Tomek Kuchar

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez lola » sobota, 21 sie 2010, 11:20

znam Qhara od lat (chyba lepiej niż ktokolwiek) i wiecie za co go znajomi ludzie najbardziej lubią?
za to, że pomimo swoich sukcesów rajdowych i biznesowych (a ma czuja do biznesu niespotykanego i wierzcie mi jak kolejna rzecz mu znowu wyjdzie, a na to wygląda - to będzie się mówiło nie syn bogatego taty, tylko tata bogatego syna) jest normalnym ziomem, który nie zapomina o nikim, potrafi się świetnie czuć w każdym, nawet podwórkowym towarzystwie, potrafiąc bezustannie szydzić z siebie samego.
a .. jeszcze jedno - jeździ starym, rozlatującym się VW T4 (i to na pewno nie z konieczności), którego ma od chyba 15 lat - to tak odnośnie zajadania się kawiorem...
lola
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 12 sie 2010, 12:46


Postprzez koyack » sobota, 21 sie 2010, 11:24

a ja jestem kuzynem psa fafika
ja widziałem Kuchara po barbórce warszawskiej (nie powiem której bo nie pamiętam)
jak jeździł A3 w dieslu, tankował i robił zakupy na statoil więc T4 jednak chyba nie jeździ
koyack
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 21:18

Postprzez Cendra » sobota, 21 sie 2010, 12:08

Bawią się duże chłopaki i tyle ;)
Wielu z nas miało podobno lub nawet bardziej wulgarne wypowiedzi itp, przecież to nie jest prezydent itp tylko zwykły człowiek, przy okazji osoba publiczna, publicznie tego nie powiedział co wielu sportowcom się zdarza (np. Pan Majdan po jednym z meczów w Wiśle Kraków "pięknie" się wypowiedział do tv C+). Jak ich stać i nie martwią się o zniszczenie auta to niech się bawią, byle nikomu krzywdy nie robili ;)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Hubertos » sobota, 21 sie 2010, 13:10

Powiedzmy szczerze, kto z nas czasem nie przeklnie, w żartach lub w złości, Tomek to gość z poczuciem humoru i ja go bardzo lubię :lol: . Potrafi się wyluzować :wink:
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Postprzez rallyfan2 » sobota, 21 sie 2010, 13:41

Co wkurza mnie w Tomku Kucharze to jego ciągłe narzekanie (ostatnio wypowiedz przed Rzeszowskim.Ale jako człowiek jest w porządku,miałem okazje z dawno dawno temu z nim rozmawiać.Sam czasami używam podobnego języka jak się wyluzuje i nie musze mieć fazy (wystarczy głupawka jak na ostatnim krakowskim :lol: ) więc anie mnie to nie razi ani nie bulwersuje.Starych się nie wybiera,wiadomo każdy by chciał mieć hajs wydaje mi się że niektóry szukają igły w przysłowiowym stogu siana.Pozdro dla Kuczara, bo znając życie to przeczyta ten temat i niech już tak nie narzeka w prasówkach :twisted:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Hultay WRC » sobota, 21 sie 2010, 14:06

No może przeczyta, tym bardziej że ktoś znajomy się wypowiedział i może coś szepnąć ;)
Tak więc
(Panie?- w sumie już nawet jako jego kibicowi nie za bardzo chyba wypada wypalać do niego per Ty, mimo że mnie może kojarzyć) Tomku, mniej narzekania prosimy :) I powodzenia z budżetem na resztę sezonu... Bo sytuacja zrobiła się nieciekawa lekko.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez mateuszkz » sobota, 21 sie 2010, 17:00

Jeśli chodzi o filmik to widziałem go i nie mam nic przeciwko Tomkowi. Uśmiałem się do łez. Myślę, każdy z Nas miał takie napady smiechu w róznych sytuacjach 8) To że ktoś go znalazł to pech Tomka. Nie powinni go umieszczać na ogólnodostepnym serwisie i to chyba tyle...
Kuczar spinaj się i coś wygraj z Lopezem :!:
Avatar użytkownika
mateuszkz
N3
 
Posty: 462
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 00:45
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 23 sie 2010, 15:39

!ADI! napisał(a):
Miko napisał(a):Ogółem film ukazuje ze idole wielu osob, znani z TV, prasy to tak naprawde prostaki. Nie wnikam czym sie zajmuja na codzien ale trzeba byc mega głabem zeby taki film dawac na youtube biorac pod uwage swoim rozpoznawalnosc i sławę. Dla mnie ten film nie byl smieszny. Widac ze tatus w majatkiem szacowanym na 200 mln PLN nie mial czasu na nauke kultury syna.



Masz rację, powinni siedzieć w wypasionej willi i wpierniczać kawior! Ewentualnie krzyża bronić.

:roll:

żal żal żal

Jak ktoś ma sławną lub kasiastą facjatę to nic nie może robić? Nie może się dobrze bawić, nie robiąc nikomu krzywdy, zapewne nie, bo się kawior psuje...

Filmik jest głupi jak but, bo nas tam nie było . Jestem przekonany, że ponad 95% z nas kręcąc ten filmik, zachowywałoby się tak samo.

Pozdrawiam wszystkich umiejących się śmiać i bawić!


Może napisałem to zbyt zagmatwanie, ale mnie się ten filmik podobał :) I nie wiem o co chodzi Miko :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez chodek » piątek, 3 wrz 2010, 19:47

C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez petro_z » piątek, 3 wrz 2010, 20:09

Czyżby próba zmiany wizerunku? :) "Maruda" w kontakcie bezpośrednim sprawia raczej pozytywne wrażenie, więc może chcą to pokazać szerszej publiczności. :) W sumie - dla mnie OK. :)
Ostatnio edytowano piątek, 3 wrz 2010, 21:09 przez petro_z, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
petro_z
N2
 
Posty: 125
Dołączył(a): środa, 31 paź 2007, 19:01
Lokalizacja: Iława/Olsztyn

Postprzez Hultay WRC » piątek, 3 wrz 2010, 20:37

Hehe pewnie się kapnęli że jakieś wygłupy się spodobały i powstanie kabaret Qhr i LopeZ. Ale chłopaki musza jeszcze poćwiczyć chyba :)

Aaa zaraz zaraz. Kuczar trzasnął drzwaimi wkurzony na Peugeot Sport Polska i co jedzie dalej z nimi? Ciekawe czy coś lepiej czy po prostu sie domęcza do końca i tyle?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez KaMiLL WRC » piątek, 3 wrz 2010, 20:56

Tym razem nie powinno być marudzenia... Sebastian Lindholm pomagał w ustawieniach rajdówki :wink:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Hultay WRC » piątek, 3 wrz 2010, 22:17

OOo to nadstawie uszu i będę słuchał a jak coś usłyszę od niego że coś nie tak to trzeba będzie skrzyknąć ekipę kiboli i Qharowi tyłek przetrzepać :lol:
Do zobaczenia na rajdzie
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Kris_WRC » sobota, 4 wrz 2010, 11:09

Widac promocja była na nowe telefony, bo sie jara ten kuchar kamerką jak dziecko NEO, a nad merytoryka filmów trzeba jeszcze dużo popracowac zeby były smieszne a nie załosne IMO
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez olo77 » sobota, 4 wrz 2010, 13:47

Kris_WRC napisał(a):Widac promocja była na nowe telefony, bo sie jara ten kuchar kamerką jak dziecko NEO, a nad merytoryka filmów trzeba jeszcze dużo popracowac zeby były smieszne a nie załosne IMO



"miszczu" nakręć cos sam pokaz jemu i nam jak sie robi profi filmy :lol: :lol:
olo77
olo77
N3
 
Posty: 212
Dołączył(a): wtorek, 12 lis 2002, 15:06
Lokalizacja: krakuf

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości