RELACJA Z 62 RAJDU POLSKI

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Ohlins » wtorek, 14 cze 2005, 19:37

Banan napisał(a):Jedno ujecie to dla Ciebie zapowiedz ? Relacja bedzie trwala pol godziny, a zapowiedz to 15 sekund ? :/

nie marudź, to tylko zapowiedź, więcej ujęc zobaczysz w całej relacji :wink:
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 14 cze 2005, 20:32

Banan napisał(a):Jedno ujecie to dla Ciebie zapowiedz ? Relacja bedzie trwala pol godziny, a zapowiedz to 15 sekund ? :/

dlaczego mam wrażenie, że jesteś typem któremu co się nie zrobi i nie podłoży pod nos to będzie źle :?: :!: nie sciagaj...nie ogladaj...nie komentuj :| Robie to za free wiec nie spinaj sie kolego :roll:

ps.zamiast narzekac to powiedz czemu ty z tych mistrzostw swiata na ktore jezdzisz nie pokazales nam nawet :glupich: 15 sekund :?
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Banan » wtorek, 14 cze 2005, 20:59

Nie komentuj ? Ostatnio ktos w Rajdowych laskach napisal, ze forum jest do komentowania. Pozatym nic do Twoich relacji nie mam, z Elmotu byla dobra (4/6) ale jesli to ma byc ZAPOWIEDZ to mysle, ze mogles dac najciekawsze ujecia, chociaz minute, zeby zachecic do obejrzenia calej relacji. Nie mam racji ?

Co do moich filmow z MS, to niestety (na szczescie) moj aparat nie ma funkcji robienia filmikow.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Buncol » wtorek, 14 cze 2005, 21:17

Banan napisał(a): Nie mam racji ?


nie, to byla kilkunasto sekundowa "zajawka", ktora miala byc przedsmakiem tego co Aro dla nas przygotuje, czyz nie?
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzychd » wtorek, 14 cze 2005, 21:55

Jak te filmy będą na DVD to będziemy CI pewnie wpłacac na konto, masz w Inteligo czy mBanku??
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Banan » wtorek, 14 cze 2005, 22:06

Buncol napisał(a):
Banan napisał(a): Nie mam racji ?


nie, to byla kilkunasto sekundowa "zajawka",


Zapowiedź relacji autorstwa Cogonieznajom - to tylko prosta zapowiedź, nie klip)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Roxi » wtorek, 14 cze 2005, 22:13

mam pytanie - będzie rip elacji z tvp 1 z pon, ale potrzeba 800 MB wolnego miejsca na jakimś ftp na tą relację i na os - ma ktoś może ??
proszę o info tu lub na gg
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką".
Avatar użytkownika
Roxi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 23:03
Lokalizacja: Poznań/Nysa/Solbergowo

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 14 cze 2005, 22:17

krzychd napisał(a):Jak te filmy będą na DVD to będziemy CI pewnie wpłacac na konto, masz w Inteligo czy mBanku??

hehehe...spokojnie, to będzie sporo fajnego materiału i będzie to po kosztach produkcji więc looz :wink: A jaka forma płatności? Nie wiem jeszcze :roll:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez sumo » wtorek, 14 cze 2005, 23:16

a ja jeszcze nie mam relacji z elmotu, jestem jakos do tyłu, skad moge sciagnac z elmotu Twoją relacje? Cogonieznajom :>
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 14 cze 2005, 23:57

niestety w chwili obecnej nie ma tego na żadnym serwerze (a przynajmniej mi nic nie wiadomo). Była relacja przez krótki okres w sieci ale były różne problemy "techniczne" i już nie ma :( Czekaj na płytę DVD lub kołuj od kogoś kto już to ma :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez KRAKERS » środa, 15 cze 2005, 17:10

ja również chciałbym obejrzeć elmot ale jaK mówisz że po sezonie bedziesz sklejał dvd to wrzuć tam cały sezon MP, ja tam lubię wszystko oglądać byle było szybko.
ps noi oczywiaście daj znać a z ewentualną kasą to się dogadamy
JESZCZE JAKIEŚ CZTERY LATA I ZOSTANĘ MISTRZEM ŚWIATA
KRAKERS
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 14:17

Postprzez MarCCino » środa, 15 cze 2005, 21:02

Mi sie udalo "zassac" Elmocik i relacja jest "MOROWA" :) . Teraz czekam na POLSKI .OBIECUJE ze wspomoge cie swoimi nagraniami z Nikona!Pozdro!
Avatar użytkownika
MarCCino
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 2 mar 2005, 19:13
Lokalizacja: Żarów

Postprzez Ohlins » środa, 15 cze 2005, 21:38

MarCCino napisał(a):"MOROWA" !

mozesz mi wytłumaczyc co znaczy to słowo?? :wink:
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez MarCCino » środa, 15 cze 2005, 22:00

Ohlins napisał(a):
MarCCino napisał(a):"MOROWA" !

mozesz mi wytłumaczyc co znaczy to słowo?? :wink:
Moj dziadek tak mowil jak mu sie cos bardzo podobalo :)
Avatar użytkownika
MarCCino
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 2 mar 2005, 19:13
Lokalizacja: Żarów

Postprzez Cogonieznajom » środa, 15 cze 2005, 22:49

Ohlins napisał(a):
MarCCino napisał(a):"MOROWA" !

mozesz mi wytłumaczyc co znaczy to słowo?? :wink:

Ohlins... w 'slangu' dziadka (jak był młody) "jest morowo" oznaczało mniej więcej to samo co w twoim slangu "jest zajebiście" :mrgreen:



ps.skończyłem dzisiaj klip z "62 Rajdu Polski" i czekam na serwer. W tym tygodniu na pewno pojawi się ten mój klip na www.rallypl.com a w chwili obecnej "walczę" z megaupload.com żeby podklepać Wam link nieco wcześniej :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości