Frycz kontra Pelikan

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez micz » poniedziałek, 19 kwi 2004, 00:17

w rzeczy samej 2004
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka


Postprzez Jump » czwartek, 22 kwi 2004, 16:49

8) zobaczcie okładkę WRC, które wychodzi jutro :shock: w sumie fajny pomysł, ciekawe czy podwędzili z tego forum :P http://wrc.net.pl/okladka.html
Avatar użytkownika
Jump
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomas » czwartek, 22 kwi 2004, 17:44

Nie chcę być tutaj niemiły, Frycz wygląda na tym zdjęciu bardzo słabo. Na odcinkach jest jednak bardzo szybki i nikt nie wie jak ten pojedynek się zakończy. Będzie ciekawie :)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Jump » czwartek, 22 kwi 2004, 19:14

tomas napisał(a):Nie chcę być tutaj niemiły, Frycz wygląda na tym zdjęciu bardzo słabo. Na odcinkach jest jednak bardzo szybki i nikt nie wie jak ten pojedynek się zakończy. Będzie ciekawie :)
Frycz to wogóle dziwnie jakoś chłopak wygląda 8) aż się czasem zastanawiam jak on może tak zapier...... a no i "bardzo" medialny jest :lol: :lol: :lol: , ale i tak go lubie.
Avatar użytkownika
Jump
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomas » czwartek, 22 kwi 2004, 20:44

Dla mnie Frycz jest przede wszystkim bardzo szybkim i utaletowanym kierowcą. Nie jest to dla mnie jakaś specjalna osobowość, co jednak nie ujmuje mu umiejętności.
Pozdr :)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez marcin » piątek, 23 kwi 2004, 10:23

Moim zdaniem Frycz dużo traci na swojej "medialności". Taki np. Hołek umie narobić szumu wokół siebie i wszędzie go pełno np. w TV. A Frycz nawet w luźnej rozmowie jest bardzo dziwny a co dopiero gdy udziela wywiadu... Kto był na konferncji po ubiegłorocznym Rajdzie Elmot to pewnie pamięta jak Fryczowi ciężko szło odpowiadanie na proste i jasne pytania. A ile śmiechu było :lol: :lol: :lol: :wink: Umiejętności to on ma bardzo duże jednak gdyby się troszke "otworzył" to moim zdaniem duuużo mógłby na tym zyskać. Takie jest moje zdanie.
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez sumo » piątek, 23 kwi 2004, 10:43

z tymi wypowiedziami to juz sie Frytka wyrobił ;)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Gustaw » piątek, 23 kwi 2004, 14:07

wypowiedzi forumowiczow w WRC :shock: :D
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez sumo » piątek, 23 kwi 2004, 21:58

hihihihihihihi :) zalapalem sie, mama mi gratulowala :D
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez *fly* » piątek, 23 kwi 2004, 21:59

hehe tez sie zalapalem :D
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków


Postprzez żółtodziób » niedziela, 25 kwi 2004, 00:22

hehe, też się załapałem i zaraz podziękowałem obsmarowując Walczuka na tym forum :) Ale tak całkiem serio WRC bardzo fajnie robi że umieszcza opinie nie tylko ekspertów ale i kibiców. Nie chodzi tu o to że akurat coś mojego tam się znalazło (szczerze mówiąc to ameryki nie odkryłem, chodziło zapewne o przedstawienie róznych poglądów, tendencji w ich kształtowaniu a nie o jakieś wyróżnienie nas tutaj obecnych), ale o pluralizm. W końcu rajdy to również kibice. Czekam aż PZM przejrzy na oczy i również dostrzerze potrzebę "dopieszczenia" także kibiców.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez pwrc » niedziela, 25 kwi 2004, 16:08

Pergio napisał(a):8) zobaczcie okładkę WRC, które wychodzi jutro :shock: w sumie fajny pomysł, ciekawe czy podwędzili z tego forum :P http://wrc.net.pl/okladka.html


pomysł na tego typu okładke jest stary jak świat
stosunkowo niedawno (koniec sez.2001) w prasie angielskiej
mozna było zobaczyc zdjecia Colina i Ryśka stojacego do siebie plecami
(oczywiście chodziło o rozstrzygnięcie się tytułu mistrzowskiego w ostatnim, rodzinnym dla obu panów rajdzie sezonu oraz ich wcześniejszą, ciągłą rywalizację)
niemniej jednak i mnie się okładka podoba 8)

niestety nie podzielanm ogólnego entuzjazmu
związanego z walka Frycz-Pelikan
w sezonie 2003 mielismy niemal identyczna walkę Frycza z Bębnami
niestey w żaden sposób nie zrekompensuje to kibicom
tragicznej sytuacji rajdów (ciagły brak $) i braku WRC
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Raven » niedziela, 25 kwi 2004, 16:21

i braku WRC

Eeee tam, co ty tam wiesz. Wszytsko rozbija sie o to, ile bedzie tych wozow s1600. Jezeli przynajmniej 4 to juz bedzie ciekawie (a moze z 5 nawet?), na pewno ciekawiej niz z jennym wrc, jak w ubieglym sezonie.

Obrazek
http://www.rallymadness.prv.pl - i wszystko jasne!
Avatar użytkownika
Raven
A6
 
Posty: 1715
Dołączył(a): niedziela, 4 sie 2002, 21:35

Postprzez golden » niedziela, 25 kwi 2004, 16:39

stary co ty gadasz - chyba chory jestes jak twierdzisz ze bok S1600 jest tak samo widowiskowy jak WRCA - spokojnie raven A7 w ME zakarza i uciekniesz do budy z puszczona glowa

a co ty opowiadasz ze 5 S1600 bedzie?? pytam jakich??? i przede wszystkim kto?? frycz pelikan??????? adamus co bedzie sie pol sezonu wjezdzal w nowe auto??? kosciuszko w samochodzie co przypomina S1600????

wyniki beda wygladaly tak: frycz... kilka sekund pelikan.... przerwa adamus i po zawodach - taka widowiskowosc i SUPER walka na oesie ze chyba orgazmu wszyscy dostaną

ja na mazowieckim tez dostalem jak duda walczyl z clio 2.0 albo misio z oleksowiczem ... super po prostu super walka o ulamki sekundy!!!

raven powiedz mi kto walczy o ME po zakazie WRC ilu kierowcow bo ponoc mialo byc ich od pyty? jest tir, moze joseph ktory nie ma kasy, jandik w evo i co? pedersoli?? eeeee gdzie ta plejada swietnych nazwisk

sory ale mnie wpienijaja teksty takich dyletantow jak ty ravenie bo sie stales jakims maniakiem s1600 i w uparte twierdzisz ze jest zajebiscie a ja ci mowie ze jest do dupy... bo nic nie zmienii sie tyle ze zamiast 2 WRC ogladamy dwa pierdzace wynalazki za spora kase...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron