5 Rajd Magurski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez piguła » wtorek, 21 paź 2008, 11:47

raczej się nikt z Nas nie wybierze na Magurski bo tak jak micz napisał rajdu nie będzie ... zostanie najprawdopodobniej przeniesiony na Słowację i połączony z tamtejszymi mistrzostwami...
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38


Postprzez ŁukaszŁuniewski » wtorek, 21 paź 2008, 12:08

Według plotek za Rajd Magurski ma pojechać słowacki Rajd Poprad. Problemem u nas jest zakaz używanie opon z kolcami i organizator nie może dostać odstępstwa od tego przepisu na ten rajd.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez Gracko » wtorek, 21 paź 2008, 12:11

też tak słyszałem :(

komuś bardzo zależało żeby nie było Magurskiego i aby zimowy odbył się w Popradzie a w zamian jedna słowacka eliminacja odbędzie się u nas - komu zależało ??

kto i co na tym najbardziej zyska jest łatwe do wydedukowania.

Jak będzie to zobaczymy .
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez Gracko » wtorek, 21 paź 2008, 12:26

ŁukaszŁuniewski - te same przepisy obowiązywały 2,3,4 lata temu i nikomu to nie przeszkadzało jak starosta wydał zgode . Teraz jednak ktoś chce wyeliminować Magurski z RSMP i używa tego argumentu jako pretekstu . Sprawa jest szyta grubymi ... kolcami .
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez ŁukaszŁuniewski » wtorek, 21 paź 2008, 12:32

Wiem o tym bardzo dobrze, jednak Magurski kilka wpadek zaliczył m.in. strefa serwisowa rozłożona w całym mieście, jednak mocno kibicuje aby ten rajd był jednak w kalendarzu. Chodzą też słuchy, że z trzech rajdów (Orlen, Subaru i Karkonoski) ma być wybrany jeden do RSMP 2009.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez Mad Max » wtorek, 21 paź 2008, 12:51

może w głowie Pana Oziebły przetworzyła się informacja że jego najlepiej zabezpieczonego rajdu nie będzie więc próbuje wykończyc kolegów po sąsiedzku żeby sobie pomóc
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Postprzez gabrally » wtorek, 21 paź 2008, 13:11

ŁukaszŁuniewski napisał(a):Chodzą też słuchy, że z trzech rajdów (Orlen, Subaru i Karkonoski) ma być wybrany jeden do RSMP 2009.


Chyba Krakowski bardziej :wink:

Ja tam mam do Popradu blisko, no ale szkoda mi jednak, bo bardzo chciałem ( chcę ) jechać na Magurski...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Gracko » wtorek, 21 paź 2008, 13:33

Mad Max - to nie Pan Oziębło i podobno nawet jemu się ta sytuacja z przenoszeniem zimowego na słowację nie podoba bo widzi o co tu chodzi .
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez piguła » wtorek, 21 paź 2008, 13:36

Gracko-to komu w takim razie zależy żeby rajd jechał tam a nie u Nas ??
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Postprzez Gracko » wtorek, 21 paź 2008, 13:47

piguła - :) pokombinuj troche , pomyśl jaki rajd ma ciągłe problemy z frekwencją i bardzo się stara o słowacką eliminacją u siebie , zastanów się potem kto tym rajdem rzadzi i jest bardzo zasłużonym działaczem , potem zastanów się który zawodnik na takim rozwiazaniu skorzysta a na końcu zgadnij który AMK odmówił pomocy przy Magurskim 2009 organizatorom z Krosna.

Smutne jest to że ten sam człowiek był jednym z głównych organizatorów i tym który naprawde dużo zrobił dla Magurskiego a teraz ....

nie piszę z nazwiska bo nikogo za rękę nie złapałem , swoją wiedze opieram na bardzo poważnym człowieku i jak się to wszystko poskłada do kupy to wychodzi bardzo oczywista dla mnie całość.

Do popradu też mam blisko i pewnie się wybiore jak tam będzie zimowy , ale jako że jestem z Gorlic to zawsze będę za magurskim mimo ze wpadki sie zdarzały to uważam że te wpadki według mnie nie były aż takie straszne w porównaniu do całego sezonu rajdowego i organizacji innych rajdów.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Postprzez kremer » wtorek, 21 paź 2008, 14:50

ciekawe rzeczy piszecie
czyli po magurskim
w popradzie w tym roku rozgrywane byly tatry
wiec jak to ma byc? slowacy robia u siebie zimowy rajd jakis i on bedzie mial inna nazwe niz tatry czy to bedzie zimowy-tatry ?
swoja droga to slowacy ostatnio zimowego rajdu nie mieli - niech jakies tegie glowy sie wypowiedza ale ja sobie nie przypominam zeby od 15-20 lat byly tam zimowe rajdy
dobrze ze lotos wraca - no i wisly ponoc nie bedzie niestey
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez MatiWrc » wtorek, 21 paź 2008, 16:22

ŁukaszŁuniewski napisał(a):Chodzą też słuchy, że z trzech rajdów (Orlen, Subaru i Karkonoski) ma być wybrany jeden do RSMP 2009.


Niezłe ploty (o Magurskim też) :) Tylko ciekaw jestem źródła, bo brzmią co najmniej mało prawdopodobnie :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez ŁukaszŁuniewski » wtorek, 21 paź 2008, 16:49

Jak w każdej plotce pewnie i w tych są ziarenka prawdy, a źródłem jest osoba powiązana z PZM, która widziała bardzo wstępny kalendarz rajdowy na sezon 2009.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Postprzez MatiWrc » wtorek, 21 paź 2008, 16:58

ŁukaszŁuniewski napisał(a):Jak w każdej plotce pewnie i w tych są ziarenka prawdy, a źródłem jest osoba powiązana z PZM, która widziała bardzo wstępny kalendarz rajdowy na sezon 2009.


Czyli jak zawsze grunt to konkrety :wink:
Avatar użytkownika
MatiWrc
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 18:40

Postprzez RajducH » wtorek, 21 paź 2008, 18:34

czyli znowu wielki kociol przed startem sezonu :lol: mysle ze subaru nie powinno wcale byc brane pod uwage jako rajd ktory odbedzie sie w przyszlym roku, a jesli magurski wyleci na slowacje to runda slowacka napewno odbedzie sie w rzeszowie (tyle ze wg mnie magurski jest duzo lepszy od rzeszowskiego)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 27 gości