1 runda RD-3L- Torun - TruckGigant Cup'08

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

1 runda RD-3L- Torun - TruckGigant Cup'08

Postprzez Beret » poniedziałek, 25 lut 2008, 16:20

wlasnie rozmawialem z pania z AK Torunskiego i wszytsko wskazuje na to ze runda sie nie odbedzie ze wzgledu na niska frekwencje. minimum to 10 zalog a teraz jest 0 (slownie zero). nikt nie chce startowac?? czy moze to kwestia braku sprzetu czy licencji? zawodnicy, opowiadajcie o co chodzi
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno


Re: 1 runda RD-3L- Torun - TruckGigant Cup'08

Postprzez vti_rally » poniedziałek, 25 lut 2008, 19:34

Beret napisał(a):wlasnie rozmawialem z pania z AK Torunskiego i wszytsko wskazuje na to ze runda sie nie odbedzie ze wzgledu na niska frekwencje. minimum to 10 zalog a teraz jest 0 (slownie zero). nikt nie chce startowac?? czy moze to kwestia braku sprzetu czy licencji? zawodnicy, opowiadajcie o co chodzi


Może zawodnikom nie odpowiada charakterystyka trasy bo czytałem regulamin i będzie to organizowane na torze , nie będzie to typowy OS po drogach publicznych a rajdowców bardziej kręcą Osy a nie tory wyścigowe , co do wpisowego to wg mnie jest ok 300zł to nie majątek
Avatar użytkownika
vti_rally
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez MSG Racing » wtorek, 26 lut 2008, 03:17

Mnie ta sytuacja nie dziwi. Gdyby przepisy były inne może by się ktoś znalazł a tak blisko połowa chętnych z KJSów na przejście wyżej nie zrobi tego.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez 5turbo » wtorek, 26 lut 2008, 08:12

A tu lista zgloszen amatorskiego pucharu z Czech. Rajd jedzie w kwietniu :D

http://wmr.tym.cz/souteze/er_cup/er_050 ... osadky.htm
www.5turbo.com

Nowe natchnienie Promot 76/84
Nowsze Dallara F393
Avatar użytkownika
5turbo
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): środa, 26 paź 2005, 14:55
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Beret » wtorek, 26 lut 2008, 10:36

MSG, chcesz powiedziec, ze do konca roku nie wystartuje zadna eliminacja?? :roll: ja wciaz jednak wierze :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez gktm » wtorek, 26 lut 2008, 11:09

bardzo mnie to martwi musze powiedziec, bo idea III ligi jest naprawde fajna, moze rzeczywiscie koszty sa spore i w tym ludzie widza problem?

ja osobiscie mam ten rok 'przelomowy' i mam obowiazki 7 dni w tygodniu 8-10 gdzin dziennie, wiec szykuje auto i czekam na lepsze czasy; przewiduje ze od wakacji bedzie lepiej i wtedy zamierzam sie tematem mocniej zainetersowac, mam wielka nadzieje ze bedzie sie jeszcze czym interesowac, bo na ppzm to nie uciułam, a kjs... to ile mozna jezdzic wokol tych samych slupkow katujac auto na jedynce...

nie wiem czy problem nie lezy poprostu w tym ze zawodnikow o odpowiednim budzecie poprostu brakuje zeby wypelnic RSMP PPZM 3lige - zawody w okręgach i KJS w okręgach; moze zamiast wprowadzac 3 lige powinni oesy z PPZM spowolnic i wprowadzic poziom wymagan regulaminowych z 3L :?:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Beret » wtorek, 26 lut 2008, 11:16

Grzesiu, poogarniaj kalendarze, zastanow sie kiedy zrobisz licencje itd. i daj znac. wyglada na to ze wszyscy potencjalni zawodnicy musza sie zebrac w kupe i ustalic co jada, inaczej robi sie ciezka kupa :/ ja juz tylko psychotechnike musze zrobic i smigac moge na odcinki :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » środa, 27 lut 2008, 03:56

Nie w to akurat nie wierze żeby nic nie wystartowało. Ten rok będzie trudny bo Ci co robią krok do przodu to idą do PPZM a nie do 3Ligi. Starzy zawodnicy nie mają pewnie sprzętu (np jeszcze). Reszta z KJS w tym ja nie ma kasy na 3L ( ja właśnie zarabiam i może na jesieni jak będzie OK z licencją. Co do przepisów to właśnie chodzi o licencje ciuchy bo z tego co wiem jest mało hom86, kaski to te same co w MP, sprzęt już prędzej się znajdzie ale nadal mało go jest a nowy jest drogi. A nikt w PPZM nie wpadł na to żeby dopuścić sprzęt PL producentów który spełnia wymagania i samochody może nie swapy ale te które nie miały hom tak jak to jest w wyścigach. Ja np nie musiałbym zmieniać auta a to jest koszt.
Powinni wziąć wzór z UK tu są ostre przepisy drogowe ale sportowe bardzo liberalne. MSA potrafi wywalczyć dla zawodników coś w prawie a nasi wolą powiedzieć że coś jest niezgodne z prawem bo tak sam Górski powiedział.
Aha podział jest kijowy w 3L bo taki jak w KJS i chłopaki z CCS i SCS widzę nie śpieszą się bo ze swiftami i tak przegrają. DO tego koszty zrobienia licencji i samo wpisowe. Za to poupala się sporo km. Ale wierze że to ruszy.
Na Śląsku ma być 5-6 rajdów. Ostatni listopadzie na wspaniałych równych i twardych (miejscami miękko) szutrach.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Biluch » wtorek, 4 mar 2008, 07:54

III Rundę w Okręgu Bydgoskim robi Automobilklub Bydgoski odbędzie się ona 16-17.08.2008 już mamy na oku dwa Szutrowe odcinki długości 5km w tym tygodniu będzie załatwiana zgoda na ich zamkniecie. I realizacja dalszych planów organizacyjnych jest cały czas w toku. I myślę że ta eliminacja się odbędzie ponieważ sama klasa gość zrobi frekwencję.

Co do Toruńskiej rundy to wszystko wyjaśniło się bardzo szybko ponieważ po przedstawieniu przez organizatora terenów gdzie maja przebiegać odcinki okazało się iż to trasy KJS połączone ze sobą. Raczej mało atrakcyjne dla ludzi chcących pościgać sie po prawdziwych OSach.

Jak będę miał jakieś nowości napewno napisze je na Forum. III Runda ma być również runda BMW-Challenge i napewno jakieś BMW wystartują więc będzie ciekawie również dla kibiców zobaczyć śmigające BMW na szuterku.
www.rwdidiots.pl
Avatar użytkownika
Biluch
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 10:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Bullit_GSi » środa, 5 mar 2008, 09:02

no jak tak ma wyglądać 3 liga - łączenie kjs'owych odcinków to chyba nie ma ona wogóle sensu

miało to być oddzielenie tych co chcą naprawdę pośmigać, a nie zrobienie lepszych KJS'ów

no no no to teraz trzeba sprawdzać jakimiś sposobami jakie odcinki przygotowuje organizator. bo można się poprostu naciąć i wpuścić kasę w taki lepszy kjs, jak przed zmianą regulaminów

no nie wiem, dla kogo ma to sens??? znowu słupki ???

czyli tylko w olsztynie normalne rajdy będą ??? i to tylko pewnie te które będą razem z imprezami RSMO

edit: dobra dramatyzuję :) może nie będzie tak źle
tylko jak człowiek wkłada tyle wysiłku w wystartowanie w 3 lidze to szlag go trafia jak słyszy znowu takie rzeczy (np. słupki itd.)
BRT
Bullit_GSi
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 22:45

Postprzez cieply » środa, 5 mar 2008, 13:26

Bullit_GSi napisał(a):czyli tylko w olsztynie normalne rajdy będą ??? i to tylko pewnie te które będą razem z imprezami RSMO


W Olsztynie dwie pierwsze eliminacje to będą imprezy połączone z KJS'ami. Kormoran podobno nie pójdzie jako RD-3L. Zostaje Nowe Miasto i cykl zawodów O1 na torze we Frączkach.
http://www.pensjonat-hubertus.pl Pensjonat na Mazurach - noclegi przy OS 9/12 Użranki
Avatar użytkownika
cieply
 
Posty: 22
Dołączył(a): piątek, 6 sty 2006, 22:23
Lokalizacja: Kosewo

Postprzez gktm » środa, 5 mar 2008, 13:29

wysiłku... i kasy; jak pomysle ile trzeba wlozyc w rzeczy nie zwiazane z samym samochodem, typu ubiór, kask, licencja, to normalny chlopak ktory nie cierpi na nadmiar gotówki dostaje zawrotów głowy... no ale cóż, taki sport :?

ps. na imprezach gdzie proby sa rodem z kjs tylko ze dluzsze czy na łączonych z kajtkami (tutaj najpierw musialbym zobaczyc jak to wyglada) napewno sie nie pojawie; :arrow: po to bede spelniac wymogi regulaminow zeby bawic sie 'na serio' w rajdy, a nie na katowaniu jedynki wokół słupka
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08

Postprzez Bullit_GSi » środa, 5 mar 2008, 14:08

wiecie co, a ja chyba wrócę do ppaik, aż tak źle z kjs'ami nie jest a 3 liga to poprostu z tego co tu słyszę śmiech

gdzie te odcinki??? a jak już będą to pewnie takie jak kiedyś na kjs, czyli 2 zakręty i szykana ech, trzeba jednak zbierać na PPZM
BRT
Bullit_GSi
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 22:45

Postprzez MSG Racing » środa, 5 mar 2008, 14:20

Niektórzy rzeczywiście przesadzają z takimi rajdami. Ale zapraszam na listopadowy rajd w Jaworznie, ostatnią rundę na Śląsku. Rajd będzie szutrowy. Trochę znam tereny gdzie ma być rozgrywany i wiem że będzie super. Mają być minimum 2 OS'y. Szutry są głównie równe i twarde. Jak sie uda to będzie nawet hopa. OSy będą pozwalać na jazdę nawet ponad 160km/h.

Po za tym na jesieni AK Jawor szykuje też KJS na poziomie Tomaszowskiego i też na szutrach.
Ja po powrocie z UK chcę tam wystartować ale już nowym mocniejszym autem.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MisieQ » środa, 5 mar 2008, 16:01

w ogole chyba wszystkie imprezy na Slasku beda miały taki charakter jak miec powinny:) W koncu inicjatywa tak naprawde wyszla od Pana Szkuty ktory nawet do KJSow czesto wlaczal bardzo ciekawe miniodcinki, wiec teraz nie zrobi na pewno takiego jaja ze zrobi 'pacholki', tylko beda wlasnie oesy, krotsze, ale oesy :)
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Następna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron