29 Rajd Rzeszowski 2020

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez bercik » wtorek, 4 sie 2020, 20:10

Mateos napisał(a):Cześć,
Po onboardach oesu Pstrągowa zauważyłem ciekawe spadanie po wyrypie - na mapce ciekawe miejsca fragment od 4 punktu.
Czy ten fragment był kiedyś używany ? Czy uważacie, że będzie się tam coś działo?

Dokładnie to jest twardy szuter na bardzo ostrym spadaniu, przejechała tam chyba jakaś równiarka, pobocza z wyrypem i kamieniami, raczej grożące kapciem . Samo dojście do niego od krzyżówki będzie pełne ograniczników, tak ze nie poprostują go zawodnicy. Miejsce cóż, wygląda ciekawie ale czy takie będzie? :roll:
p.s. nie szedł nigdy
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa


Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 sie 2020, 20:25

Yrtat napisał(a):PS spoko miejsce na biwak.
No w zeszły mroku była jakaś tam ekipa na biwaku
woytek napisał(a):Podeśle ktoś punkty gps do punktu 5?
Przejrzyj google maps - od dołu można się dostać szutrową drogę, trochę nie równa ale normalnym autem wjedziesz
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Yrtat » wtorek, 4 sie 2020, 21:06

woytek napisał(a):
Mad Max napisał(a):
Aro90 napisał(a):Mógłby ktoś polecić coś na odcinku Zagorzyce(chyba na tym oesie był przejazd przez wodę?) oraz Zawadka?
Zajrzyj do zakładki dla Kibiców - Ciekawe miejsca
6A - 6B to przejazd przez wodę (od mostku do tego brodu jest z 400m) ale uważam że to nic specjalnego dlatego polecam podejść pod prąd odcinka do punktu 5 - jest niezłe spadanie z mały dobiciem na tej krzyżówce ze zdjęcia
ewentualnie dostać się jeszcze wyżej do punktu 4 i z biegiem odcinka jest mega plenerowe spadanie, bardzo dużo widać, i spora partia z dużą ilością zakrętów w otwartym terenie

Podeśle ktoś punkty gps do punktu 5?

https://www.google.pl/maps/place/50%C2% ... 21.6721023
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Mateos » środa, 5 sie 2020, 06:08

bercik napisał(a):
Mateos napisał(a):Cześć,
Po onboardach oesu Pstrągowa zauważyłem ciekawe spadanie po wyrypie - na mapce ciekawe miejsca fragment od 4 punktu.
Czy ten fragment był kiedyś używany ? Czy uważacie, że będzie się tam coś działo?

Dokładnie to jest twardy szuter na bardzo ostrym spadaniu, przejechała tam chyba jakaś równiarka, pobocza z wyrypem i kamieniami, raczej grożące kapciem . Samo dojście do niego od krzyżówki będzie pełne ograniczników, tak ze nie poprostują go zawodnicy. Miejsce cóż, wygląda ciekawie ale czy takie będzie? :roll:
p.s. nie szedł nigdy


Ok, dzięki wielkie za odpowiedź, zaryzykuje :twisted:
Avatar użytkownika
Mateos
N2
 
Posty: 165
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2008, 13:14
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez kazekteam » środa, 5 sie 2020, 13:11

Witam.A czy ktoś orientuje się na jakich częstotliwościach radiowych działają Safety ?
Avatar użytkownika
kazekteam
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 1 mar 2010, 18:43
Lokalizacja: BRZESKO

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez SOKÓŁ » środa, 5 sie 2020, 20:22

kazekteam napisał(a):Witam.A czy ktoś orientuje się na jakich częstotliwościach radiowych działają Safety ?


Kolego Ty tak na poważnie?? Kierownik OS-u ustala kanał na odcinek jak by Cię to tak bardzo interesowało
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez kazekteam » środa, 5 sie 2020, 20:54

A co w tym takiego złego posłuchać sobie co na danym odcinku się dzieje i kto jaki czas osiągnął ?
Avatar użytkownika
kazekteam
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 1 mar 2010, 18:43
Lokalizacja: BRZESKO

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Mad Max » środa, 5 sie 2020, 21:28

kazekteam napisał(a):A co w tym takiego złego posłuchać sobie co na danym odcinku się dzieje i kto jaki czas osiągnął ?
Ty sobie może posłuchasz ale znajdą się debile co się zaczną bawić w CBradio...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez kazekteam » środa, 5 sie 2020, 21:49

Mad Max napisał(a):
kazekteam napisał(a):A co w tym takiego złego posłuchać sobie co na danym odcinku się dzieje i kto jaki czas osiągnął ?
Ty sobie może posłuchasz ale znajdą się debile co się zaczną bawić w CBradio...


Mogło by tak być niestety :(
Avatar użytkownika
kazekteam
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 1 mar 2010, 18:43
Lokalizacja: BRZESKO

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 6 sie 2020, 20:25

Pytanie o testowy, chyba nigdy na nim nie byłem, na żadnym testowym właściwie o dziwo :0
Czy jest sens przyjeżdżać na odcinek testowy pod koniec jego trwania ? Bo nie wiem czy się rano spieszyć i czy jedzie to jako normalny odcinek, gdzie na końcu są najtańsze auta, czy na zasadzie jeden przejedzie 5 a drugi raz? A może zdarza sie że pod koniec to już nikogo nie ma?
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez bercik » czwartek, 6 sie 2020, 20:58

Hultay WRC napisał(a):Pytanie o testowy, chyba nigdy na nim nie byłem, na żadnym testowym właściwie o dziwo :0
Czy jest sens przyjeżdżać na odcinek testowy pod koniec jego trwania ? Bo nie wiem czy się rano spieszyć i czy jedzie to jako normalny odcinek, gdzie na końcu są najtańsze auta, czy na zasadzie jeden przejedzie 5 a drugi raz? A może zdarza sie że pod koniec to już nikogo nie ma?
No chłopie zaskoczyłeś mnie :D A tak poważnie to ja czasami po testowym traciłem chęć jechania na rajd właściwy, zwłaszcza jak był w Straszydlu, ze spadaniem do mety.
Masz 4 godziny oglądania rajdówek w normalnych warunkach bojowych. Zawsze od początku jeździ czołówka, później dołączają niższe numery startowe.
Jutrzejszy rusza o 7.30 jakby ktoś niedopatrzył. Zdecydowanie polecam :)
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 6 sie 2020, 21:03

bercik napisał(a):
Hultay WRC napisał(a):Pytanie o testowy, chyba nigdy na nim nie byłem, na żadnym testowym właściwie o dziwo :0
Czy jest sens przyjeżdżać na odcinek testowy pod koniec jego trwania ? Bo nie wiem czy się rano spieszyć i czy jedzie to jako normalny odcinek, gdzie na końcu są najtańsze auta, czy na zasadzie jeden przejedzie 5 a drugi raz? A może zdarza sie że pod koniec to już nikogo nie ma?
No chłopie zaskoczyłeś mnie :D A tak poważnie to ja czasami po testowym traciłem chęć jechania na rajd właściwy, zwłaszcza jak był w Straszydlu, ze spadaniem do mety.
Masz 4 godziny oglądania rajdówek w normalnych warunkach bojowych. Zawsze od początku jeździ czołówka, później dołączają niższe numery startowe.

No widzisz, sam się dziwię , kilkanaście lat i zazwyczaj ten testowy w każdym rajdzie nie po drodze, bo jak rajd piatek-sobota to często wypada w czwartek , nie po drodze itp ;) a ja zawsze wpadam tylko na rajd i nie łącze z dłuższym urlopem.
Zobaczę jak wstanę, bez ciśnienia po drodze muszę odebrać nocleg, pewnie zajadę choćby na końcówkę, daleko nie jest .
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez andrew88 » czwartek, 6 sie 2020, 21:47

Taka ciekawostka ze startu, w Fieście Proto startuje Chuchała. Prawdopodobnie zamiast Brzezińskiego bo jego nie było na starcie.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez rito123 » piątek, 7 sie 2020, 05:25

58 załóg to będą non stop wymieszani ( czołówka z ośkami ). Testowy wbrew pozorom dla chcącego nie jest taki nudny bo jeżeli mówimy o pierwszej agrafce na Niechobrzu to faktycznie można się zanudzić. Im dalej odcinek idzie tym więcej ciekawych miejsc :)
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: 29 Rajd Rzeszowski 2020

Postprzez @luki rally@ » piątek, 7 sie 2020, 15:22

Panowie pytanie, czy ktoś coś mógłby polecić na Zawadke,pierwsze 10 Km. ? Nie znam kompletnie i nie mam pojęcia czy coś jest godnego polecenia.
Avatar użytkownika
@luki rally@
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): poniedziałek, 11 cze 2007, 19:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości