V Rajd Czechowicki

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

V Rajd Czechowicki

Postprzez kopi » czwartek, 8 wrz 2011, 09:09

W dniach 30.09-1.10 zapraszamy serdecznie wszystkich zawodników oraz kibiców na V Rajd Czechowicki. Impreza będzie zaliczana do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.
Tradycyjnie odcinki specjalne wytyczone będą po krętych i technicznych trasach, które zapewnią solidną porcje adrenaliny :))

wiecej info na stronie rajdu:
http://www.rajdczechowicki.pl/index.php ... Itemid=102

Zapraszamy zawodników, gwarantując świetne techniczne trasy oraz kibiców, którzy uświetnią to widowisko:)
Avatar użytkownika
kopi
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 5 paź 2007, 16:41


Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez postmortem90 » wtorek, 27 wrz 2011, 09:41

przywracam wątek na główną :)
http://cmr.rally-zone.pl Obrazek
Avatar użytkownika
postmortem90
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): czwartek, 31 lip 2008, 11:46
Lokalizacja: Ligota-CzechowiceDziedzice

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez Zoe » niedziela, 2 paź 2011, 00:14

Dobry boże! Gdyby tak wyglądały wszystkie 3L, to nikt by w RPP nie jeździł...

1) Świetne, trudne odcinki. Mnie kojarzyły się trochę z rajdem karkonoskim? Zagwozdką nie jeden raz było coś porządnie opisać, a później przejechać. Dodatkowo było dużo miejsc gdzie można było ciąć, a nie tak jak jest to praktyką na rajdach 3L - opony, opony i jeszcze raz opony... W ogóle - jak na rajd 3L opis objętościowo liczony "w kartkach" zajmował sporo miejsca - 6 stron! ;) Niespotykane do tej pory.
2) Świetna atmosfera, zero "pucharzenia" i wyciągania kasy od zawodników za wszystko.
3) Duża frekwencja, świetnie zorganizowany park serwisowy, catering z pysznym żurkiem ;)

Pewnie, ze były też i potknięcia - sprawa parku przedstartowego, który wywołał więcej burdelu niż jego potencjalny brak oraz kwestia jazdy "trasą alternatywną" podczas przejazdu pierwszego odcinka... Niby nic, ale trasa alternatywna nie była nigdzie rozpisana, podobnie z resztą jak dojazd z serwisu do startu rajdu...

Ogólnie - kto nie pojechał niech żałuje. To było piękne przeciwieństwo rajdu transportowca!
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez np126p » niedziela, 2 paź 2011, 15:30

http://www.np126p.pl wszystko o rajdach


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
np126p
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): wtorek, 9 lis 2004, 19:36
Lokalizacja: iłownica

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez postmortem90 » niedziela, 2 paź 2011, 23:42

Fajny rajd fajny:) po tych samych trasach w 97 lecieli tutaj Herba z Gryczyńskim w celicach i Kuzaj w evo 3... teraz wszędzie już niestety asfalt:(
ale tak obiektywnie patrząc trzecioligowy rajd niemal trasy z RPP a nie jak wyżej kolega wymienił opony opony i... opony. Było wiele ratowań, boków, groźny wypadek na os1 czy genialne kryterium uliczne czego brak niektórym rajdom w mistrzostwach Polski. klasa gość dopisała pokazując wysoką klasę oraz brak troski o sprzęt w zamian za dziką jazdę i widowiskowość.
http://cmr.rally-zone.pl Obrazek
Avatar użytkownika
postmortem90
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): czwartek, 31 lip 2008, 11:46
Lokalizacja: Ligota-CzechowiceDziedzice

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez mister1990 » poniedziałek, 3 paź 2011, 10:10

mister1990
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2006, 10:26
Lokalizacja: Bochnia

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez pawelwrc » wtorek, 4 paź 2011, 15:15

Tak Rajd bardzo fajny :) Pierwszy raz byłem na 3L i nie załuje ze pojechałem :) Chyba najwiecej atrakcjji mieli kibice podczas przjazdu "strzelajacego " Cio :)
Avatar użytkownika
pawelwrc
 
Posty: 39
Dołączył(a): środa, 27 sie 2008, 14:06

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez kopi » środa, 5 paź 2011, 10:52

duzo atrakcji zapewniala kibicom tez beta, ktora czesciej jechala bokiem niz na wprost:D

wszystkie Wasze opinie są mile widziane, szczególnie te co należy poprawić, zeby kolejna eliminacja była jeszcze lepsza!!
Avatar użytkownika
kopi
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 5 paź 2007, 16:41

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez Sejol » środa, 5 paź 2011, 11:32

Słowa uznania że odcinek nr 3 nie został odwołany mimo rozwalonego słupa
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez wrx » środa, 5 paź 2011, 12:14

ja jestem pod wrazeniem slow dyrektora: "ten rajd jest dla Was (zawodników) nie dla nas" WIELKIE słowa uznania
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez Jaro Video&Foto » czwartek, 6 paź 2011, 16:50

Jeszcze coś w temacie Rajdu Czechowickiego. Świetna impreza :) Pozdrawiam i zapraszam do oglądania, komentowania i oceniania :)
http://www.youtube.com/watch?v=cctkmKrHkk8
Jaro Video&Foto
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 7 gru 2007, 15:16
Lokalizacja: Skoczów

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez MSG Racing » piątek, 7 paź 2011, 14:44

Popraw opis filmiku bo to była III runda RSMŚL.
Jedyne co bym zmienił na przyszły rok to 3 pętle w całości czyli dwa OS żeby miała.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez Jaro Video&Foto » piątek, 7 paź 2011, 17:21

Pewnie źle przeczytałeś bo pisze "III Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska", ale ok.
Co do trzech przejazdów to zgadza się, chciałem być na trzech ale niestety z powodów nie zależnych ode mnie musiałem udać się w inne miejsce.
Jaro Video&Foto
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 7 gru 2007, 15:16
Lokalizacja: Skoczów

Re: V Rajd Czechowicki

Postprzez !ADI! » piątek, 7 paź 2011, 19:45

Ja uważam, że inne 3L powinny się uczyć.

Super trasy (jedynie Gliwice i Poręba w zeszłym sezonie osiągneły porównywalny poziom) no i co najważniejsze nie było pustych słów i zapowiedzi - patrz Transportowiec.

Zatem KOPI oby tak dalej :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron