Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska czekają na chętnych

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez MaxiA7 » czwartek, 17 mar 2011, 18:02

Pzmotowe wyrwanie grosza od zawodników chcących się pościgać
3liga "tylko"30 km oesowych=600zł plus wydana kasa na przygotowanie do rajdu to robi się sumka niemała
w czechach za tą kase przejedzie się ponad 70km oesowych
gdzie nietrzeba wydawać kasy na ubiór
a najlepsze jest to że amatorzy mają dłuższe trasy na takich imprezach jak np Superoes w Poznaniu prawie 7km razy 5krotne pokonanie odcinka co daje ponad 30km :lol: za 110zł i chcących wystartować ponad 200stu na liście zgłoszeń
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk


Postprzez MSG Racing » piątek, 18 mar 2011, 00:03

loocky napisał(a):Powiem jak to rozmyślałem.
Jeśli mam robić rajd 3L to po co mam robić RSMŚ z mniejszym wpisowym skoro mogę zrobić rajd 3L bez cyklu i mieć większe. Dlatego chciałem to poprawić w ramowym.


Jeżeli chcesz zrobić imprezę po za cyklem to po co taki zapis w regulaminie cyklu?
Zresztą teraz wychodzi na to samo co jest w regulaminie ramowym RD3L, w którym są podane maksymalne dopuszczone wartości wpisowego.
I równie dobrze na rajd O3 wpisowe może być 100zł.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez sumo » piątek, 18 mar 2011, 14:03

Wyglada na to, że 1 runda będzie miała 600 zł wysokości wpisowego... jestem przeciw.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Honiclbr » piątek, 18 mar 2011, 15:06

MaxiA7 napisał(a):Pzmotowe wyrwanie grosza od zawodników chcących się pościgać
3liga "tylko"30 km oesowych=600zł plus wydana kasa na przygotowanie do rajdu to robi się sumka niemała
w czechach za tą kase przejedzie się ponad 70km oesowych
gdzie nietrzeba wydawać kasy na ubiór


Ciekawą inicjatywą może być to
http://www.tanierajdowanie.pl/news.php? ... 4#comments
Ponać wpisowe ma być na poziomie 500-700 zł i regulamin bardzo mocno zbliżony do czeskiego Volnego Pucharu.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez kuba313 » piątek, 18 mar 2011, 19:39

Honiclbr napisał(a):
MaxiA7 napisał(a):Pzmotowe wyrwanie grosza od zawodników chcących się pościgać
3liga "tylko"30 km oesowych=600zł plus wydana kasa na przygotowanie do rajdu to robi się sumka niemała
w czechach za tą kase przejedzie się ponad 70km oesowych
gdzie nietrzeba wydawać kasy na ubiór


Ciekawą inicjatywą może być to
http://www.tanierajdowanie.pl/news.php? ... 4#comments
Ponać wpisowe ma być na poziomie 500-700 zł i regulamin bardzo mocno zbliżony do czeskiego Volnego Pucharu.


Super pomysł! Trzymam kciuki!
Tylko niestety to będzie miejsce gdzie odbędzie sie polowanie na licencje jak znam życie...
kuba313
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 16 gru 2010, 22:59

Postprzez loocky » piątek, 18 mar 2011, 21:11

Kochani więc tak. Moja rundę oceńcie proszę po jej mecie. A teraz odpowiadając na pytania. Cykl RSMŚ szczerze jest bardzo niedopracowany przez organizatorów poszczególnych rund. Te dodatkowe środki są szansą by to poprawić. Za niedługo są nowe wybory do OKSS i to oni będą oceniali tegoroczny cykl oraz tworzyć regulamin 2012, więc organizatorzy będą musieli się wykazać.
Moja runda będzie i dobrze nagłośniona i wypromowana, bo w budżecie to przewidziałem. A stronka będzie nowa tylko jak pokończymy umowy i uzgodnienia sponsorskie, a narazie wisi takie cóś. Myślę, że po Transportowcu reszta rund będzie pozostawiała niedosyt. Oby tylko to się udało.
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez !ADI! » piątek, 18 mar 2011, 22:15

A u nas niedosyt w portfelach po Transportowcu :)


A co do taniego rajdowania, SUPER SPRAWA! U nas nic do tego podejścia nie ma. Ale się nie oszukujmy, trzeba brać pod uwagę odlegości, zatem czas i koszty transportu.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez kuba313 » sobota, 19 mar 2011, 12:48

loocky napisał(a):Kochani więc tak. Moja rundę oceńcie proszę po jej mecie. A teraz odpowiadając na pytania. Cykl RSMŚ szczerze jest bardzo niedopracowany przez organizatorów poszczególnych rund. Te dodatkowe środki są szansą by to poprawić. Za niedługo są nowe wybory do OKSS i to oni będą oceniali tegoroczny cykl oraz tworzyć regulamin 2012, więc organizatorzy będą musieli się wykazać.
Moja runda będzie i dobrze nagłośniona i wypromowana, bo w budżecie to przewidziałem. A stronka będzie nowa tylko jak pokończymy umowy i uzgodnienia sponsorskie, a narazie wisi takie cóś. Myślę, że po Transportowcu reszta rund będzie pozostawiała niedosyt. Oby tylko to się udało.

Tylko nagłośnienie i wypromowanie na tydzien przed rajdem to dla zawodników za mało, żeby móc pokazać tą medialność potencjalnemu sponsorowi, bo rozmwawia się o wiele wcześniej.
Nie oczekuję na dzisiaj informacji o rajdzie w mediach lokalnych, bo to ma sens tylko przed samym rajdem oczywiście. Jednak to zupełnie nowa impreza i na stronie rajdu na dziś, czyli 6 tyg do startu powinien wisieć komplet kompleksowo zebranych informacji, co się będzie działo i jaka promocja imprezy jest planowana.
Może za dużo wymagam? Chyba nie. Myślę też, że i w interesie organizatora powinno być przyciągnięcie jak największej ilości zawodników, jak i oczywiście kibiców, a to są właśnie środki temu służące.
kuba313
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 16 gru 2010, 22:59

Postprzez SZUMI » sobota, 19 mar 2011, 18:17

Wszystko się da tylko trzeba chcieć. Np u mnie na dolnym śląsku są promowane KJSy, szczególnie te wliczane do PPAiK, chociaż dobrą robotę odwala też AK Dolny Śląsk przy pozostałych KJSach.

Tu przykładowa strona KJSu - Rajd Ziębicki: http://rajdziebicki.org/ promocja była w lokalnych mediach i impreza była chwalona przez zawodników i kibiców. Więcej może wam powiedzieć Toydols bo on najlepiej jest w tym zorientowany. A w tym roku ta impreza pewnie będzie jeszcze lepsza.
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez loocky » niedziela, 20 mar 2011, 19:36

!ADI! napisał(a):A u nas niedosyt w portfelach po Transportowcu :)


E tak to nie będzie :wink:

kuba313 napisał(a):Może za dużo wymagam? Chyba nie. Myślę też, że i w interesie organizatora powinno być przyciągnięcie jak największej ilości zawodników, jak i oczywiście kibiców, a to są właśnie środki temu służące.


Szczerze na tą chwilę za dużo ale już za kilka dni zaczniemy odkrywać karty.
Regulamin idzie do wizowania w środę.

Jeśli macie ochotę lub coś was nurtuje to oto mój oficjalny mail:
l.fiutek (at) rajdtransportowca (dot) pl - pisze tak by uniknąć spamu

Pozdrawiam.
loocky
N2
 
Posty: 185
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Silesia & AKŚ

Postprzez Beret » wtorek, 22 mar 2011, 12:13

Łukasz, malkontenci będą zawsze. nieodbrze, że klatka a jak jużjest, to niedobrze, że otuliny. a jak będą otuliny to niedobrze, że fotele z utraconą homologacją.
chcecie ścigać się na poziomie wyższym od kjs? to niestety musicie sie pogodzic z tym, że szybciej znaczy też drożej!!!!!! JAZDA W RAJDACH NIE JEST OBOWIĄZKOWA!!!!!
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Sejol » wtorek, 22 mar 2011, 12:32

Rozróżnijmy 2 rzeczy.

Po pierwsze ludzie chcący startować w 3 lidze godzą się na wymogi bezpieczeństwa, jak to jest ważne pokazał wypadek Teodora na Cieszynce. Kto chce jeździć między drzewami bez klatki i kasków to już jego sprawa.

Ale jest też druga sprawa czyli podnoszenie wpisowego. Było uzgodnione w zeszłym roku że jest max 450 zł (a nie jak pozwala regulamin 600 zł). Kwota taka była aby ulżyć trochę zawodnikom. Było mówione też że być może wpisowe będzie podniesione ale środki te pójdą na oprawę medialną, wiem bo byłem na spotkaniu. Dlatego jeśli wpisowe ma być większe to środki te właśnie powinny pójść na promocję.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Postprzez MSG Racing » wtorek, 22 mar 2011, 15:55

Dokładnie.
Jak dla mnie gadanie, że rajdy są i takie muszą być jest głupotą i dziecinadą.
Nie sztuką jest wyłożyć grubą kasę. Sztuką jest za małe pieniądze mieć to samo lub niewiele mniej.
Sami sobie pętelkę na szyję zaciskamy wymagając nie wiadomo czego.
Duże wpisowe zmniejsza ilość załóg, a potem się mówi, że nikt nie chce jeździć i się nie opłaca robić albo trzeba podnieść wpisowe i kółko się zamyka.
Przy takim podejściu możemy od razu nakazać używania hansa już w amatorce, kubłów z uszami, systemów gaśniczych i innych rzeczy. Ale nie w tym rzecz.
Jak to mi niedawno jeden z zaj....cie jeżdżących driverów powiedział: "Nie mam kasy na jeżdżenie a w szczególności na dawanie im. Oni mi nic nie dają. Za granicą robią treningi, pomagają zawodnikom, a u Nas potrafią tylko brać"
Ja w tym roku na 80-90% nie pojadę w nigdzie po za amatorką. Nie widzi mi się zbieranie kasy pół roku na jeden start z którego wiele nie będzie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MSG Racing » wtorek, 17 maja 2011, 04:39

Tymczasem strona www.rsmsl.pl przestała istnieć.....
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Zoe » wtorek, 17 maja 2011, 14:58

MSG Racing napisał(a):Tymczasem strona www.rsmsl.pl przestała istnieć.....


Po 150pln z każdego wpisowego poszło na promocję i reklamę ;)
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości