aktualizować to co roku nowymi wydarzeniami, powstałaby nam baza konieczna do odwiedzenie przed każdym rajdem :D
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » czwartek, 14 maja 2015, 14:34

gabrally napisał(a):
kostek45 napisał(a):Na Świdnicki mega robota z "dzwonniczymi" miejscówkami z lat poprzednich.
Na ten rok Karkonoskiego już pewnie nie zdążycie? ;)
Zdążylibyśmy bez problemu, ale nie będziemy kontynuować tej serii. Popełniony został faux pas z tytułem z naszej strony, ale nie myli się ten, kto nic nie robi. Postawiliśmy na coś innego :)
Każdy wie że są takie miejsca gdzie zawsze się coś dzieje ale zawsze wiedzą o tym też organizatorzy - prosty przykład z Karkonoszy, os Karpniki i hopka w Bobrowie przy moście - każdy zna i organizator zna i odpowiednio się do tego przygotować potrafi - robienie przewodnika na zasadzie bo kiedyś tam się coś działo jest odrobinę bez sensu (choć WRC często przytacza słynny zakręt lotników na Jeziorem Bystrzyckim i jakoś tłumów tam nigdy nie ma) - jeśli już macie ochotę na robienie przewodników to proponuję pomyśleć o czymś takim jak robi magazyn WRC tylko trochę bardziej się do tego przyłożyć i trochę to rozbudować, nie musi być opisany konkretny zakręt a może być większa partia - bo jak napisałem na poprzedniej stronie WRC robi z tego coraz większą popelinę - zdjęcia z poprzednich lat, źle zaznaczone punkty itp itd
Do przewodnika turystycznego dodał bym jeszcze obowiązkowo zaporę w Pilchowicach i Wodospad Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie - obydwa miejsca robią bardzo duże wrażenie :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez zaszybki » czwartek, 14 maja 2015, 14:58

Pytanie do Pana Marka Kisiela:

Czy start w Zachełmiu będzie znajdował się na samej górze na przełęczy? Czy kawałek niżej w stronę Przesieki?
I czy będzie możliwy wyjazd samochodem po pierwszym przejeździe Karpacza z dróżki od strony hotelu Concordia w Zachełmiu? To jest ta krzyżowka, gdzie chyba właśnie będzie start.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
zaszybki
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:34
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 14 maja 2015, 17:50

Panie Marku podobnie jak w roku ubiegłym będą pedałować w niedzielę w okolicach Jeleniej
http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artyk ... id,tm.html
Jest jakiś plan zamknięcia dróg dla pedałujących :?: Rok temu zjeżdżając z pierwszego Karpacza utknęliśmy w korku na dobre 45 minut i fajnie było w niedzielę ominąć kolarzy :!:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości