Sztuka kibicowania !

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mars » niedziela, 27 mar 2005, 21:54

Maciekd...dziwisz sie? Jest sporo osob z forum, z rajdowego forum !!, ktore nie wplacily...oczywiscie nikt ich nie zmusza ale jezeli nawet osoby z tematycznego forum nie wplacaja to dziwisz sie ze malo jest darczyncow?
Kto ma wplacac? Kowalski co rajdy zna z wiadomosci z 13 lutego (spoczywaj w pokoju...['][']['])? NIE...mamy wplacac glownie my czyli kibice.A jak my nie wplacamy to co, maja wplacac fani pilki noznej i biedne enerytki?
Polecam przejrzec temat gdzie sie przedstawialismy i miec zarazem otwarte okno ze strona Sztuka Kibicowania i dzial Pomogli i sobie porownac....wieleeeee osob nie wplacilo. I nie sa to osoby z 1-5 postami na koncie. Ale jak juz wspomnialem...nikt Was nie zmusza...ale jak czy w takim momencie warto jest sie szarpac na taka akcje?
Odrazu mowie ze ja zaplacilem i mozliwe ze zaplace jeszcze raz.
Moze zrobimy topic z lista forumowiczow co zaplacili?
POZDRAWIAM
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez beeper_ » niedziela, 27 mar 2005, 22:16

Ja nie wplacilem i nie wiem czy wplace. Jak juz wczesniej mowilem, nie bede nikomu sponorowal jazdy dla idei, jesli mialoby to Łukaszowi pomoc to bym to zrobil. Nie wierze w sens takiego przedsiewziecia, troche rzuciliscie sie z motyka na ksieżyc. Mysleliscie o akcji pokroju "Fans for Kresta" tylko nie wzieliscie kilku rzeczy pod uwage. Czechy sa rajdowa potęga w europie, kibicow jest tam w ciul, Kresta jest swietnym, ciagle uczacym sie kierowca, ktory ma duze szanse na rozwoj. A jak to sie ma do Łukasza? Juz o tym pisalem w poprzednich postach w tym topicu.

Mars - a co do listy, to chyba Cie popiepszylo.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mars » niedziela, 27 mar 2005, 22:25

beeper_ napisał(a):Mars - a co do listy, to chyba Cie popiepszylo.


Czemu?
Nazwiska osob co zaplacily i tak i tak sa na stronie, wiec "przyznanie" sie na forum ze sie zaplacilo chyba nie jest niczym zlym.
A z drugiej strony oplata nie jest przymusowa wiec ci co nie zaplacili nie musza sie wstydzic, ze nie ma ich na liscie.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez beeper_ » niedziela, 27 mar 2005, 22:30

Mars napisał(a):
beeper_ napisał(a):Mars - a co do listy, to chyba Cie popiepszylo.


Czemu?
Nazwiska osob co zaplacily i tak i tak sa na stronie, wiec "przyznanie" sie na forum ze sie zaplacilo chyba nie jest niczym zlym.
A z drugiej strony oplata nie jest przymusowa wiec ci co nie zaplacili nie musza sie wstydzic, ze nie ma ich na liscie.


Powiedz mi jaki jest sens tworzenia listy?
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TSRALLY » niedziela, 27 mar 2005, 22:30

Mars napisał(a):Nazwiska osob co zaplacily i tak i tak sa na stronie, wiec "przyznanie" sie na forum ze sie zaplacilo chyba nie jest niczym zlym.
A z drugiej strony oplata nie jest przymusowa wiec ci co nie zaplacili nie musza sie wstydzic, ze nie ma ich na liscie.


To skoro lista jest na stronce akcji to po co ją powielac na forum????
Ja:Ile kosztuje u Ciebie wypożyczenie Lancera za kilometr??
Janusz Kulig:Przyjedź do Krakowa, na pewno się dogadamy

Tych słów nie zapomnę do końca życia, Janusza także
Avatar użytkownika
TSRALLY
N3
 
Posty: 313
Dołączył(a): sobota, 31 sty 2004, 20:16
Lokalizacja: Katowice(gg:5296417)

Postprzez Mars » niedziela, 27 mar 2005, 22:34

TSRALLY - Chodzilo mi o "nickową" liste, ktora nie mialaby powiazania z nazwiskami i mialaby na celu tylko pokazanie ile osob z forum zaplacilo.

Beeper - patrz wyżej.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RaQ » niedziela, 27 mar 2005, 23:41

Mars napisał(a):Moze zrobimy topic z lista forumowiczow co zaplacili?


Bez obrazy, ale jesteś chyba bardzo niepoważnym człowiekiem i to co piszesz jest poprostu śmieszne. I co chcesz się bawić w pana detektywa i dochodzić kto wpłacił, a kto nie? haha, a potem piszesz, że wpłacanie jest nieobowiązkowe, więc ci co nie wpłacili nie mają się czego wstydzić. haha. To sory, ale logicznie rzecz biorąc zaprzeczasz sam sobie. Z całym szacunkiem, ale jest to dla mnie jakieś idiotyczne i dziecinne podejście do sprawy, w dodatku nie mające nic na celu.

Obstrachując od tego, dodam ze swojej strony, że ja, mimo iż byłem jednym z inicjatorów tej akcji nie wpłaciłem jeszcze kasy. Otóż już wyjaśniam dlaczego. Obserwuje całe przedsięwzięcie od zarodka i widzę jak sytuacja się rozwija, co mnie nie ukrywam z deczka rozczarowało. Może tak jak pisał beeper było to rzucenie się z motyką na księżyc, nieważne, ważne, że chciano dobrze. Nikt nie miał doświadczenia w organizowaniu tego typu akcji.
Być może jest to bardzo wyrachowane podejście z mojej strony, ale ja swoje pieniążki wpłace w momencie, gdy będę widzieć, że to przedsięwzięcie będzie mieć choć cień szansy na powodzenie. Nie tam żebym był jakiś chytry, ale nie chce topić pieniędzy w błoto, gdyż mam co do nich poszanowanie i obecne czasy uczą takowego wyrachowania. Do Rajdu Polski zostało jeszcze troche czasu i mam mimo wszystko nadzieję, że się uda. Jeżeli będzie na to szansa to wtedy owszem, wpłace z wielką chęcią swoje pieniążki i będę miał satysfakcję, że dołożyłem cegiełkę do tego oraz będę się cieszył michę jak zobacze Łukasza na oesie.
Wiem, że zaraz spotkam się z krytyką, że gdyby takie podejście mieli wszyscy to by się nic nie udało, ale mimo to NARAZIE swojego stanowiska nie zmienie. Mam nadzieję jednak, że to złe dobrego początki.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Mars » poniedziałek, 28 mar 2005, 00:01

No ale ludzie...jak akcja ma sie powiesc jezeli wy czekacie z wplatami az
"gdy będę widzieć, że to przedsięwzięcie będzie mieć choć cień szansy na powodzenie" ? No sorry ale jak kazdy tak pomysli to na stronie bedzie garstka wplat, akcja padnie a potem beda opinie:
"Ja chcialem wplacic ale czekalem az akcja bedzie miala cien szansy na powodzenie"
Zeby akcja wypalila to trzeba wplacac teraz a nie sobie czekac az inni wplaca a akcja zyska cien szansy na powodzenie.
A pozatym wogole radze sie zapoznac ze stroną akcji.
Jest tam napisane cytuje
gdy (oby nie!) Akcja nie dojdzie do skutku – Łukasz zobowiązuje się do odesłania wszystkich pieniędzy ich nadawcom.

Ewentualnie jakis co drive.
Wiec jakie ponosisz ryzyko wplacajac kase juz teraz?
Odpowiem za Ciebie - ZADNE

Wplacisz - przyczynisz sie do rozwoju akcji, jak sie (tfu tfu) nie uda to dostaniesz kase spowrotem...
Nie wplacisz - nie zrobisz nic a narzekac potem ze akcja nie miala cienia szansy zapewne bedziesz....

Wiec zupelnie nie rozumiem Twojego podejscia...
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RaQ » poniedziałek, 28 mar 2005, 00:07

Dzięki za cenne rady :D

Owszem masz rację w pewnych kwestiach. OK.

Ja jednak narazie poobserwuje akcję i tak jak mówię nie tracę nadzieji na sukces, pieniążki na to już mam od dawna odłożone. Zobaczymy.

Tylko nie napadaj na ludzi i nie próbuj odstawiać tu jakiejś pseudo komisji śledczej bo i tak już dość takich komedii w tym kraju :wink:
Tu raczej trzeba znaleźć jakiś sposób na przyciągnięcie uwagi, a w ten sposób pogarszasz tylko sytuację. Pozdrawiam
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez maciekd » poniedziałek, 28 mar 2005, 00:24

Smutne to wszystko co piszecie chłopaki... :(
1. Czechy to mały kraj w środkowej Europie i my się niby mamy czuć gorsi? Szkoda, że na tak krótko starczyło zapału...
2. Lista sucks, nie obchodzi mnie kto wpłacił i ile...
3. Właśnie RaQ ogłosiłeś klęskę akcji mimo, że nawet nie dałeś nam i sobie szansy...

Nie wiem gdzie został popełniony błąd. Czy naprawde wiara w ludzi, to wiara w cuda? Na tym forum zarejestrowanych jest 1338 użytkowników - fanów rajdów. Na Rallyonline kolejne tyle, nie mówiąc o innych kibicach... Nie mam pretensji, że kogoś nie stać, że ktoś ma inne obiektywne przeszkody. Mam pretensje o brak wiary i zapału... To jest tak demobilizujące... :?
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez RaQ » poniedziałek, 28 mar 2005, 00:40

maciekd napisał(a):3. Właśnie RaQ ogłosiłeś klęskę akcji mimo, że nawet nie dałeś nam i sobie szansy...


Maciek, nie wydaję mi się żebym już skazał akcję na porażkę. Chciałbym żeby się udało, bo to by była wielka rzecz. Nie wiem, dla mnie to co widzę jest sporym rozczarowaniem, tak jak mówisz tylu użytkowników, fanów rajdów i taki efekt. Trudno powiedzieć gdzie leży przyczyna. Zapału raczej nie brakowało. Najprostszy wniosek jaki się nasuwa, to popularność tego sportu w Polsce. Jak wiadomo w Czechach rajdy to dyscyplina narodowa, zaraz obok hokeja.
Myślę jednak, że za szybko posyłasz to przedsięwzięcie do trumny, może gdyby podano na stronie ile jeszcze brakuje i ile sponsorzy są w stanie dać byłoby łatwiej. Ja ze swojej strony chcę pomóc i pomogę, nikt przecież nie wyznaczył konkretnego terminu i jest sporo czasu przez, który może się wiele zmienić. Może za dużo pesymizmu we mnie, przemyślę to :wink: Pozdro
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez beeper_ » poniedziałek, 28 mar 2005, 01:00

Mars - cwaniaczku, pracujesz? utrzymujesz sie czy placisz chociaz za edukacje? bo z tego co mowisz wynika ze kazdy ma wplacic kase na akcje, przelew, ciach,prach i juz. Jak zaczniesz szanowac pieniadze to zrozumiesz ze latwo sie ich nie wydaje, szczegolnie gdy sie zyje w tak poj... anym kraju jak polska. Jak juz mam dac komus kase to chce zeby to mialo sens.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 mar 2005, 01:04 przez beeper_, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RaQ » poniedziałek, 28 mar 2005, 01:03

Nic dodać, nic ująć.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Mroowa » poniedziałek, 28 mar 2005, 04:13

RaQ napisał(a):Być może jest to bardzo wyrachowane podejście z mojej strony, ale ja swoje pieniążki wpłace w momencie, gdy będę widzieć, że to przedsięwzięcie będzie mieć choć cień szansy na powodzenie.


Wszyscy niech tak zrobią i będzie Git, jeśli każdy by patrzył na stan konta i że on wpłaci wtedy jeśli coś będzie, to bez przesady akcja by się nie udała :/


Wydaje mi się że dużo ludzi którzy się deklarowali jeszcze nie wpłaciła kaski, jeśli akcja się nie powiedzie to jak dla mnie będzie równoznaczne z podejściem kibiców do akcji i rajdów. Niestety...
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez RajducH » poniedziałek, 28 mar 2005, 09:33

kuku polega na tym iz wydaje mi sie ze zebranie takiej kasy jaka jest potrzebna w realiach polakow jest niemozliwe:/ jednak jak juz bylo wczesniej powiedziane gdyby zorganizowa druzyne ktora zbierala by pieniazki przed wejsciem na kazdy oes Elmotu to moze by cos sie wyskrobalo:) oczywiscie w porozumieniu z samym Lukaszem:) ludzie by wrzucali tyle ile poprostu moga od 1zl do kto ile chce:P magnes jednak jakis musialby byc dlatego mysle ze gdyby taka akcje zorganizowac na elmocie bo wiadomo im szybciej tym w tej sytuacji lepeij to start Lukasza powinein odbyc sie na Nikonie, bo wiekszosc ludzi bedzie wlasnie z tego regionu:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości