17 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Niedźwiedź » środa, 23 lip 2008, 20:59

miejsca jest hohoho... po drugiej stronie drogi jest górka/stok na który spokojnie wejdziesz, z góry widać rewelacyjnie.
Widok: 100-150 metrów napadu na zejście w potok, watersplasch, mostek i z 50 metrów wyjścia z mostka.
ten stok to teren prywatny wiec nawet nadgorliwe Safety pałku może zrobić. Na stoku spokojnie prócz ciebie byłoby z 200 osób ale i tak nie zabraknie widoczności. Foto nie bedzie zasłaniać bo skupia sie po drugiej stronie drogi rajcując się bryzgającą wodą.
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów


Postprzez Ł.Chuchra » środa, 23 lip 2008, 21:51

Niedźwiedź napisał(a):miejsca jest hohoho... po drugiej stronie drogi jest górka/stok na który spokojnie wejdziesz, z góry widać rewelacyjnie.
Widok: 100-150 metrów napadu na zejście w potok, watersplasch, mostek i z 50 metrów wyjścia z mostka.
ten stok to teren prywatny wiec nawet nadgorliwe Safety pałku może zrobić. Na stoku spokojnie prócz ciebie byłoby z 200 osób ale i tak nie zabraknie widoczności. Foto nie bedzie zasłaniać bo skupia sie po drugiej stronie drogi rajcując się bryzgającą wodą.


No to mi narobiłeś ochoty na tą miejscówkę... Nie ma ch***ja musze tam, być :!:

:D
Avatar użytkownika
Ł.Chuchra
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 4 lip 2008, 11:03
Lokalizacja: Jasło

Postprzez zachu » środa, 23 lip 2008, 21:57

^^ to pewnie się spotkamy bo mnie też ten opis zachęcił :)
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez FanGrzyb » środa, 23 lip 2008, 22:28

Już pisałem rok temu o wodzie, napisze i teraz: watersplash to wizytówka rajdu, normalne ;) Trzeba na nim być, ale np. w moim przypadku wystarczył raz w 2004 roku :) Jest zaliczony i to wszystko :) Partia wolna, wszyscy jadą podobnie itp. itd. Jest wiele ciekawszych miejsc, szybkich i technicznych, zrobię z nich sprawozdanie na dniach ;-) Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez fotomatii » środa, 23 lip 2008, 22:37

super. to ja czekam. watersplash mniej ciekawy. najlepsza jakaś techniczna miejscówka. chociaż na Rzeszowie nigdy nie byłem na razie wodowanie odpuszczę:)
Avatar użytkownika
fotomatii
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 9 lip 2008, 20:26
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez Ł.Chuchra » środa, 23 lip 2008, 23:28

Ale nie ma jeszcze mapek na stronie rajdu, skąd zrobisz sprawozdanie FanGrzyb masz jakieś przecieki... Jak tak to mów też się wybiorę na zwiad. :wink:
Avatar użytkownika
Ł.Chuchra
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 4 lip 2008, 11:03
Lokalizacja: Jasło

Postprzez Banan » środa, 23 lip 2008, 23:49

Ł.Chuchra napisał(a):Ale nie ma jeszcze mapek na stronie rajdu, skąd zrobisz sprawozdanie FanGrzyb masz jakieś przecieki... Jak tak to mów też się wybiorę na zwiad. :wink:


W piatek beda w WRC.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Ł.Chuchra » czwartek, 24 lip 2008, 09:11

Banan napisał(a):W piatek beda w WRC.


U mnie trochę później, bo mam prenumeratę i zanim dojdzie to zazwyczaj dwa dni po pokazaniu się w salonikach prasowych. :?

A dokładnie to jak dojechać na ten watersplash, koło jakiej miejscowości to jest, bo mówiąc szczerze nie mam zielonego pojęcia od której strony świata tam zajechać. :roll:
Avatar użytkownika
Ł.Chuchra
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 4 lip 2008, 11:03
Lokalizacja: Jasło

Postprzez jugawrc » czwartek, 24 lip 2008, 16:56

Ł.Chuchra napisał(a):
Banan napisał(a):W piatek beda w WRC.


U mnie trochę później, bo mam prenumeratę i zanim dojdzie to zazwyczaj dwa dni po pokazaniu się w salonikach prasowych. :?

A dokładnie to jak dojechać na ten watersplash, koło jakiej miejscowości to jest, bo mówiąc szczerze nie mam zielonego pojęcia od której strony świata tam zajechać. :roll:


Jak jedziesz z Jasła do Rzeszowa to w miejscowości Babica skręcasz w prawo na przejazd kolejowy, ewentualnie prościej .... jedziesz kilka km dalej i wypatrujesz drogowskazu "TYCZYN 12" od tego miejsca to zaledwie ok 3-4 km...
Rzeszowskie Forum Rajdowe
www.RFRteam.fora.pl
Avatar użytkownika
jugawrc
N2
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 5 wrz 2003, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Ł.Chuchra » czwartek, 24 lip 2008, 17:35

Dzięki juga za dokładne wytłumaczenie, pewnie się w sobotę przejadę to oglądnąć jeszcze :wink:
Avatar użytkownika
Ł.Chuchra
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 4 lip 2008, 11:03
Lokalizacja: Jasło

Postprzez FanGrzyb » czwartek, 24 lip 2008, 18:49

Jutro mapki więc spoko, wszystko na mapkach zaznaczę, dojazdy itp. itd. ;) Pisać kogo co ciekawi :)
Avatar użytkownika
FanGrzyb
A5
 
Posty: 502
Dołączył(a): sobota, 20 sie 2005, 17:51
Lokalizacja: Babica k/ Rzeszowa

Postprzez fotomatii » czwartek, 24 lip 2008, 19:03

jakiś nawrót lub spadanie zakończone nawrotem. Ale jeszcze pytanko bo kiedyś natknąłem się na necie na tekst że na Rzeszowskim jest odcinek szutrowy. Prawda to czy bujda. Jak prawda to tesh napisz jak tam dojechać:)
Avatar użytkownika
fotomatii
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 9 lip 2008, 20:26
Lokalizacja: Maków Podhalański

Postprzez bercik » czwartek, 24 lip 2008, 19:12

Witam. Jest łącznik, tak na oko koło 0,5km prostej i na końcu/początku prawy6 krótka i pewnie lewy4 w takim lasku i zaraz prawy hak na asfalt. a z drugiej strony jest prosto na asfalt. Ten czwórkowy zakręt był na filmikach z tamtego roku.
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez Ziggy » czwartek, 24 lip 2008, 19:34

bercik napisał(a):Witam. Jest łącznik, tak na oko koło 0,5km prostej i na końcu/początku prawy6 krótka i pewnie lewy4 w takim lasku i zaraz prawy hak na asfalt. a z drugiej strony jest prosto na asfalt. Ten czwórkowy zakręt był na filmikach z tamtego roku.


w zeszłym roku szedł odwrotnie, ciekawe miejsce, na tym łączniku Turas rolował po uderzeniu w mostek a łącznik ma ok. 1 km :wink:
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez SebaSTI » czwartek, 24 lip 2008, 19:39

Mnie ciekawi OS Tyczyn ciekawe gdzie bedzie dokladnie odgrywany...wie ktos o nim cos wiecej?
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron