ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez Beret » czwartek, 23 paź 2008, 23:42

podobnie dzialaja mistrzostwa dziennikarzy w debicy
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno


Postprzez martin.h » piątek, 24 paź 2008, 09:44

Ostatnio się właśnie nad tym zastanawiałem, bo wspomniane zawody niczym nie różnią się od wprowadzonej III ligi. Ale jak widać jednym można, a innym nie. Szkoda bo uważam, że jeśli III liga funkcjonowałaby na takich zasadach jak np. Żubry to cieszyłaby się bardzo dużą frekwencją.

Tak dla podsumowania. W sezonie 2008 nie odbył się żaden rajd na zasadach III ligi. Uważam, że Pan Andrzej Górski powinien się podać za to do dymisji.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez vti_rally » piątek, 24 paź 2008, 14:04

i to jest właśnie największy absurd

działacze mogą latać w rajdach bez klatek, bez homologacji a zwykły śmiertelnik musi mieć sprzęt jak Loeb

PZM pewnie myśli ze działacze są nieśmiertelni
Avatar użytkownika
vti_rally
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez budyń » piątek, 24 paź 2008, 22:24

poczekajcie aż w pzpn-nie skończą do przyjada do pzm-u a w nim są jeszcze większe kwiatki :P
gsi power
Avatar użytkownika
budyń
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2006, 15:42
Lokalizacja: olsztyn!

Postprzez Wilu » piątek, 21 lis 2008, 15:30

już pomijając obostrzenia techniczne ...

to mamy piękny kalendarz :) PP na 09 .. i tak sobie myślę ...

miałem to nieszczęście zaczynać KJS'y w tamtym roku i muszę przebrnąć przez 3L, aby jeździć w PZM. spoko plan nawet niezły, na spokojnie się będę chciał rozjeździć tylko:
1 eliminacja nie łączona marzec, potem łączone i 2 x olsztyn - możliwości pojechania na końcu PP. okazuje się, że aby wyjeździć R1 stracę pół roku albo więcej, tułając się na 2 stronę polski. co za totalne dno. w uruchomienie 3L jako odrębnej formy zawodów nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy, i generalnie postawiono osoby chcące ścigać się w PP w sytuacji z góry straconej. fajnie ale zamiast podnosić umiejętności będę sobie dłubał w nosie. to jest paranoja.

czechosłowackie erzetki, owszem spoko tylko moi sponsorzy są mało zainteresowani startami w krainie knedli. i mogą się okazać wogóle nie zainteresowani, bo jak im wytłumaczyć, że rok wcześniej bezproblemowo mogłem ścigać się w PZM, a teraz nie mogę, muszę jeszcze coś pośredniego tylko no pośrednie nie istnieje.

czad.

z obrażaniem, kogokolwiek to się wstrzymuję jeszcze, do czasu kiedy sprawa zostanie wyjaśniona. tzn poznamy stan faktyczny, ale coś mi się wydaje, że się zbiera spory nerw.
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Beret » piątek, 21 lis 2008, 16:22

WiLu, pozostaje modlic sie o respektowanie obowiazku organizowania 3L :) jest tylko jedna opcja: Tobie nie przeszkadza jechanie na koncu stawki bo dazysz do r1. ja zrobilem r2 z premedytacja, moglem jeszcze wybierac ale nic mi nie jest dane pojechac, nie chodzi nawet o zasade moe jechania bez pomiaru czasu tylko po prostu o to, ze nie na to sie pisalem
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Zygo Z Kolebocji » piątek, 21 lis 2008, 20:27

Dojdzie jeszcze kombinowany Papik Bartku, więc w przyszłym roku ruszy 3L.
http://www.rajdpodlaski.pl/?pg=galeria&directory=2011-05-30%2030.%20RAJD%20PODLASKI--%20%20--%20Foto_Ralph
Avatar użytkownika
Zygo Z Kolebocji
N2
 
Posty: 108
Dołączył(a): niedziela, 21 sty 2007, 13:25

Postprzez gktm » poniedziałek, 24 lis 2008, 16:22

możesz rozwinąc kolego, co to jest ten "kombinowany papik"?
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Zygo Z Kolebocji » poniedziałek, 24 lis 2008, 20:37

Tzn. , że organizatorzy rund PPAiK na 2009r, będą musieli zorganizować imprezę amatorską i jednocześnie którąś z opcji RD-3L. Troszkę się jeszcze regulamin zmieni, ale wielkich rewolucji nie oczekuj. Niemniej rozwiązanie dla organizatorów bardzo dobre-według mnie.
http://www.rajdpodlaski.pl/?pg=galeria&directory=2011-05-30%2030.%20RAJD%20PODLASKI--%20%20--%20Foto_Ralph
Avatar użytkownika
Zygo Z Kolebocji
N2
 
Posty: 108
Dołączył(a): niedziela, 21 sty 2007, 13:25

Postprzez Mars » poniedziałek, 24 lis 2008, 23:00

Powiedzcie mi proszę, czy Fiat CC/SC z silnikiem 1,2 ma w ogóle jakieś szanse by startować w III lidze? Pomijam jakieś kubły i klatki, mogę mieć inny silnik, tego samego producenta, i na legalu zostać dopuszczonym?
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez martin.h » wtorek, 25 lis 2008, 15:11

Mars napisał(a):Powiedzcie mi proszę, czy Fiat CC/SC z silnikiem 1,2 ma w ogóle jakieś szanse by startować w III lidze? Pomijam jakieś kubły i klatki, mogę mieć inny silnik, tego samego producenta, i na legalu zostać dopuszczonym?


Silnik musi pozostać taki jaki był w danym modelu, więc raczej nie ma szans, chyba że coś się zmieni i dopuszczą swapy.
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez directormaster » piątek, 30 sty 2009, 10:51

Skąd macie Panowie info nt. imprez 3 ligi?
Potrzebuję coś szybko pojechać i szukam info.
Gregor Garage RULEZ!!!!!
Avatar użytkownika
directormaster
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2005, 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Beret » piątek, 30 sty 2009, 11:05

szukac na stronach automobilkklubow. informacje bierze sie zewszad. jak chcesz szybko pojechac to wystartuj w kajtku, wyglada bowiem na to, ze pierwszy rajd w cyklu ogolnopolskim odbedzie sie przy rajdzie warszawskim (o ile sie odbedzie ta "przyczepiona 3L"). o tym cyklu bedzie glosno bo ma tego pilnowac GKSS a ogolnie za 3L odpowiedzialne sa jednak poszczegolne OKSS
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Poprzednia strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron