45 Rajd Krakowski

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

45 Rajd Krakowski

Postprzez MadMax » wtorek, 31 mar 2009, 16:52

Czesc.

III-ligowcy jada w piatek bez pomiaru czasu po trasach RSMP.
Kto z Was sie wybiera? Jedno mnie dziwi. W harmonogramach nie moge nigdzie znalesc informacji kiedy zawodnicy z R2 maja zapoznanie z trasa.
Tak samo jak RSMP?
Avatar użytkownika
MadMax
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2007, 14:40
Lokalizacja: Kraków


Postprzez MSG Racing » wtorek, 31 mar 2009, 22:25

ooo ciekawa wiadomość :)
Ale jak nie ma pomiaru czasu to nie ma zapoznania, więc jest to c...warta jazda
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MadMax » wtorek, 31 mar 2009, 23:20

No i wlasnie tak tez wnioskuje, jak nie bedzie zapoznania to z pilotem mam sobie podziwiac piekne widoki? Czemu ma w ogole sluzyc taka nauka... Mistrzostwo swiata :/
Avatar użytkownika
MadMax
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2007, 14:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Beret » wtorek, 31 mar 2009, 23:22

ponoc interpretacja przepisow wyglada tak: brak pomiaru czasu=jazda zgodna z przepisami ruchu drogowego. znaczy sie rownie dobrze mozna nie zkaladac kaskow. troche bez sensu, rownie dobrze moge przedstawic, jak jade zgodnie z przepisami autostrada a4 w te i z powrotem, przynajmniej lepiej sie oswoje z predkosciami jadac 130 ;)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » wtorek, 31 mar 2009, 23:53

Przeciez bedzie zapoznanie. Pomyslcie nad sensem tego przepisu i jakichs logicznych uzasadnien jazdy bez pomiaru. Chodzi o to, zeby zawdnicy mogli sie oswoic bez presji wynikow, cisnienia itd z rajdem, z atmosfera, jazda i wszystkim. Wiec z zapoznaniem rowniez. Poczekajcie jeszcze kilka dni, na pewno sie ukaza stosowne komunikaty:)

Ja jade krakowski, ale jako K ;)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez MSG Racing » środa, 1 kwi 2009, 00:27

Oswojenie się z atmosferą :shock:
Równie dobrze mogę na OSy pojechać jutro i tak samo sobie pojechać zgodnie z przepisami.
Jedyne logiczne wytłumaczenie tego co robi Kraków (przepraszam Krakowian) to powiększanie sobie budżetu rajdu.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Philippe » środa, 1 kwi 2009, 00:51

1. Ile wpisowe?
2. Pewnie im chodzi o czasy na PKCu ale to już było w kjsach ;-)
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

krakowski

Postprzez luter » środa, 1 kwi 2009, 22:10

Witam,
Zapozanie z trasa bedzie. Wbrew wszelkim sugestia scepytkow AMK Krakowski stara sie zrobic pod 3 lige zapoznanie. Cala zabawa w tym ze powinnismy miec zapoznie wtedy kiedy ma RSMP...tylko ze to zapoznanie jest we wtorek i organizator zastanawia sie czy nie da sie go przesunac wychodzac na przeciw tym ktorzy nie sa z okolic Krk. Bo paranoja jest sciagac ludzi do Krk na wtorek z drugiej strony dziwnie tez organizowac zapoznie dla kilku zawodnikow...zobaczymy co bedzie

narazie jest 6 zgłoszen do RD3L

:)
MSG: nie demonizujmy! generalnie 3 liga wogole nie powinna jechac w Krakowskim gdyz jest runda łączona i zauwaz ze 3 liga jedzie po trasach RSMP na ktorych nie jedzie nawet Pzmot... wiec cieszmy sie tym co mamy wpisowe 600 zł.
luter
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 31 sty 2009, 23:22
Lokalizacja: kraków ? lubien


Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron