Sztuka kibicowania !

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mars » poniedziałek, 28 mar 2005, 10:06

beeper_ napisał(a):Mars - cwaniaczku, pracujesz? utrzymujesz sie czy placisz chociaz za edukacje? bo z tego co mowisz wynika ze kazdy ma wplacic kase na akcje, przelew, ciach,prach i juz. Jak zaczniesz szanowac pieniadze to zrozumiesz ze latwo sie ich nie wydaje, szczegolnie gdy sie zyje w tak poj... anym kraju jak polska. Jak juz mam dac komus kase to chce zeby to mialo sens.


Akurat na akcje przeznaczylem pieniadze, ktore sam zarobilem wtedy kiedy w szkole bylo wolne wiec nie mow, ze nie mam szacunku do pieniadza bo nic o mnie nie wiesz i mnie nie znasz.
A po drugie nie przesadzaj...nikt od nikogo nie wymaga zeby wplacac 3-4-5 cyfrowe sumy. Wystarczy gest naprzyklad 10-20zł. I jak wieleee osob da takie male swoje 3 grosze to bedzie dobrze. Nie musisz wplacac odrazu 1000zl....
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez kolo115 » poniedziałek, 28 mar 2005, 10:18

To samo chcialem napisac ale mnie wyprzedziles... :wink:

Niech kazdy wplaca tyle ile moze!!! Tylko wtedy jest szansa ze akcja dojdzie do skutku :!:
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez Slee_ » poniedziałek, 28 mar 2005, 11:32

Ludzie!!! Przeczytajcie sobie moze topic od poczatku i zastanowcie sie nad celem akcji. Przeciez nie bylo mowy o zebraniu calej kasy na wynajecie rajdowki, tylko zwrocenie uwagi potencjalnych sponsorow. Tu nie chodzi o sume zebranej kasy, tylko o poparcie, odzwierciedlone dlugoscia listy wplacajacych!!! Jesli na liscie znalazlo by sie z 1000 - 2000 wplat, chocby nawet po 10zl, to o ile latwiej bylo by przekonac potencjalnego wiekszego sponsora ze ten sport cieszy sie zainteresowaniem i warto przeznaczyc wieksza kase na dofinansowanie Łukasza. Nie badzcie sknerami!!! Dorzuccie chociaz dyche, nawet jesli nie wierzycie w powodzenie. Ja wplacalem w pierwszym dniu akcji, po swietach tez wplace jeszcze, tylko z konta mojej dziewczyny, tak aby przybylo jeszcze jedno nazwisko.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez Mars » poniedziałek, 28 mar 2005, 13:06

No i o to chodzi !! Bo przeciez chyba nikt nie myslal ze zbierzemi my sami 150-200k....przeciez Czechom udalo sie zebrac ok. 160k a jakie u nich mozliwosc a jakie u nas. Akcja ma na celu pokazac zainteresowanie a przy okazji wesprzec budzet, ale nie stanowic 100% budzetu !!
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mototom » poniedziałek, 28 mar 2005, 13:18

Tylko, że w przypadku Czechów to ta kwota w znacznej części składała się z datków mniejszych i większych firm.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

sztukakibicowania

Postprzez jarexcc » środa, 30 mar 2005, 13:11

Witam kibiców

Czytając wasze posty, czujemy się wzywani do tablicy, na poczatek bardzo dziękujemy wszystkim kibicom w szczególności za pamięć, akcje prowadzimy dalej bo wierzymy że akcja się uda, fakt faktem nie liczymy na zebranie całej kwoty i tutaj sprostowanie co do kwoty wynajęcia samochodu, aby wynająć samochód nie trzeba 150-200tyś, ale około 80-100tyś a na rajd polski po szutrach jeszcze nawet troszke mniej. pozatym trwają rozmowy z potencjalnym sponsorami i napewno łatwiej się je prowadzi podpierając sie akcją.

pozdrawiamy
Jarosław Kubala
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Postprzez hairpin » środa, 30 mar 2005, 19:38

mistake :oops:
Avatar użytkownika
hairpin
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): środa, 13 sie 2003, 13:20

Postprzez kirloy » czwartek, 31 mar 2005, 18:05

Jak dla mnie akcja na razie jest porazka nie ze wzgledu na ilosc zebranej kasy ale na ilosci ludzi ktorzy wplacili.
Rozumiem ze utrudnieniem jest wplacanie kasy na konto dla ludzi ktorzy sami konta nie maja. Sa koszty zwiazane z przekazem, koniecznosc pojscia na poczte, czy do banku bo nie wszyscy jeszcze korzystaja z bankowosci internetowej.

Ludzie nie wplacaja bo nie stac ich na wieksze wplaty, a jesli maja wplacac malo to polowe bedzie kosztowal przekaz wiec olewaja.

Jesli ktos czeka na to jak akcja sie rozwinie to zupelnie nie ma to sensu - mysle ze lepiej wplacic mniej ale jak najszybciej - bo lista 40 nazwisk z calej polski na zadnym sponsorze wrazenia nie zrobi. Jak akcja sie rozwninie to mozna zawsze doplacic - najlepiej pod innym nazwiskiem;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez whisky » piątek, 1 kwi 2005, 01:47

Rozumiem ze utrudnieniem jest wplacanie kasy na konto dla ludzi ktorzy sami konta nie maja. Sa koszty zwiazane z przekazem, koniecznosc pojscia na poczte, czy do banku


Po tym jak czekałem 4 godziny (sic!) przed okienkiem żeby podjąć z konta (MOJEGO!!!) 50 Euro mam dość banków w Polsce..
Gdyby jakiś SMS... to tak..
ale stać w kolejce do okienka.. usłyszeć parę słów ud "przemiłej" pani siedzącej pod drudiej stronie.. i... wogóle.. to ja dziękuję..
Sorry Łukasz..
Avatar użytkownika
whisky
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 31 paź 2002, 21:28
Lokalizacja: Slawkowice (Krakow, Tarnow)

Postprzez bounder » piątek, 1 kwi 2005, 07:24

whisky napisał(a):
Rozumiem ze utrudnieniem jest wplacanie kasy na konto dla ludzi ktorzy sami konta nie maja. Sa koszty zwiazane z przekazem, koniecznosc pojscia na poczte, czy do banku


Po tym jak czekałem 4 godziny (sic!) przed okienkiem żeby podjąć z konta (MOJEGO!!!) 50 Euro mam dość banków w Polsce..
Gdyby jakiś SMS... to tak..
ale stać w kolejce do okienka.. usłyszeć parę słów ud "przemiłej" pani siedzącej pod drudiej stronie.. i... wogóle.. to ja dziękuję..
Sorry Łukasz..


no to zmien bank, wybor masz :)
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez whisky » piątek, 1 kwi 2005, 13:40

Bank od konta walutowego już zmieniony..

Chodziło mi o to że wielu z nas łatwiej by było wysłać SMSa za np. 10zł, niż iść do banku, ew. na pocztę.. (ja np. jestem leniwy i pewnie wielu także..)

Wpłacałem tak na na kika fundacji.. gdybym miał iść do banku to bym tego nie zrobił.. :)

Jak dla mnie EOT:D

A ŁUKASZOWI ŻYCZĘ ZNALEZIENIA NIEZŁYCH SPONSORÓW!!
Avatar użytkownika
whisky
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): czwartek, 31 paź 2002, 21:28
Lokalizacja: Slawkowice (Krakow, Tarnow)

Postprzez kirloy » piątek, 1 kwi 2005, 17:22

Tez mi sie wydaje ze wiecej ludzi daloby sie zmobilizowac dzieki SMS-om, niestety operatorzy telekom polozyliby swoje lapy na zyskach z smsow i kto wie czy byloby to finalnie oplacalne - no chyba zeby operatorzy chcieli cos od siebie dorzucic - bo cos mi sie wydaje ze olewaja ostatnio rajdy.

trzeba by sie przypomniec erze, idei, plusowi, zapytac o koszta uruchomienia serwisu SMS podeslac stroneke z akcja;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez jarexcc » wtorek, 5 kwi 2005, 10:00

Witamy kibiców

Czytamy cały czas wasze posty i propozycje, bo napewno zawsze ktoś podsunie dobry pomysł. Co do sms-ów, mysleliśmy już na samym poczatku akcji o zorganizoawniu zbiórki za pomocą sms-ów, i co się okazało, po pierwsze sieci GSM nie są zainteresowane zrobieniem tego bezpłatnie w zamian za logo na samochodzie, natomiast nr. sms udostępnią na standardowych warunkach, a jak te warunki wyglądają: sms netto 10 zł plus podatek VAT z czego podział tego sms-a był nie do przyjęcia, 60% dla operatora, 40% na akcje, wiec wniosek prosty 4 zł od sms-a poszło by na akcje. Teraz mamy około 10.000 zł czyli musiałoby na to sie złożyć 2500 sms-ów. czy tyle osób by wpłaciło?? pozatym sms-y są całkowicie anonimowe co spowodowałoby problem z zwrotem tych wpłat a pozatym jak je wrócić??

pozdrawiam i dziekujemy

Kubala Jarosław
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Postprzez kakao » wtorek, 5 kwi 2005, 10:25

i tu się nie zgodzę.
po pierwsze wydaje mi się, że osoba, która wpłaca nie liczy na to, że zaraz dowie się o tym cały świat,
po drugie ze względu na charakter akcji i osobę łukasza nikt nie ma wątpliwości że może to być jakiś "wałek" i nie liczy na zwrot kasy jeśli akcja nie wyjdzie (zawsze można ją przeznaczyć na chore dzieci),
po trzecie ludzie są leniwi i nie chce się im tyłka ruszyć,
po czwarte - z operatorami można negocjować i osiągnąć podział 50/50 (wiem z dośwaidczenia), a to wydaje mi się jest całkiem sensowny układ
kakao
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 10:50

Postprzez Cogonieznajom » wtorek, 5 kwi 2005, 11:20

widzę, że akcja "Sztuka kibicowania" ruszyła pełną parą...ale mam pytanie w którym sezonie (rok) Łukasz miałby wystartować?? Niech ktoś napisze czy są już jakieś konkretne działania podjęte by zobaczyć Łukasza Sztukę na oesach?? Czy ciągle tylko zastanawiamy się "jak zabrać się do tematu?"
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości