Czeladz-AK Zamkowy- 3 i 4 maja

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Postprzez Szkucik » piątek, 18 kwi 2008, 08:03

Impreza pojedzie bez względu na ilość załóg!!!!
Avatar użytkownika
Szkucik
N3
 
Posty: 210
Dołączył(a): niedziela, 18 wrz 2005, 12:58
Lokalizacja: Chorzów


Postprzez Beret » piątek, 18 kwi 2008, 09:19

no to pieknie :) poxerowac kwity pilota jeszzcze musze i wysylam zgloszenie :D:D:D
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » piątek, 18 kwi 2008, 23:49

SUPER!:D

Pierwsza RD-3L w Polsce i na swiecie:D hehe

a jaka bedzie nawierzchnia? cos rowniej, czy kamienie wyryp itp? rajd polski czy cypr?:)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez LUKAS_rally » sobota, 19 kwi 2008, 10:13

Raczej Cypr chyba że zaciągneli ciężki sprzęt i troche wyrównali...
LUKAS_rally
 
Posty: 49
Dołączył(a): piątek, 24 gru 2004, 12:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez qbus » sobota, 19 kwi 2008, 11:02

Jesli to bedzie tak gdzie w tamtym roku to spoko, szuter jest twardy nie rozkopuje sie, byl problem z dziurami ale moze je jakos polatali, mieli w koncu troche czasu na przygotowanie trasy. A te odcinki to nie jest po prostu jeden i ten sam odcinek tylko jechany w rozne strony? Jest szansa ze od nas pojawia sie 2 auta... saxo i civic. Civic jesli by jechal to w klasie gość.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez MSG Racing » sobota, 19 kwi 2008, 14:43

MisieQ napisał(a):
Pierwsza RD-3L w Polsce i na swiecie:D hehe


W PL na pewno ale czy na świecie to bym się kłócił. 8)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MisieQ » sobota, 19 kwi 2008, 16:51

Chodzilo mi o sama nazwe a nie forme rozgrywek, bo na swiecie wiele jest imprez o podobnym charakterze:)

Miejmy nadzieje ze frekwencja i pogoda dopisza:) Jest tylko jeden dzien. Sa tego plusy i minusy. Plus na pewno taki ze nie trzeba brac spania, ale minus ze od wczesnych godzin rannych do poznych wieczornych bedzie rajd i cale to zamieszanie:)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Beret » niedziela, 20 kwi 2008, 21:50

m. gladysz zapowiedzial obecnosc w peugeocie :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » niedziela, 20 kwi 2008, 22:42

no a jak to bedzie z oponami dla gosci? bo nie wierze ze jak przyjada zawodnicy mocnymi autami z ppzm czy mp w ramach treningu to beda zainteresowani jazda na jakims seryjnym ogumieniu. Bo wtedy mija sie to z celem przeciez;)

Beret, a Ty bedziesz miec jakis serwis czy klucz 10, mlotek, siebie i pilota?:)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Beret » niedziela, 20 kwi 2008, 23:05

nie nie nie, serwis bede mial bardzo powazny: klucz do kol, cala skrzynke z narzedziami (w sensie zestaw plaskich, nasadowych i srubokretow moze nawet) i zabe :) mysle tez o grillu, namiocie i krzeslach :p i co wiecej, w serwisie bedzie moj czlowiek, przeciez nie bede dymal z buta do serwisu po lawete jak cos zepsuje ;) . tak naprawde jezeli auto sie zepsuje to serwis nie naprawi z prostego powodu: nie dojade do serwisu wiec nad ta skrzynka z narzedziami sie zastanawiam :p

wlasnie poczytalem program rajdu i boje sie ze moze byc ciezko z tym wszystkim zdazyc w 4 godziny... odbior adm, bk na ktorym obecnosc zalog jest konieczna (nie wiem po co, w ppzm wystarczy przedstawiciel zalogi) i zapoznanie... i co wazne zapoznanie zamierzam pojechac serwisowka (nissan navara) wiec nie bardzo sobie to wszystko wyobrazam. chociaz z drugiej strony caly rajd ma 47 km. ale umowmy sie, zapoznanie na szutrze trzeba jechac naprawde powoli zeby ten biedny pilot dal rade zapisac wszystko. imo odbior, bk i zapoznanie powinno byc w przeddzien rajdu. chocby na poprawienie notatek potrzeba troche czasu
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MisieQ » niedziela, 20 kwi 2008, 23:15

no ja tez bede miec "serwis" Ale tak naprawde bardziej z nazwy bo i tak zadnych czesci, ani nawet za bardzo kol na zapas nie bedzie:/ ale damy rade:)

no wlasnie to skomasowanie wszystkiego w jeden dzien to chyba nie jest do konca zbyt dobrym posunieciem. I tak czesc osob przyjedzie dzien wczesniej, a Ci co beda jechac w dzien rajdu, tak jak np. ja to pobudka bedzie przed 4, a rajd sie skonczy tez bardzo pozno:) inna sprawa ze wlasnie moze byc strasznie nerwowo z tymi papierami szczeglnie ze wszyscy beda takie cos jechac po raz pierwszy w zyciu, wiec beda watpliwosci, pomylki itp

No nic, to juz za 2 tyg!:D ja sie nie moge doczekac:)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 21 kwi 2008, 01:06

W sumie tych co po raz pierwszy pojadą nie będzie tak wielu a ci z PPZM miejmy nadzieje że wam pomogą jakby co. Ale mimo wszystko może odbiór a potem BK sporo zająć. A opis można 2 razy zrobić i trzeba to w dwie strony więc może być ciasno.
Tak dla niektórych to może być baaardzo długi dzień. W sumie w Czechach przy jednym OSie jest zapoznanie dzień wcześniej. Ale wtedy koszty noclegu są. Niestety coś za coś.
Co do gości to ciekawa sprawa. Ciekaw jestem też jakbym musiał sie zgłosić jakbym przyjechał na sportowych oponach, ale pewnie bym wcale nie mógł :(

A tu http://pl.youtube.com/watch?v=YLDthnzdzRs onboard Jacka Kawalca Pug 205 1.9 GTI ale na zawiasie asfaltowym jak pamiętam.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Rallyman BBS » poniedziałek, 21 kwi 2008, 23:51

fajna trasa, przedewszystkim szuter 8)
ja sie wybieram- tylko jakas seryjna sprezyne zapodam, zimowke zostawie na feldze i jazda :twisted:
impreza na bank bedzie fajowa :P
...a taki ładny był-amerykański...
Avatar użytkownika
Rallyman BBS
N2
 
Posty: 143
Dołączył(a): niedziela, 17 lip 2005, 16:44

Postprzez Beret » wtorek, 22 kwi 2008, 00:09

Rallyman BBS napisał(a):fajna trasa, przedewszystkim szuter 8)
ja sie wybieram- tylko jakas seryjna sprezyne zapodam, zimowke zostawie na feldze i jazda :twisted:
impreza na bank bedzie fajowa :P


a czym idziesz i w jakiej klasie?? :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » wtorek, 22 kwi 2008, 02:26

Jest tylko jedno pytanie. Czy to będzie to miejsce co na onboardzie? Bo ta trasa ma mieć 4km a na sprincie było chyba nico ponad 2km!
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości