-=GRZESIO GRZYB MISTRZEM S 1600=-

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez KRAKERS » sobota, 18 cze 2005, 13:26

nie wiem już co myśleć o tym forum. może zmieńmy temat na blokował czy nie?. swoją drogą jakbym ja jechał za grześkiem i bym się wkur...ł, to po prostu wjechał bym w niego lancerem albo go nawet zepchną z drogi (wtedy napewno by zajarzył że ktoś jedzie za nim) .
tłumaczył bym się tak samo jak on było dużo kurzu i go nie zauważyłem, a robiąc jak najlepszy czas nie zastanawiałem się czy ktoś jedzie przede mną.
JESZCZE JAKIEŚ CZTERY LATA I ZOSTANĘ MISTRZEM ŚWIATA
KRAKERS
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 14:17


Postprzez !ADI! » sobota, 18 cze 2005, 13:31

A się nam chłopaczek Upalił :D
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez PawelRally » sobota, 18 cze 2005, 13:36

SWRT_ napisał(a):Żwirek znajdź muchomorka :] i z nim pogadaj bo nawet jakby Tobie Grzesiu Grzyb plunął w Twarz to stwierdziłbyś że deszcz pada. Więc rozmowa z Tobą niema większego sensu :]


:lol: :lol: :lol: Super powiedziane SWRT! :D

Trzeba być głuchym, ślepym i nie jażącym żeby nie zobaczyć przez taki odcinek 3 aut z tyłu!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez radwb » sobota, 18 cze 2005, 22:45

nielegala napisał(a):
!ADI! napisał(a):Nie wiem kto to był, ale ostatnio w MŚ pilot był specjalnie wypięty z pasów, tylko po to, żeby sprawdzać, czy ktoś nie jedzie z tyłu. Dlatego nie mów, że nie można i się nie da!!!! popiram SWRT


ale Grzesiowi się oczu zakurzyły i nic nie widział przecież! a odcinek ukończył bo jechał na pamięć z zamkniętymi oczami :!:

[quote]

w pewnym sensie tak ale za nim jechał norweg. A gdyby za grzybem jechał kuzi to by grzyb nie wiedział kiedy i by był poza drogą. Albo by miał podbite oko po mecie lotnej :P
www.radmovies.prv.pl
Avatar użytkownika
radwb
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 12:28
Lokalizacja: glajwic GG:2987815

Postprzez mda » niedziela, 19 cze 2005, 10:05

radwb, aleś ty dowcipny...
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kubus » niedziela, 19 cze 2005, 11:02

Chociaż ja od dawna nie przepadam za Muchomorem to mysle ze gdyby nie miał nic na sumieniu to byśmy już dawno zobaczyli on board z Ignisa z tego odcinka :D który rozwiał by wątpliwości
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez enka » niedziela, 19 cze 2005, 11:06

"- Nie mam pretensji do Mariusza Pelikańskiego, bo on w kurzu nie widział, że za nim jadę. Nie widzieli mnie również kibice, którzy po przejeździe 'Pelikana" wychodzili na drogę wprost pod moje koła. To był koszmar. Wcześniej do organizatorów wystosowałem protest. Tłumaczyłem im, że moje czteronapędowe subaru na miękkich szutrowych nawierzchniach jest za szybkie dla tzw. osiek. A oni chcą na Mazurach zrobić mistrzostwa świata! Z takim podejściem do spraw bezpieczeństwa?!" – Kuchar nie krył słów oburzenia.


Wypowiedz Kuchara dla Gazety Wrocławskiej.

Taka samoa sytuacje jak Grzybek spowodowal Pelikan i Adamus, wiec nie rozumiem dlaczego przyczepiliscie sie do Grzybka! To wina organizatorow a nie pojedynczego zawodnika.
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kubus » niedziela, 19 cze 2005, 11:10

Boooo Pelikan jechal szybko i faktycznie powodowało to powstanie olbrzymiego kurzu.NAtomist Grzyb nie jechal szybko,zreszta bardzo dobrze widac to na filmiku ze jadac z ta predkoscia nie ma za nim duzo kurzu. wiec można dostrzec za soba 3 auta :shock:


a do tego Pelikan nie jechal 20 km na kapciu tylko dopier#### ile mogł i w zwiazku z tym jest usprawiedliwiony.A Grzyb...? :roll:
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez enka » niedziela, 19 cze 2005, 11:25

A skad wiesz, ze Grzyb jechal wolno? Akurat jechal szybko i nie gadaj ze bylo inaczej, bo mowisz to co widziales na podstawie kawalka filmu, gdzie akurat w tym momencie Grzyb im zjechal. Sam Grzybek mowil, ze jechali na prostych z tym kapciem ponad 100km/h. Z reszta kurz tam byl i to straszny, po drugie nie bylo miejsca na wyprzedanie. Wiem, bo przejechalam caly ten oes!
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Buncol » niedziela, 19 cze 2005, 11:30

jasne jechal szybko, a lancery i subaru nie wiadomo skad sie wziely :lol:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez enka » niedziela, 19 cze 2005, 11:36

Buncol napisał(a):jasne jechal szybko, a lancery i subaru nie wiadomo skad sie wziely :lol:


No przeciez wiadomo, że nie jechal tak szybko jak bez kapcia!!!
enka
A5
 
Posty: 588
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwi 2004, 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sumo » niedziela, 19 cze 2005, 12:35

tylko sie nie posrajcie, gadka bez sensu jedno i to samo w kółku... :evil:

.....

sam nic nowego nie wniosłem ale temat powinien być zamkniety i basta.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez ptakwrc » niedziela, 19 cze 2005, 14:44

tak jest sumo - kompletna zenada i dziecinada
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez wrobel321 » niedziela, 4 wrz 2005, 19:11

dziś w radiu słyszałem ze Grzesiek bedzie startował w wyborach z podkarpacia z klubu PO! wiecie coś o tym?
Janusz Kulig Forever - Nigdy nie zapomnimy!
wrobel321
A5
 
Posty: 552
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 13:15
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez ptakwrc » niedziela, 4 wrz 2005, 21:52

no widzialem go na liscie :) nic nowego ze sportowcy kandyduja ale chyba z ciekawosci gzresiek, bo nic nie mowil zeby mu sie tak starsznie zainteresowania zmienily hehe :)
Marta Niewczas tez startuje - juz po raz 2 chyba. / dla tych co nie wiedza - rzeszowska mistrzyni karate tradycyjnego /
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości