-=GRZESIO GRZYB MISTRZEM S 1600=-

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez beeper_ » wtorek, 6 wrz 2005, 23:35

Nie rozumiem co Wam tak strasznie przeszkadza ta kandydatura Grzeska do sejmu.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków


Postprzez skateman » wtorek, 6 wrz 2005, 23:37

zazdroszczą lol lol lol :D :) :D 8) :lol:
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez andy_k » środa, 7 wrz 2005, 08:27

Skąd Ci przyszło do głowy, że mu zazdroszczę kandydowania. Wcale. Chodzi tylko o to, że do sprawowania władzy trzeba mieć jakieś kompetencje, doświadczenie choćby w kierowaniu zespołem ludzi, wykształcenie (najlepiej prawnicze) itd. A Grzesiek co? Mógł być przewodniczącym klasy w szkole. Całe życie poświęca rajdom i nartom i wychodzi mu to nie najgorzej, więc niech robi to na czym się zna. Ale to jest tylko moje skromne zdanie.
andy_k
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 6 cze 2005, 19:06

Postprzez Gracko » środa, 7 wrz 2005, 09:13

no to nie złe mielibyśmy państwo jak by w sejmie sami prawnicy siedzieli , gratuluje dobrego humoru !!!
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Slee_ » środa, 7 wrz 2005, 09:17

Panowie!! O co wy sie klucicie ;) Nie przyszło wam do głowy że Grzesiek jest tylko figurantem na liście, i nie ma najmniejszych szans aby dostac sie do sejmu. Głosujac na niego, głosujecie na listę PO, a mandat i tak dostaną osoby które są najwyżej na liście.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez beeper_ » środa, 7 wrz 2005, 10:23

Taaa.. prawnicy? przeciez to sa osoby pozbawione efektywnego myslenia, jedyne co to dobra pamiec i kojazenie faktow, zadni z nich przywodcy.
A jak bylo z Hołoczipsem i jego startem do Europarlamentu? Jakos wszyscy popierali? Chociaz cale zycie poswiecil rajdom i pieczeniu nalesnikow dla corki.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mototom » środa, 7 wrz 2005, 11:30

Jak Piękny do europarlamentu się nie dostał, to tym bardziej Grzyb nie dostanie się do sejmu. Takie jest moje zdanie. Ale dobry sposób żeby zrobić trochę szumu wkoło swojej osoby. Mistrza w tym sezonie raczej nie obroni, ale i tak o nim będzie sie mówiło.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez beeper_ » środa, 7 wrz 2005, 11:39

I o to chodzi, sponsorzy lubia nazwiska znane z mediów.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mda » środa, 7 wrz 2005, 14:18

za tym owsem to było do andy'ego, zeby nie pisal bzdur o blokowaniu drogi przez samoobronę :wink:
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez skateman » środa, 7 wrz 2005, 17:32

andy_k napisał(a):Skąd Ci przyszło do głowy, że mu zazdroszczę kandydowania. Wcale. Chodzi tylko o to, że do sprawowania władzy trzeba mieć jakieś kompetencje, doświadczenie choćby w kierowaniu zespołem ludzi, wykształcenie (najlepiej prawnicze) itd. A Grzesiek co? Mógł być przewodniczącym klasy w szkole. Całe życie poświęca rajdom i nartom i wychodzi mu to nie najgorzej, więc niech robi to na czym się zna. Ale to jest tylko moje skromne zdanie.


żartowałem tylko :) głupi żart! sorry jeśli kogoś uraziłem!
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez bzyq » środa, 7 wrz 2005, 18:09

ja bym chcial powiedziec tylko tyle, ze to ze Grzesiek kandyduje to jest tylko i wylacznie jego sprawa, i nie do Was nalezy komentowanie jego zachowania.Temat dotyczy jego rajdowej czesci zycia.
Rozumiem ze nie kazdy Go lubi - ok, kazdy ma swojego idola. Tylko jest kwestia taka ze to jest niepotrzebna wymiana zdan. Tak samo moze byc zalozony temat o kazdym innym rajdowcu i bedzie taka sama, glupia wymiana zdan..Dlatego proponuje nie klocic sie tylko ew. powiedziec co nie pasi, co jest do bani, a co jest ok.
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez szirer205xs » środa, 7 wrz 2005, 19:06

No wiece wybory do europarlamentu to zupelnei co innego bylo, bo przesiew duzo wiekszy, ale do rzadu mysle ze ma wieksza szanse sie dostac, powiem wiecej jest na 3 miejscu na liscie wiec ma naprawde spore szanse. Dobrze by bylo miec chociaz jedego ludzia w rzadzie ktory wie co to rajdy ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Jason » środa, 7 wrz 2005, 21:05

Według mnie Grzesiek raczej nie dostanie się do rządu a to wszystko to taki chwyt marketingowy :wink: Ale życze mu żeby się dostał to będziemy mieli swojego człowieka w rządzie :lol: :D
win or die
Avatar użytkownika
Jason
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 4 wrz 2005, 12:53
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Marcin z Mtl » czwartek, 8 wrz 2005, 04:50

beeper_ napisał(a):Nie rozumiem co Wam tak strasznie przeszkadza ta kandydatura Grzeska do sejmu.


Tobie natomiast zdaje sie kto inny przeszkadza i to nawet gdyby siedzial w domu i do konca zycia czytal gazety - chyba za nazwisko :)

andy_k napisał(a):Skąd Ci przyszło do głowy, że mu zazdroszczę kandydowania. Wcale. Chodzi tylko o to, że do sprawowania władzy trzeba mieć jakieś kompetencje, doświadczenie choćby w kierowaniu zespołem ludzi, wykształcenie (najlepiej prawnicze) itd. A Grzesiek co?


No wiesz... jak przeczytalem w WRC jego odpowiedz na pytanie o nielegale, to od razu pomyslalem: "urodzony polityk" - wykreca sie po mistrzowsku, a jednoczesnie ewidentnie publicznie lze :)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kris_WRC » czwartek, 8 wrz 2005, 10:33

Ehs wcale mu sie nie dziwie, jak sie dostanie to dość znacznie sobie podreperuje budżet.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości