Subaru Poland Rally 2006 (Rajd Wawelski)

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Zajcev » niedziela, 2 lip 2006, 17:56

no niby nie każdy musi się znać na rajdach, no ale:

- nie każdym Subaru musi jeździć Kuzaj, stoje sobie na Sawie zaraz za startem, stoi gromadka ludzi (15-40 lat) i jedzie Subaru Kuzaja, no to krzyczą Kuuuzaj, jedzie Subaru Ruty, oni Kuuuzaj, jedzie Kuchar, oni Kuuzaj heh ....

- w tym samym miejscu stoje sobie spokojnie dziadki pija tanie wino pod sklepem, przyszla ekipa kibicow heh no i staneli sobie przy tasmie, nagle jakis dziadzio zaczal wymachiwac jedna reka, a w drugiej mial piwo czy tanie wino i drze sie na nich zeby spier**** bo mu zaslaniaja... no nie wiele brakowalo do zadymy... szczerze mnei tez to powoli wqr, bo nie moglem spokojnie stanac bo co chwile ktos mi cos pie**** do uszu... do miejscowych kibicow niemam nic, jednak do miejscowych żuli ...
zabezpieczenie hmm na jednym OS przesadzone, na innym prawie wogule, a na innym idealne... tak jak zawsze nie jest dobrze, ale nie jest najgorzej... grunt ze rajd sie odbyl;)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow


moze akurat...

Postprzez evil EVO » niedziela, 2 lip 2006, 18:27

Na OS 10 „Subaru Impreza”, jakieś 3,8 km od startu, w okolicach Żerosławic (zdjęcie nr 2 w WRC), zgubiłem aparat Nikon Coolpix S1. Mała, kompaktowa cyfrówka w etui firmy Case Logic, w środku była dodatkowa bateria. Aparat był pożyczony i mam nadzieję, że ktoś kto go znalazł odda mi go. Czeka nagroda. ruthlesskick@yahoo.com
Avatar użytkownika
evil EVO
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2006, 14:31

Postprzez Robecki » niedziela, 2 lip 2006, 20:01

Obrazek

Co to ma być :?: :roll: Pseudokibice :?: :wink:
Avatar użytkownika
Robecki
N3
 
Posty: 465
Dołączył(a): piątek, 4 cze 2004, 18:48
Lokalizacja: Płońsk

Postprzez BartekRally » niedziela, 2 lip 2006, 20:06

To jest Oes 9 i 12. Musieli pozamiatac bo by sie auta tam tłukły jak szklanki :lol:
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez Rafał_S » niedziela, 2 lip 2006, 20:36

Na sawie po rajdzie jakies harcerki zasuwały z łopatami jak sie patrzy :wink:
Avatar użytkownika
Rafał_S
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lis 2005, 20:38
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez np126p » niedziela, 2 lip 2006, 20:38

rajd totalne dno miescowi to banda pijaków i krety.... ale mniejsza z tym
puchar pzm nic ciekawego(no oprucz dwuch maluchów) miszczostwa polski było na co popatzec zapraszam do galerii www.np126p.prv.pl
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez Philippe » niedziela, 2 lip 2006, 20:41

Andrzej napisał(a):
Philippe napisał(a):
Andrzej napisał(a):Ostatnia fota to spadanie o ktorym mowilem.Na ktorym przejzdziem byles??


Na ostatnim ;)


A wiec to ty sie tak bunkrowales za drogowskazem.Skoro byles na ostatnim to zapewne slyszales jak ludzie prowokowali spokojnego safeciarza.Koles nie wytrzymal i doszlo do niezwykle inteligentnej wymiany zdan :D


Tak tak ;) to ja stałem przy drogowskazie z kumplem, a wymiany zdań słyszałem:
- dokąd idziesz buraku?
- do dupy

mamy chyba nawet cos zarejestrowane bo nasi kumple zostali na dole przy zabezpieczeniu, podeszłem zreszta do tego faceta i zapytałem czy za łukiem tez jest spadanie i czy ciekawsze od tego, ktore widać, w odpowiedzi usłyszałem: niewiem, nie mam czasu - więc przemiło ;) gorzej było na górze, gdzie zostawiliśmy wóz. ochorona miała cały czas problem, szukała zaczepki i non-stop straszyła gazem. a wiadomo, że agresja rodzi agresje. myśle, że debile zgrywający gangsterów z napisem "ochrona" to kiepski pomysł, choć nie można generalizować, bo trafiali się i naprawde mili.

jezeli chodzi o rajd, to mnie cieszy wygrana kuzaja. poza tym, ze było troche mokro to było świetnie, uważam drugi wawelski za udane widowisko. sam zaliczyłem 6 oesów i prolog, i ten po ciemku mozna by rozegrać, podobnie jak w pazdzierniku 2005. Pozdrawiam!!
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez FanGrzyb » niedziela, 2 lip 2006, 20:47

Jaki to oes ?
Obrazek
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez np126p » niedziela, 2 lip 2006, 20:56

niewiecie cos na temat relacji w tvp3
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez BartekRally » niedziela, 2 lip 2006, 21:04

O ja tam stałem Fan Grzyba! Mam tez podobną fotke! Kołomnie stał kolo z Turbo! To jest Oes 9 i 12 Subaru Legacy!
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez rav35 » niedziela, 2 lip 2006, 21:19

Subaru Poland Rally http://....de/files/24757973/Sub ... 6.wmv.html Filmik do ściągnięcia ;)
Bębenek GO!!!
rav35
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 cze 2006, 12:09
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Banan » niedziela, 2 lip 2006, 21:36

Obrazek

Dawaj link do zdjecia, a nie do strony ze zdjeciem. Klikasz prawym przyciskiem myszy, dajesz wlasciowsci i tam amsz adres.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez np126p » niedziela, 2 lip 2006, 22:04

rav35 napisał(a):Subaru Poland Rally http://....de/files/24757973/Sub ... 6.wmv.html Filmik do ściągnięcia ;)

mam takie pytanie na koncu tego filmiku jest urywek jak traktorem wyciągają fure wiecie moze ile kosztowała taka usługa??????????????????
powiedzmy tak utopiłem sie na dojazdówce w rowie nie było mozliwosc wypchania miły policjant przyszedł i powiedział jak nie wyciągniemy furki to za 15 minut wzywa pomoc drogową ale teraz najlepsze przyszedł do nas miejscowy zarosniety waliło od niego tanim winem i wyciągnie nas ale za 35zl lub cytuje jego litr wódki a mial raptem 5metrów zeby przyjechac
http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Postprzez oli » niedziela, 2 lip 2006, 22:10

Rajd pierwszy dzien super pogoda w miare bylismy na lapanowie os1 stanelismy kolo kolosciola zbierala sie tam grupka wlasnie tych ochroniarzy co sie tak pisze o nich , wszyscy ''pakerzy'', dla jaj spytalam ktoredy na odcinek a bylo to pare set metrow oni nie wiedza ,odpowiedzieli bo oni z krakowa... Spakowali sie do samochodu, i ....jada na ten sam zakret co my podazalylismy tam gdzie byla bardzoooo przemila pani co omalo by mnie nie pobila za przejscie kolo barierki ,pozniej spanie w Dobczycach ...Spanie w namiocie towarzyszaca ulewa TU CHCIELISMY BARDZOOO POZDROWIC ZALOGE BRONISZ/PLESKOT ZA PORANNE BUDZENIE :lol: Drugi dzien jak wiadomo deszczzz nie wiem kogo ochcrzanilam ale chyba to byli ludzie nie miejacy nic wspolnego z rajdami , kolesie stali na drodze i liczyli ktory bedzie stal najdluzej na drodze przed rozpedzonym samoch. Duzo by pisac...
oli
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 16 lis 2005, 18:26
Lokalizacja: rybnik

Postprzez skateman » niedziela, 2 lip 2006, 23:17

Rajd Ok , zabezpieczenie do DUPY...

pozdrowiena dla - ZOWY, brata QBUS, Kuziegofanamyslenice, Buncola, Marsa, Paska, Zbyszka Cieślara, ClioS12000, Chlebka, QHR TEAM, Kubobora, Yesha, EKIPY, Banana, Radka Gulaja, Tomka Jasiaka, oraz Beatce Balcerak za towarzystwo na wieczorku u Paska :) no i oczywiscie wszystkich innych ktrorych widzialem i gadalem......
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 lip 2006, 01:12 przez skateman, łącznie edytowano 2 razy
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron