Platinum 18 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » niedziela, 12 paź 2008, 20:06

D@MI@N17 napisał(a):czemu J.Pra jechał autem Ingrama ( z PPZM) dolnośląski ?


bo go namówili... Ingrama i Pare laczy jedna wspolna firma widoczna na samochodach obu Panów...
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez Kruk » niedziela, 12 paź 2008, 20:27

Mars napisał(a):Drugi dzień to na początek 1 OS w pętli, zamknęli go jak po nim jeździliśmy i się z "C" spotkaliśmy hehe ;) Miejscówka do eska za objazdem wysepki gdzie stanął Czopik. Grubo i szybko. 4 OS w pętli to sobie na start pojechaliśmy, tak, dla klimatu. Potem drugi przejazd 1 oesu, staliśmy na takiej szykanie z opon tym razem przed czopikową wysepką. Fajnie, szybko aż do Kornickiego ... chyba wypuścił za bardzo, a tam już czekał krawężnik i 2 duże kamienie. Stanął 50m dalej.


To raczej niemożliwe , bo jeśli dobrze widziałem w internecie Kornicki zakończył udział w rajdzie na prologu :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gabrally » niedziela, 12 paź 2008, 20:35

Kruk napisał(a):
Mars napisał(a):Drugi dzień to na początek 1 OS w pętli, zamknęli go jak po nim jeździliśmy i się z "C" spotkaliśmy hehe ;) Miejscówka do eska za objazdem wysepki gdzie stanął Czopik. Grubo i szybko. 4 OS w pętli to sobie na start pojechaliśmy, tak, dla klimatu. Potem drugi przejazd 1 oesu, staliśmy na takiej szykanie z opon tym razem przed czopikową wysepką. Fajnie, szybko aż do Kornickiego ... chyba wypuścił za bardzo, a tam już czekał krawężnik i 2 duże kamienie. Stanął 50m dalej.


To raczej niemożliwe , bo jeśli dobrze widziałem w internecie Kornicki zakończył udział w rajdzie na prologu :wink: .


Chodziło zapewne o Kurnickiego w Swiftcie N grupowym :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Anonymous » niedziela, 12 paź 2008, 22:28

Na przyszły rajd sądze, że trzeba troche wcześniej ustalić kanał na CB o ile nadal pomysł się podoba ;) Ale na kanale 19 sporo ludzi(''rajdowych'') było słychać... :/

Serdeczne pozdrowienia dla caaaaałej ekipy majkosa, KamilaWRC i jego ekipy, szambelana i jego taty, ŁukaszaWRC, KKozy, Niechwii oraz wszystkich których spotkałem a zapomniałem napisać ;)
Anonymous
 

Postprzez Szambelan » poniedziałek, 13 paź 2008, 02:28

Ma ktoś fotki czerwonej C15 na warszawskich blachach??

Zapiełem kilka boków i szukam fotosów do oferty sponsorskiej.

POZDRAWIAM !

P.s. Ściskam cieplutko całą ekipke z Białowieży, dzięki za melanż i mientosy, całuski dla gabrally za poranne budzenie ze śniadaniem do łóżka, pilotce rajdowej za garść placków z oscypkami, cruzowi za wyniki przekazywane telefonicznie i niusy z trasy, robeckiemu za duchowe wsparcie, mamie za pyszne kanapki, tacie za garść tyrtytek, panu z safety- miły był i nie krzyczał, kraków_wrc za to, że poczęstował mnie zupą jarzynowOM. Kasie pozdrawiam gorąco- sorki, że nie odpisałem na smska, ale nie mam piniędzy w telefonie. Buziaczki dla Anety, wyjdziesz za mnie skarbie??

:lol:
RATUJMY POLSKIE RAJDY
Avatar użytkownika
Szambelan
N3
 
Posty: 476
Dołączył(a): piątek, 5 mar 2004, 11:54
Lokalizacja: Białowieża

Postprzez micz » poniedziałek, 13 paź 2008, 12:25

czy to nie pierwszy rajd w polsce z trzema s 2000 na podium?
www.compsport.pl
www.maciejwislawski.pl
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Postprzez Booogi » poniedziałek, 13 paź 2008, 12:31

Raczej drugi po Orlenie.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jarecki » wtorek, 14 paź 2008, 14:44

Dziękuje Panom z Automobilklubu Opolskiego za to, że nie zagościli oni na trasie 18 Rajdu Dolnośląskiego i dzięki nim (może lepiej zabrzmi dzięki ich nieobecności) odwołano 7 oes tego rajdu. Szkoda że coniektórzy tak małodojrzale podchodzą do poważnych spraw. Kibic z oesu 7. Pozdrawiam wszystkich FANÓW RAJDÓW
Jarecki
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 12 cze 2008, 00:27

Postprzez Anonymous » sobota, 25 paź 2008, 22:27

Witam

Czy są już oficjalne wyniki ??
Odbyło się to posiedzenie na którym miała być rozspatrzona sprawa Leszka Kuzaja (nałożona poprawka na czas)

Pozdr.
Anonymous
 

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 25 paź 2008, 22:29

JR napisał(a):Witam

Czy są już oficjalne wyniki ??
Odbyło się to posiedzenie na którym miała być rozspatrzona sprawa Leszka Kuzaja (nałożona poprawka na czas)

Pozdr.


Nawet jeśli się odbędzie to i tak nie wpłynie to na zmianę pozycji...
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Anonymous » sobota, 25 paź 2008, 22:36

Owszem
Ale ja wciąż czekam na oficjalne wyniki ktore mi są bardzooo potrzebne .

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez KaMiLL WRC » wtorek, 28 paź 2008, 18:51

JR napisał(a):Owszem
Ale ja wciąż czekam na oficjalne wyniki ktore mi są bardzooo potrzebne .

Pozdrawiam


Oficjalne wyniki:
http://www.pzm.com.pl/rajdy2008/IXrunda/generalna.pdf
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez ŁukaszŁuniewski » wtorek, 28 paź 2008, 18:55

Mimo, iż pozycja się nie zmieniła budzi lekki niesmak fakt, że Kuziemu nadano czas bez podstawowego dowodu jakim jest on-board. Jak wypowiadał się Pan Lewandowski w "WRC" zmiana decyzji spowoduje, iż w przyszłych sezonach zawodnicy będą składać odwołania do czasów po każdym kapciu i z pewnością będą tłumaczenia, że Kuzajowi to czas zmienili. Miejmy jednak nadzieję, że nie dojdzie to tego w przyszłym sezonie.
Avatar użytkownika
ŁukaszŁuniewski
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 17 kwi 2008, 11:50
Lokalizacja: Rościszów

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości