S4 Silesia Rally

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

S4 Silesia Rally

Postprzez szczepan » niedziela, 13 wrz 2009, 18:27

witam, wiecie coś więcej na temat tego rajdu niż to, że odbędzie się 3-4 października? na stronie S4 żadnych informacji, a czas płynie :)
Avatar użytkownika
szczepan
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota, 21 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Rzeszów


Re: S4 Silesia Rally

Postprzez gabrally » niedziela, 13 wrz 2009, 19:02

szczepan napisał(a):witam, wiecie coś więcej na temat tego rajdu niż to, że odbędzie się 3-4 października? na stronie S4 żadnych informacji, a czas płynie :)


Już niedługo (prawdopodobnie jutro) pojawią się pierwsze informacje, regulaminy, harmonogramy i oficjalna strona.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez szczepan » niedziela, 13 wrz 2009, 22:34

ok, dzięki, no to czekamy:)
Avatar użytkownika
szczepan
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota, 21 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gabrally » wtorek, 15 wrz 2009, 19:37

Za niespełna miesiąc w dniach 3-4.10.2009 odbędzie się Silesia Rally, nowa impreza na rajdowej mapie Polski. Bazą rajdu będą Katowice, miasto będące stolicą regionu śląskiego. Start i meta zostaną zlokalizowane na Lotnisku Muchowiec, gospodarzami odcinków specjalnych będą: Katowice, Siemianowice Śląskie i Wyry.

Automobilklub Śląski wraz z członkiem wspierającym Stowarzyszeniem S4, zapraszają zawodników startujących w RPP, a także w RSMP do udziału w rajdzie. Impreza nasza odbędzie się tydzień przed Rajdem Dolnośląskim, zawodnicy przygotowujący się do rundy kończącej zmagania w RSMP, i będącej podwójną rundą RPP będą mieli niepowtarzalną szansę treningu.

Silesia Rally jest rundą RD-3L i składa się z trzech Odcinków Specjalnych ujętych w trzech przejazdach. Zapoznanie z trasą, a także oficjalny start zaplanowano na sobotę. Zawodnicy walkę na odcinkach specjalnych rozpoczną w niedzielę. Łączna długość prób sportowych to ponad 20 km, nawierzchnia: asfalt. Kierowcy ubiegający się o licencję R1 zdobędą na naszym rajdzie 6 punktów.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w nowej atrakcyjnej imprezie. GWARANTUJEMY dobrą zabawę i zdrową rywalizację rajdową.

Oficjalna strona internetowa: www.silesiarally.pl, http://rajdowypuchar.pl/silesia_rally
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez martin.h » środa, 16 wrz 2009, 13:59

Swoją drogą to z dojazdówkami chyba kogoś pogięło, prawie 180 km .
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Wilu » środa, 16 wrz 2009, 14:26

No właśnie jak KJS w Limanowej; dymasz 30 kilosów do Sącza co by przejechać się minutę. Jeśli coś można ponarzekać jeszcze to 2 dniowy format imprezy - lekko na wyrost. Tyski pojechał 1 dnia a też było O2, nie wspominając o imprezach Zamkowego. No ale cóż, jest impreza to trzeba imprezować.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez MSG Racing » czwartek, 17 wrz 2009, 03:58

Mnie zastanawia to że jest O2 i ma te regulaminowe 20km OSowych ale jest 9OSów. nieco to dziwne bo O2 to miało być że są dwa OSy przejeżdżane x razy. To z tym dwu dniowym formatem to lekka przesada rzeczywiście a OSy mają maks 2,5km :? :shock: :lol:

PS.
Tak nieco nie na temat. Może przed przyszłym sezonem napiszemy do PZM żeby zostały zwiększone maks długości rajdów. Skoro OS może mieć maks 5km to żeby np:
O1 miało 5km x 3-4 przejazdy czyli 15-20km OSowych,
O2 5km x 2OSy x 3 pętle = 30km OSowych
O3 5km x 3OSy x 3 pętle = 45km OSowych
byłoby to wtedy ok połowę krótszy rajd (O3) od RPP a już się płaci za niego 600zł czyli połowę RPP a jak na razie jest maks 30km czyli 1/3 RPP - co jest niesprawiedliwe.
Sorki za OT ale myślę że tutaj więcej osób zauważy tą zależność.
Ale pisać będziemy gdzie indziej.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez adamt » środa, 30 wrz 2009, 13:46

Poszukuję wyników rajdów-eliminacji RSMP z lat 1955-1980.Nawiążę kontakt z osobami interesującymi się historią rajdów w Polsce.
Avatar użytkownika
adamt
N3
 
Posty: 290
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 21:56
Lokalizacja: Beskidy

Postprzez gabrally » środa, 30 wrz 2009, 14:57

adamt napisał(a):http://www.auto-slaski.katowice.pl/html/aktualnosci_19.html


No niestety, a zapowiadał się taki fajny rajd...
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez majkos » środa, 30 wrz 2009, 21:37

No to jak odwołują rajd za rajdem proponuję zastanowić się nad startami w RallyeCup-ie w Czechach.... Jak wyglądają trasy można zobaczyć na moich onboardach z trzeciego startu w Nostalgie Rallye - do przejechania było 116 km oesowych i to bez posiadania licencji........ Onboardy w temacie "Ciekawe filmy"
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez MSG Racing » czwartek, 1 paź 2009, 06:32

Majkos wszystko ładnie i pięknie tylko np dla mnie na RC jechać to jest min 350km w jedną stronę i koszt na poziomie 1500zł co jest ...kapkę za dużo żebym z własnej kieszeni wyłożył a sponsorów nie interesuje reklama u Czechów :? :( :cry:
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Wilu » czwartek, 1 paź 2009, 08:10

Ja wybrałem Silesię zamiast Dolnośląskiego z oczywistych względów. Za dużo mniejsze pieniądze szło uzyskać brakujące punkty. No i niestety potargane mam teraz rajtuzy. Nie wiem czego oni się spodziewali. Zamiast skorzystać z doświadczeń Pana Szkuty, który bez problemu przeprowadza 3L zawody nawet dla kilku załóg, tam jakaś pompa, dwudniowy format itp. Obsady nie było się co spodziewać, bo i sądząc po dotychczasowych frekwencjach można było liczyć na kilka raptem załóg.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Beret » czwartek, 1 paź 2009, 17:02

Wilu, pozostaje jeszcze rajd olsztynski w pierwszej polowie listopada. tylko dla was to 700 kilometrow, ale za to 10 punktow do wyjecia
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez martin.h » piątek, 2 paź 2009, 17:39

Na Sląsku jest jeszcze Zamkowy (niestety bez pomiaru czasu) no i Cieszynka, ale tutaj nie wiadomo czy będzie pomiar czy nie.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez gabrally » piątek, 2 paź 2009, 17:46

martin.h napisał(a):Na Sląsku jest jeszcze Zamkowy (niestety bez pomiaru czasu) no i Cieszynka, ale tutaj nie wiadomo czy będzie pomiar czy nie.


Nie jestem dobry w regulaminach 3 ligi, ale czy nie jest tak, że jeśli zbierze się jakaś tam liczba zawodników (chyba 10) z 3ligi, to jadą z pomiarem?
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Następna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron