Favorit Cup

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez Sebekrally » czwartek, 17 cze 2010, 22:34

Myślę że w Polsce znalazło by się paru chętnych na taki puchar. Tylko jest jeszcze jeden problem nie ma gdzie jeździć :cry:
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez Kris_WRC » czwartek, 17 cze 2010, 23:22

W sumie Ty Sebek jesteś z daleka, ale cykl Mistrzostw Śląska wydaje się być fajnym pomysłem do podpięcia jakiegokolwiek pucharu... Poza tym chyba nie trzeba reklamować imprez Pana Szkuty.

A tak na marginesie to jak Wam nie pasuje Favorka to jaki problem zebrać się w kupę i tak jak uczynił to Patryk z grupą znajomych i zrobić Cupu jaki będzie dla Was wygodny?? Ale siedząc przed komputerem się nie da tego zrobić, trzeba po prostu zakasać rękawy i wziąc się do roboty, a nie tylko narzekać i kręcić nosem na wszystko co nie po Waszej myśli...

A przy okazji: MSG dzięki za pomysł na pewno wykorzystam Twoje linki ;D

Pzdr.
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez MSG Racing » piątek, 18 cze 2010, 00:08

Nie ma sprawy. Ja jestem za tym żeby były właśnie takie puchary, cupy, challenge itd, itp. Aby jak najwięcej osób mogło jeździć i jeździło. 3L jest tania i daje możliwość już prawdziwego rajdowania choć nie ukrywam, że mnie aktualnie bez sponsorów nie stać na więcej niż jeden start :?
Według mnie tutaj można powiedzieć kryje się przyszłość rozwoju rajdów w naszym kraju.
Zrobienie pucharu to tak jak już pisałem i Ty teraz nie jest czymś strasznie trudnym trzeba tylko chcieć. A. Szkuta jest otwarty na propozycje i myślę, że da się wiele zrobić.
trzeba chcieć i działać :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez voytec » piątek, 18 cze 2010, 05:39

Kris_WRC napisał(a):A tak na marginesie to jak Wam nie pasuje Favorka to jaki problem zebrać się w kupę i tak jak uczynił to Patryk z grupą znajomych i zrobić Cupu jaki będzie dla Was wygodny??


Jasne. I nie jest to ewenement w skali krajowej, bo właśnie z takich założeń i na tej zasadzie powstał i funkcjonuje challenge BMW.


Ale siedząc przed komputerem się nie da tego zrobić, trzeba po prostu zakasać rękawy i wziąc się do roboty, a nie tylko narzekać i kręcić nosem na wszystko co nie po Waszej myśli...


Aj, aj, ale moralizatorsko Krzysiu uderzyłeś :wink: Bo czasem jest problem nie w sprzęcie i chęciach, ale w organizacji i imprezach, na których można by bazować realizując pomysł. Niestety będąc pomorzaninem masz spory problem. A przydałby się taki cykl, oparty na konwencji rallysprintów, a zwłaszcza 3L, rozgrywany na terenach województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. A tak, najbliższy rajd 3ligowy to Warmia i Mazury, potem podlasie. Z przykładowego Szczecina to już wyprawa i stosowne nakłady kosztów. Chociaż jakimś "światełkiem w tunelu" jest RallyLand, ale wiadomo, że bardziej medialne miejsca, służące chociażby jako baza zawodów to jest to, na co się liczy (poza fajnymi próbami/OSami).

A dla Gigola gratki za pomysł i wsparcie dla FavCup (tak bym to finalnie nazwał). Że też jeszcze mu się chce :wink:
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez krycharally » piątek, 18 cze 2010, 08:08

Witam mi sie idea podoba poniewaz jestem jej pomysłodawcą :) będziemy informowac na bierząco pierwszy egzemplarz wczoraj zacząłem rozbierać i przygotowuje do obspawania i włożenia klatki pracujemy cieżko nad tym projektem i wiem ze dopniemy wszystko na " zicher"
pozdrawiam wszystkich i tych "za" i tych " nie zabardzo za" :D
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez RallyMarco » sobota, 19 cze 2010, 23:38

ja też!!:)
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez krycharally » środa, 23 cze 2010, 15:21

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

pierwsza poszla :P wymontowany motor i cały osprzęt teraz zabieram sie za odkonserwowywanie :P potem obspawanie i klatka i tak wszystkie po kolei
www.favorit-cup.pl
facebook.com/FavoritCup
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez Beret » środa, 23 cze 2010, 17:24

sluszne zdjecia, swap sie nie uda jezeli wlasciciel nie ma fotki w pustej komorze :p
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez krycharally » środa, 23 cze 2010, 17:39

:D
www.favorit-cup.pl
facebook.com/FavoritCup
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez voytec » środa, 23 cze 2010, 18:06

Lepiej przyznaj się, skąd wyrwaliście taki zdrowy egzemplarz (przynajmniej tak się prezentuje z powyższych ujęć) - z muzeum Skody?? :wink:

W 1991 roku odbierałem Favkę jako nówkę sztukę (nota bene kupioną za USD, lakier bordowy i turkusowy wymagał jeszcze dopłaty :wink: , to były czasy...) i ona już "fabrycznie" nosiła lekkie naloty korozji tu i ówdzie... Szybko znalazła nowego właściciela, ale to, co można było zobaczyć na innych, także młodszych egzemplarzach po latach eksploatacji nie było pozytywnym widokiem. A tutaj grill wskazuje na początkowe lata produkcji, więc tym bardziej dziwi.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka..."
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Postprzez krycharally » czwartek, 24 cze 2010, 07:40

ten egzemplarz jak i pozostałe są tak zdrowe ze az trudno uwierzyc wszystkie garażowane i pierwszy właściciel standartowo lekkie naloty na dole drzwi i tyle w srodku zdrowiunie zero korozji podwozie to samo komora ,podszybia klapy nic:D starałem sie wyszukac dobre zdrowe budy i widac wyszło zresztą 2 Favo są ze śląska reszta z polski naginałem po nie do Poznania i Wawy:D ale opłacało sie :P
www.favorit-cup.pl
facebook.com/FavoritCup
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez krycharally » piątek, 2 lip 2010, 21:14

ciąg dalszy prac nad Favo Cup sciąganie konserwacji , mas bitumicznych ,mat przed obspawaniem i włożeniem klatki a to nastąpi 10 tego:)
kilka fot

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
www.favorit-cup.pl
facebook.com/FavoritCup
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez Kudlaty » niedziela, 4 lip 2010, 16:16

Mars napisał(a):Na puchar CC/SC 1.2 mpi + b6 + seria skrzynia to też bym się pisał 8)


A może tak skrzynie szóstkę 13/64 to jest koszt ok 1200 zl więcej plus montasz,frajda z jazdy gwarantowana
Avatar użytkownika
Kudlaty
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 13 lut 2010, 16:04

Postprzez krycharally » wtorek, 17 sie 2010, 22:58

wlasnie konczy sie malowac Favo po wlożeniu klatki za pare dni wrzuce pierwsze foty :) :D
www.favorit-cup.pl
facebook.com/FavoritCup
Avatar użytkownika
krycharally
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 30 kwi 2009, 19:57
Lokalizacja: Katosy

Postprzez arow » środa, 18 sie 2010, 09:45

Super chłopaki , tak trzymać!!
arow
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 28 sty 2010, 12:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron