Czeladz-AK Zamkowy- 3 i 4 maja

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez Anonymous » wtorek, 22 kwi 2008, 08:17

Rallyman BBS - FIAT CC w klasie gość ? :wink:

Pozdr.
Anonymous
 


Postprzez gktm » wtorek, 22 kwi 2008, 09:13

no wlasnie, ja tez jestem bardzo ciekaw jak to wypadnie np. porownujac do Tomaszowa (PPAiK leci tam w ten weekend i maja byc same OS'y, zadnych slupkow)

w kazdym razie trzymam kciuki za zawodnikow i cala impreze (niewykluczone ze sie pojawie na ogladarce i zapoznaniu zeby zobaczyc z czym to sie je).

ps. ile licza za wpisowe?
ps2. szkoda ze tylko jeden os...
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez lordpix » wtorek, 22 kwi 2008, 12:15

Po pierwsze - raczej się pojawię więc potem mogę jakieś zdjęcia poprzesyłać jak ktoś startuje.
Po drugie - na http://www.akzamkowy.org/index.php?p=aktualnosci&op=caly_news&id=90 jest opisane mniej-więcej co i jak, ale gdzie jest dokładnie ten OS? Piszą, że szutrowy to nie bardzo wiem gdzie go szukać.
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Postprzez Rallyman BBS » wtorek, 22 kwi 2008, 22:45

Bartek Cieszyn napisał(a):Rallyman BBS - FIAT CC w klasie gość ? :wink:

Pozdr.


ot wlasnie tym :wink:
...a taki ładny był-amerykański...
Avatar użytkownika
Rallyman BBS
N2
 
Posty: 143
Dołączył(a): niedziela, 17 lip 2005, 16:44

Postprzez Szkucik » czwartek, 24 kwi 2008, 16:36

1 Czeladzki Sprint Rajdowy zagrożony.
Z uwagi na znikłe zainteresowanie zawodami Automobilklub Zamkowy rozważa możliwość odwołania imprezy. Ewentualny komunikat w tej sprawie pojawi się w piątek 25.04.br
mało zgłoszeń bodajże 6 :(
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez LUKAS_rally » czwartek, 24 kwi 2008, 17:56

Masakra ale do przewidzenia.. może lepij było jakiś fajny odcinek ale po asfalcie ??
LUKAS_rally
 
Posty: 49
Dołączył(a): piątek, 24 gru 2004, 12:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Beret » czwartek, 24 kwi 2008, 20:37

przepraszam bardzo ale termin zgloszen jest do do przyszlej srody czyli 30 kwietnia. oczywiste jest ze zgloszenia beda wysylane generalnie we wtorek lub srode, poki co wyslali je nadgorliwcy (jak chocby ja ;) ) z jakiegos powodu w PPZM lista zgloszen zamykana jest w weekend poprzedzajacy rajd, wtedy latwiej jest wiecej czasu na takie komunikaty.

i tak pozwole sobie przypomniec slowa Szkucika, ze rajd odbedzie sie NIEZALEZNIE OD ILOSCI ZALOG...
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » czwartek, 24 kwi 2008, 21:41

no mysle ze czesc osob wyslala zgloszenie normalna poczta, wiec poczekajcie jeszcze chwile bo pewnie sa w drodze, a czesc osob moze sie jeszcze zastanawia bo teoretycznie chyba do 30 ma czas;)

moze ten szuter czesc zalog odstraszyl?

i takie pytanie jeszcze, ktorego odpowiedz moze zacheci czesc osob planujacych start w gosciach. Czy oni tez musza uzywac opon handlowych czy moga jechac na tych, na ktorych normalnie startuja?

no i jeszcze jedna kwestia:) moze jak ten rajd pojedzie i sie okaze ze super jest to na nastepny przyjedzie komplet? bo jak teraz bedzie odwolany tuz tuz przed startem, to na nastepny chyba nikt nie bedzie sie przygotowywac bo bedzie duze ryzyko ze znow sie impreza nie odbedzie:/

to taka inwestycja:)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez mortonrally » czwartek, 24 kwi 2008, 22:32

mam pytanie czyli w lll lidze moga jechac tylko osoby z licencjami ?? Czytalem regulami 3L i jest tam zawarty pkt
RSMŚl. RD-3L są cyklem rajdów dla licencjonowanych kierowców {R2, R1, R) oraz pilotów posiadających licencję "BC", "R2" , "R1", "R" , "R cross country only" i "P".

Jeżeli dobrze to rozumiem to wychodzi ztego "prawie PPZM" ??
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Beret » czwartek, 24 kwi 2008, 22:43

no niezupelnie, wczytaj sie w pelen regulamin to wyjdzie ze polowe taniej
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » piątek, 25 kwi 2008, 01:43

Nawet więcej niż połowę, bo mając wszystko rajd można za 700zł pojechać.
Z tymi datami to nieźle sobie zagrali.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MisieQ » piątek, 25 kwi 2008, 08:23

mysle ze nawet mniej niz 700 sie uda jesli ktos jest ze slaska, albo ma dosc blisko. rajd jest kompaktowy, nie ma duzo dojazdowek wiec na paliwo sie wiele nie wyda:) najgorzej ten pierwszy raz jak trzeba licencje wykupic, ciuchy, auto przygotowac itd itd:/
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Beret » piątek, 25 kwi 2008, 13:48

ale jako koszt rajdu ja jeszcze biore przejrzenie auta po rajdzie... i mi dochodzi paliwo z wawy i wypozyczenie lawety.
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Kuner » piątek, 25 kwi 2008, 17:36

MSG Racing napisał(a):Nawet więcej niż połowę, bo mając wszystko rajd można za 700zł pojechać.

Za taką, może czasami 100-200 zł mniej to wychodzi mnie start w KJSie, wiec watpie w to 700 zł, ale może i sie komus uda :)
Niezależny Serwis Samochodów MINI
http://www.swiatMINI.pl

http://www.sklep.swiatMINI.pl
Avatar użytkownika
Kuner
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2004, 20:42
Lokalizacja: Raszyn/Wawa

Postprzez Beret » piątek, 25 kwi 2008, 18:06

pytanie co to sa koszty startu ale to juz dluga dyskusja bedzie... dla mnie kosztem rajdu jest paliwo, nocleg, wpisowe, papu i przejrzenie auta po rajdzie, wypozyczenie lawety i rzeczy ktorych sie nie liczy a sa. opon sie nie bedzie wymienialo po kazdym rajdzie ale sie jednak zuzywaja wiec tez trzeba doliczyc. z mojej kalkulacji wynika ze rajd na ktory mam ok 300 km i jade z jednym noclegiem kosztuje ok 2000-2500. na dobra sprawe polowa pzm. nie licze dniowki serwisanta bo jezdzic poki co beda po prostu znajomi aledokladac do interesu nie beda, nakarmic ich tez musze... no i doliczyc trzeba jezsze: raz na rok licencja i raz na pol roku lekarz med.sportowej, to tez ok 400 zl. jezeli jedziemy 4 rajdy to srednio wychodzi jeden rajd o 100 drozej. pomijam koszty zakupu auta i ciuchow


edit
Marcin Gladysz potwierdzil mi, ze jedzie. zgloszenie wysle jutro (sobota)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości