I Rajd Oświęcimski

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

I Rajd Oświęcimski

Postprzez rundi » czwartek, 21 sie 2014, 08:30

rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10


Re: I Rajd Oświęcimski

Postprzez The Prisoner » czwartek, 21 sie 2014, 17:48

Wygląda na to, że kilka płotów będzie po rajdzie do wymiany ;) Asfalt momentami przypomina ten z tras Wisły lub Cieszynki. Dobre połączenie równego, szerokiego asfaltu z wąskimi drogami o nierównej nawierzchni. Wg mnie miejsca warte uwagi:

OS Brzeszcze: seria zakrętów 2:18 z onboardu po szybszej partii - będzie ciekawie,
od 3:33 do 4:35 partia szutrowa - niezły wyryp, warty uwagi jest zjazd z szutru na asfalt,
5:14 - lewy po szybkiej partii, dobra widoczność z PW,
od 6:12 dojazd do prawy 90 po wybijającym asfalcie + dalej po wybojach do lewego,
seria zakrętów do mety z lewym na sam koniec także może być ciekawa.

OS Dwory Drugie: praktycznie brak dojazdu
0:52 zjazd z głównej drogi do głębokiego siodła,
następnie techniczna sekcja przez zabudowania momentami po bardzo zniszczonej drodze
od 2:44 spadanie do skrzyżowania z główną drogą,
3:14 - będzie szybko,
4:42 - hopa, jest prawdopodobieństwo dalekich lotów :) , trzeba dobrze wylądować, bo zaraz potem następuje zakręt w lewo. Z tego, co widać na onboardzie, jest w tym łuku wiele syfu - może się tam wiele dziać,
5:42 - lewy przy PW.

Tyle ode mnie - do zobaczenia na trasie.
The Prisoner
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 2 maja 2013, 13:17
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: I Rajd Oświęcimski

Postprzez martenzyt » niedziela, 24 sie 2014, 20:10

I po rajdzie. Z punktu widzenia kibica chyba nie ma co narzekać - lekkie opóźnienia wynikające też pewnie z trzech wesel w okolicach odcinków ale wszystko ok ogarnięte. Jedyny minus to niestety muszę to napisać....policja. Pan policjant, dla którego widać, że prawa fizyki nie istniały. Zabraniał stać kibicom w miejscach gdzie samochód nie miał szans wypaść ale też i tutaj trzeba pochwalić zabezpieczenie, które zdawało sobie sprawę z tego faktu i potrafili ludzi ogarnąć na czas przejazdu policji w miejsca gdzie "niebieski" wyznaczył a później pozwalali zająć miejsca dogodne do obserwacji (oczywiście w ramach rozsądku).
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: I Rajd Oświęcimski

Postprzez rallyfan2 » niedziela, 24 sie 2014, 22:35

Ja z kolei dodam że byłem na odcinku Dwory II. Na plus lista startowa widać że na ślasku/małopolsce jest masa szybkich driverów ktorzy mogą się pokazać na ciekawej imprezie. Na minus tak jak kolega wczesniej pisał policja. Nie napiszę inaczej jak to że w tej kii z policji jezdził naprawdę idiota nie znający się na rzeczy (jezdził z szefem zabezpieczenia). Jezdzenie w jedną i drugą stronę by za trzecim razem zrobić kopertę odgradzającą od drogi o jakies 20-30 metrów gdzie auto by musialo chyba wpasć w turbulencje żeby wypsać. Na pytanie kolesia z zabezpieczenia ze wg planów można tam stać, powiedział że jego zdanie jest najważniejsze. Teraz chyba już wiem czemu niektorzy mówią że częśc policjantów musiała być tępiona w szkole :lol: Mimo że rajd na miejscu widzę że dalej nie ma klimatu do organizowania rajdów w Małopolsce, przez idiotyzm mundurowych. Na ostatnim krakowskim była taka sama komedia, jakoś w innych miejsach w Polsce nie odczuwa się głupoty policji jak u nas.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Re: I Rajd Oświęcimski

Postprzez The Prisoner » poniedziałek, 25 sie 2014, 09:47

rallyfan2 - nie tylko w Małopolsce policja miesza. Przykład - odwołany Rajd Bestwiński... Ale rzeczywiście cyrk na Dworach Drugich pożal się boże. Strażnik teksasu się znalazł.
The Prisoner
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 2 maja 2013, 13:17
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron