Czeladz-AK Zamkowy- 3 i 4 maja

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez vti_rally » sobota, 26 kwi 2008, 08:07

możliwe że rajd zostanie odwołany

http://www.rajdy.org.pl/rajd/1072.html
Avatar użytkownika
vti_rally
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Oleśnica


Postprzez qbus » sobota, 26 kwi 2008, 10:13

lipa troche... od nas zgloszenia nie poszly jeszcze a 2 powinnismy wyslac... przeciez mial byc czas do konca kwietnia.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Beret » sobota, 26 kwi 2008, 10:20

qbus napisał(a):lipa troche... od nas zgloszenia nie poszly jeszcze a 2 powinnismy wyslac... przeciez mial byc czas do konca kwietnia.


to walic maila ze zgloszenie lada moment zostanie wyslane i ze 2 zalogi chca jechac
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » niedziela, 27 kwi 2008, 21:08

"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Kuner » niedziela, 27 kwi 2008, 21:15

czyli nie ma 3 ligi i pewnie długo nie będzie.
Niezależny Serwis Samochodów MINI
http://www.swiatMINI.pl

http://www.sklep.swiatMINI.pl
Avatar użytkownika
Kuner
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 20:42
Lokalizacja: Raszyn/Wawa

Postprzez szeler » niedziela, 27 kwi 2008, 21:56

Beznadzieja :cry: jestem załamany :( a jeszcze wczoraj pomagałem Miskowi przy oklejaniu seja :( a teraz sie dowiaduje, że rajd sie nie odbędzie :( termin debiutu na prawym trzeba odłozyć, na nie wiadomo kiedy ...
Ach odechciało mi sie wszystkiego ...
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Beret » niedziela, 27 kwi 2008, 22:31

zapewnienia szlag trafil :/
generalnie 3 zgloszonych z licencja r2... to calkiem niezly wynik, obstawiam ze to mniej-wiecej polowa wszystkich zawodnikow w polsce posiadajacych taka licencje.
z calym szacunkiem dla organizatora, ale po mojemu ak zamkowy ustalajac regulamin rajdu (a dokladnie termin przyjmowania zgloszen) sam narobil we wlasne gniazdo duza kupe. wiadomo ze wiekszosc zglasza sie na ostatnia chwile. jest to nauczka na nastepny raz, wiadomo ze jeszcze co najmniej 4 zalogi mialy sie zglosic.

i wlasnie tak to mialo byc z ta 3l, cala masa energii, zarowno zawodnikow jak i organizatorow psu w 4 litery
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez lordpix » niedziela, 27 kwi 2008, 23:01

No to była sobie 3 liga...
Już widzę te tłumy na następny rajd. Nikt nie będzie się zgłaszał bo będzie zawsze możliwość, że rajd nie pojedzie. A tak się cieszyłem, że wreszcie coś w mojej okolicy zacznie się dziać a tu nic.
:evil: :evil:
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Postprzez MisieQ » niedziela, 27 kwi 2008, 23:05

eh...no to jak sie tu nie udalo tego zorganizowac to juz nigdzie indziej na pewno sie nie uda. Dlaczego? Bo po pierwsze inicjatywa podobnych rozgrywek wyszla od AK Zamkowego, ale iestety po dorzuceniu 5 groszy przez PZM wyszlo cos co nie za bardzo ma prawo bytu, wiec skoro klub ktory mial duze poparcie wsrod zawodnikow podczas forsowania pomyslu 3L nie daje rady to zaden inny tym bardziej nie da. Druga sprawa, ze organizatorzy nauczeni doswiadczeniem, ze nie ma chetnych podejrzewam ze nie beda sie palic do prob organizacji RD-3L. No i na koniec, zawodnicy ktorzy sie zastanawiali nad odebraniem R2, przygotowaniem samochodu i startami w 3L w kolejnych eliminacjach na slasku zapewne tej licencji nie odbierze, i albo pozostanie przy KJSach, albo bedzie sie starac o wystep w PPZM...

Szkoda ze ten rajd sie nie odbyl, bo pracy, pieniedzy polecialo stosunkowo duzo. Zawalone wiele rzeczy, studia, a sesja sie zbliza:/ Nie raz sie siedzialo do 2-3 w nocy bo cos bylo trzeba zrobic przed startem no i teraz klops:/

No i lipa, ze tak ustawiono termin zgloszen, i nie poczekano do konca bo pewine kilka osob by sie jeszcze zglosilo...

A jest szansa w dobie obecnych przepisow zorganizowanie jakiegos sprintu czy czegos na zasadach o jakich byla niegdys dyskusja? Wtedy by sie sprawdzilo od razu czy na wczesniej zaproponowana przez p. Szkute forme rozgrywek byliby chetni, bo poki co jak widac przez genialny PZM wyszla wielka kupka:/

aaa, no i tez chcialbym sie dowiedziec, ale to pewnie w innym wattku pasuje rozpoczac dyskusje, jak ida pieniazki ze Skarbu Panstwa do PZM i potem do klubow? znajac zycie w PZM 99% dziwnie znika? i jak to jest ze inne dyscypliny sa wspierane przez zwiazki i dotowane przez panstwo, a w rajdach pzm bierze kase i jezdzi za kubica? budynek ZO PZM w Krakowie sam sie taki nie ......:/
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Walezy » poniedziałek, 28 kwi 2008, 00:35

Kupa bedzie na 100% tak dlugo az nie beda dopuszczone auta bez homologacji. Ja nie mam juz zamiaru jezdzic w polsce z tego powodu.Dodatkowym powodem jest naturalnie kasa, nie mam zamiaru sponsorowac PZM.
Walezy
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 19:22
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Postprzez sumo » poniedziałek, 28 kwi 2008, 07:22

Wcale sie nie dziwie że odwołali.... to miała być trzecia liga a nie drugi Puchar PZM !!!!!!!!! Władze sportów motorowych, przepraszam - monopoliści, popełnili wiele "bledow" w regulaminach...

tak dla przykładu:w Czechach sobie śmigają seryjnymi autkami po oesie, no problemo
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez gktm » poniedziałek, 28 kwi 2008, 08:51

w ten weekend bylem w tomaszowie, odcinki oesy w lasach po szutrze, hopy, predkosci bardzo duze jak na kjs... zero slupkow!!! i przepraszam jaka mam miec motywacje zeby wydawac 5xwiecej kasy i jezdzic w niewiele fajniejszych/szybszych imprezach???

rozmawialem z wieloma zawodnikami, glownie z czolowki i ich zdanie na ten temat jest takie: "za drogo, bez sensu, jak kogos stac na 3L to nie niech ciut dolozy i pojedzie PPZM", "mam auto bez homo w ktore wladowalem wiecej pieniedzy niz te za ktore bym je teraz sprzedal, wiec nie zmienie auta bo to bez sensu"...

taka jest prawda, regulamin jest (przepraszam za słowo) do dupy. główne błedy to:

AUTA MUSZĄ MIEĆ HOMOLOGACJE, ZAWODNICY MUSZĄ MIEĆ UBIÓR, PASY I KUBŁY Z HOMO (przynajmniej utraconym)...

klatka kubly pasy TAK ale reszta powoduje ze takie zawody przestaja miec sens i widze 2 rozwiazania dla wladz PZM:
1) liberalizujecie regulaminy i zawody staja sie oplacalne i "tanie"
2) wycofujecie sie z pomyslu 3L-RD
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Walezy » poniedziałek, 28 kwi 2008, 09:42

Mi chodzi o to ze nie mozna jezdzic autami np z innymi silnikami, skrzyniami itp. Co do klatki zgodnej z zal. J nie mam zastrzezen jak rowniez do ciuchow i pasow z utracona homologacja bo na tym sie oszczedza tylko do pierwszego konkretnego bansiora, potem juz nie ma kto oszczedzać. Wyobrazcie sobie boczne uderzenie w aucie z klatka ale bez pasow szelkowych albo moment w ktorym auto sie zapala i trzeba sie wyplątać z szelek drogowych(nie takich z centralną klamrą). Naturalnie badania i licencje to juz za wiele, tego nie powinno być. bo po co mam je robic chcac wystartowac np tylko w jednych lub dwoch zawodach.
Walezy
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): środa, 27 lis 2002, 19:22
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Postprzez MisieQ » poniedziałek, 28 kwi 2008, 22:49

gktm napisał(a):w ten weekend bylem w tomaszowie, odcinki oesy w lasach po szutrze, hopy, predkosci bardzo duze jak na kjs... zero slupkow!!! i przepraszam jaka mam miec motywacje zeby wydawac 5xwiecej kasy i jezdzic w niewiele fajniejszych/szybszych imprezach???

rozmawialem z wieloma zawodnikami, glownie z czolowki i ich zdanie na ten temat jest takie: "za drogo, bez sensu, jak kogos stac na 3L to nie niech ciut dolozy i pojedzie PPZM", "mam auto bez homo w ktore wladowalem wiecej pieniedzy niz te za ktore bym je teraz sprzedal, wiec nie zmienie auta bo to bez sensu"...

taka jest prawda, regulamin jest (przepraszam za słowo) do dupy. główne błedy to:

AUTA MUSZĄ MIEĆ HOMOLOGACJE, ZAWODNICY MUSZĄ MIEĆ UBIÓR, PASY I KUBŁY Z HOMO (przynajmniej utraconym)...

klatka kubly pasy TAK ale reszta powoduje ze takie zawody przestaja miec sens i widze 2 rozwiazania dla wladz PZM:
1) liberalizujecie regulaminy i zawody staja sie oplacalne i "tanie"
2) wycofujecie sie z pomyslu 3L-RD


dokladnie tak. ta 3 liga miala sens na zasadach zaproponowanych przez p. Szkute, a teraz to jest to jedno wielkie G... zreszta czego sie spodziewac skoro swoje 3grosze dolozył wlasnie pan G?

Na BK nie pracuja debile, tylko zazwyczaj ludzie z doswiadczeniem, osoby z wyksztalceniem technicznym i maja pojecie co moze jechac, a co nie. Wiec nie trzeba by bylo patrzyc w metke pasow, foteli, i czy np. civic 1,4 byl czy nie byl homologowany, tylko oglednie stwierdzic czy to pozwala na bezpieczna zabawe, czy tez nie. A KJSy, gdzie jezdza czesto zupelnie seryjne samochody a konto takiej 3ligi ciut spowolnic bo jednak jazda bez klatki, pasow i kublow jest zdecydowanie mniej bezpieczna.
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez MaxiA7 » wtorek, 29 kwi 2008, 18:54

Niech PZMot się opamięta z ich głupimi pomysłami, np we Francji w rajdzie (podobny jak u nas 3l) smigają po oesach Peugeot 206 CC :D , albo Renówki Twingo i jeszcze inne, gdzie o homologacji nawet te auta niesłyszały(zawodnicy) ważne: klatka wg zał.J, kubły pasy, ubiór, skrzynie i silniki odpowiednie dla modelu i lista startowa pełna że hej
A u nas , drugi Pzmot chcą robić , auta z homo, i inne głupie pomysły naszych rajdowych wielkich działaczy, Panie górski puknij sie pan w łeb, wielcy ludzie rajdów zawsze wieszali psy na młodszych kolegach robiąc z nich przed kamerami czy to gazetach, upośledzonych kierowców niedając się wybić wyżej, no ale bezpieczeństwo najważniejsze
a w tym miesiącu podniosło mi to cisnienie...
WRC 80 z maja..Sonda na temat gosci w PPzmotu
Cyt.Piotr Maciejewski pow...Chłopcy z pucharu tną zakręty w najdziwniejszy sposób i często trzeba się zmagać z brudem naniesionym na drogę w zupełnie nieprzewidywalnych miejscach...
tą wypowiedzią grubas mnie wkurzył....Panie mistrzu samego siebie, znam kilka osób z pucharze jakby wystartowali w Suzu 1.6 jak pan ma, to gwarantuję że by pan zniknął na dłużej z rajdów i to nietylko na diete odchudzającą ale ze wstydu....nienawidze takich ludzi jak ten typ
Ci z MP nie znają jak się jeździ na Bilsteinie zregenerowanym kilka razy, oni mają w garażach kilka nowych ohlinsów, proflexów i innych teinów, a kto jest biedny to trzeba mu jeszcze skrzydła podciąć
Sorry, ale musiałem sie wypłakać....pozdr.
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości