Co-Drive & Testy

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez mototom » niedziela, 5 cze 2005, 23:12

Banan napisał(a):JESZCZE WIEKSZE TE FOTY WRZUC KOLEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DOSC, ZE ANI JEDNA NIE JEST OSTRA TO JESZCZE ROZMIAR TAKI, ZE FORUM SIE SIE NIE MIESCI NA EKRANIE !!!!!!!!!!!!!!!

PS. Przydaloby sie, abyscie mowili o testach przed a nie po...

Miotła, kubeł i sobie cieciuj. Jakoś poza tobą nikomu to nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mda » poniedziałek, 6 cze 2005, 13:46

małe sa szanse na zwyciestwo grzybka, jj ma duzo mocnijeszy samochod :( ale wierze w Niego
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rally_fan1 » poniedziałek, 6 cze 2005, 15:33

żwirek napisał(a):małe sa szanse na zwyciestwo grzybka, jj ma duzo mocnijeszy samochod :( ale wierze w Niego



Na luźnych nawierzchniach moc nie ma aż takiego znaczenia,poza tym według mnie G.Grzyb przegrałby z Jean-Jospehem nawet jakby się na samochody pozamieniali albo jakby jechali w identycznych samochodach.
Coś też mi się wydaje,że paru "naszych" w różnych N11 czy spec C i Evo 8 MR się zdziwi jak można szybko jechać Evo7 - w tym przypadku piszę o Svedlundzie.
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez Kris_WRC » poniedziałek, 6 cze 2005, 16:01

No powiem Wam, że troszke sie obawiam o naszych lancerników żenadnych. Simon jak wpadnie to może nieźle nawymiatać, obstawiam go na pudle.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Alien » poniedziałek, 6 cze 2005, 19:36

Jak bedzie mokro, to niestety po błocie nawet SJJ nie pociagnie. Natomiast i Trava i goscie ze skandynawii moga niezle namieszac (na co zreszta licze po cichu) :wink:
Napewno beda szybcy.
Przy deszczach oski daaaaleko za pudlem.
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez mda » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:33

Testy Grzegorza Grzyba odbędą się w dniu 09.06.2005 (czwartek) w Wipsowie! :P
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ohlins » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:51

żwirek napisał(a):małe sa szanse na zwyciestwo grzybka, jj ma duzo mocnijeszy samochod :( ale wierze w Niego

juz ta gadka z mocniejszym samochodem jest nudna, simon były kierowca fabryczny i grzyb sie tłumaczy ze ma mocniejszy samochud?? - to chyba żadna porażka przegrac z J-J
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Slee_ » poniedziałek, 6 cze 2005, 22:11

żwirek napisał(a):Testy Grzegorza Grzyba odbędą się w dniu 09.06.2005 (czwartek) w Wipsowie! :P

O ktorej sie zacznaja? Wiesz cos wiecej? Ja juz od srody bede w Mikolajkach, chetnie bym sie wybral.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez Kubus » poniedziałek, 6 cze 2005, 22:25

Ohlins napisał(a):
żwirek napisał(a):małe sa szanse na zwyciestwo grzybka, jj ma duzo mocnijeszy samochod :( ale wierze w Niego

juz ta gadka z mocniejszym samochodem jest nudna, simon były kierowca fabryczny i grzyb sie tłumaczy ze ma mocniejszy samochud?? - to chyba żadna porażka przegrac z J-J



Otuż to!!!
Z całym szacunkiem dla czasów Grześka Grzyba bo są naprawde dobre to ja go poporstu nie lubie.
On już się czasem zachwouje jakby byl co najmniej mistrzem Europy,Azji i pacyfiku oraz Zimbawe.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Buncol » wtorek, 7 cze 2005, 20:44

tak se mysle, ze deszcz w znacznym stopniu popsul by widowisko. Jestem ciekaw czy SJJ dotrzyma kroku najlpeszym kierowca w N4
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Okonionen » wtorek, 7 cze 2005, 21:19

Jutro podobno Holek lata na Wymoju i stroi motor w swoim nowym N11 czy jest ktoś kto może to potwierdzić???
Avatar użytkownika
Okonionen
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 16:55
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Alien » wtorek, 7 cze 2005, 21:59

żwirek napisał(a):Testy Grzegorza Grzyba odbędą się w dniu 09.06.2005 (czwartek) w Wipsowie! :P


:lol:

to już kolejna sesja chyba, bo miesiac temu tez przez tydzien testował w okolicy :D
Avatar użytkownika
Alien
A5
 
Posty: 699
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 14:15

Postprzez RaQ » wtorek, 7 cze 2005, 22:54

Byłem dziś na testach Basso i Frycza, spotkała mnie nie lada atrakcja, bowiem przejechałem się z Sebastianem w Punto S1600 na prawym :D Do tej pory mam miękkie nogi, nieeeeeeeesamowite przeżycie, to co dzieję się w aucie S1600 podczas oesu przyprawia o zawrót głowy. Wszystko dzieje się niesamowicie szybko obraz zmienia się przed oczami tak szybko, że nie sposób cokolwiek zapamiętać, przyspieszenie wręcz wciska w fotel, tak samo hamulce. Jechaliśmy po dość wąskim odcinku cały czas przez las i była nawet mała hopka. Skok autem to poprostu nieziemskie uczucie, czujesz jak auto traci kontakt z podłożem i nagle spada i dalej pełna dzida. Poza tym piekielnie szybko napada się tym na zakręty i fantastycznie trzyma się podłoża. W miejscach gdzie wydawałoby się trza mocno hamować Seba szedł pełną bombą-coś pięknego. Poprostu przezajebiste auto A-grupowe, to co się w nim dzieje nie ma porównania do N-ki. Dziś spełniłem naprawde swoje marzenia :D

A co do testów to zarówno Basso jak i Fryta chodzili konkretnie. Profesjonalizm Włochów także robi niesamowite wrażenie, chyba ich zespół jest najbardziej profi ze wszystkich. Basso jak się rozkręcił dawał bombą niesamowicie, myślę, że to ten sam poziom co SJJ, bez względu na to, że postrzegany jest jako spec od asfaltów. Wymiata dobrze. Pozostaje tylko czekać na rajd, a będzie GRUUUUUUUBO. :D

Obrazek

Obrazek

Reszta zdjęć z testów na www.rallypl.com, zapraszam do oglądania, a jutro kolejne ciekawe materiały.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez qbus » środa, 8 cze 2005, 05:42

Frycz wizualnie strasznie odstawał? będą jeszcze testować? może wreszcie przejedzie troche tych km przed rajdem i będzie mógł "walczyć" (nie mówie tu o SJJ i Basso który swoją drogą jest szutrowym mistrzem Włoch w S1600) z konkurentami od początku.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez RaQ » środa, 8 cze 2005, 08:05

Dokładnie, jeśli chodzi o Basso to wszyscy krzyczą, że pierwszy raz w życiu szutry widzi. Odsyłam do jego rajdowego CV. Szuterek nie jest mu obcy, mówił że mimo tego, że jest grząsko to mu się bardzo podoba. Zapierdziela okrutnie, trudno powiedzieć czy jeździł szybciej od Frycza. Myślę jednak, że Fryta nie będzie rywalizować z SJJ czy Basso, bardziej z Grzybem i Pelikanem, a jest naprawde dobrze przygotowany, auto spisuje się świetnie.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości