Regulaminy III ligi

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Regulaminy III ligi

Postprzez gktm » wtorek, 5 lut 2008, 13:04

zgodnie z regulaminem, można wystartować w PPZM na końcu stawki bez pomiaru czasu... tak sie tylko zastanawiam bo nie doczytałem, czy auto musi byc przygotowane do tego startu zgodnie z reg. III RD czy PPZM :shock: :?:
OGIEŃ NA TŁOKI z Wami :D
gktm
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 15 sty 2008, 16:08


Postprzez piterr » wtorek, 5 lut 2008, 13:16

zgodnie z reg. III ligi bo nie było by to logiczne jeździć autem przygotowanym do III a chcąc startować w PPZM musiałbyś przebudowywać auto (mówimy o starcie z licencją R2)
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez qbus » wtorek, 5 lut 2008, 18:30

a nam na szkoleniu mowili ze w przypadku startu w ppzm bez pomiaru czasu auto musialo by byc przygotowane tak jak do ppzm :)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez matadorRS » środa, 6 lut 2008, 23:25

qbus napisał(a):a nam na szkoleniu mowili ze w przypadku startu w ppzm bez pomiaru czasu auto musialo by byc przygotowane tak jak do ppzm :)

To jaki sens ma taki przejazd? Tak to sobie moge przejechac tydzien po zawodach oczywiscie wolnym tempem :)
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez THIM » środa, 6 lut 2008, 23:42

matadorRS napisał(a):
qbus napisał(a):a nam na szkoleniu mowili ze w przypadku startu w ppzm bez pomiaru czasu auto musialo by byc przygotowane tak jak do ppzm :)

To jaki sens ma taki przejazd? Tak to sobie moge przejechac tydzien po zawodach oczywiscie wolnym tempem :)

Jasne, że to bez sensu. Ale jakoś mnie to nie dziwi, wszak nie sens kieruje większością działaczy...
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez piterr » środa, 6 lut 2008, 23:45

Więc ja się pomyliłem przepraszam... kierowałem się logika a nie dokładną wiedzą :?
http://www.zgr.com.pl
Avatar użytkownika
piterr
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): wtorek, 16 paź 2007, 21:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Beret » poniedziałek, 11 lut 2008, 16:49

po to zeby pojechac po powazniejszej trasie i szybciej wyrobic punkty
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » wtorek, 12 lut 2008, 03:51

Coś mi się zdaje ze tu mogli sie pomylić. Niedługo będę pisał do można tak powiedzieć inicjatora 3Ligi i się dowiem wielu szczegółów.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez MisieQ » czwartek, 31 lip 2008, 15:10

dzisiaj dzwonilem do ak slaskiego, pytajac o warunki startu z R2 w rajdzie wisły. Niestety, uslyszalem w sluchawce ze nie ma zadnych odstepstw technicznych, auto i zawodnicy jak do ppzm, do tego wpisowe 1200zł z czego 600zl zostanie zwrocone na mecie. No i zabawa tylko na jednej petli i to i tak pewnie nie calej bo jeden oes jest dosc dlugi wiec moze i na nim zawodnicy z r2 nie pojada.
Wiec gdzie tu sens? fakt, trasa pod ppzm, trudniej i w ogole. No ale skoro R2 i 3liga miala obnizyc koszty to gdzie tu to obnizenie? Skoro wpisowe jak normalny zawodnik, ktore moze zostanie zwrocone w polowie po rajdzie, do tego trasa ponad polowe krotsza no i bez pomiaru, bez rywalizacji, wyniku?
A ze 3liga sama w sobie dalej kuleje to gdzie ludzie z r2 maja jezdzic? Przeciez wiekszosc z nich ma przygotowane samochody, ciuchy pod III lige, wiec czesto z utraconymi homologacjami....
eh..
MisieQ
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): piątek, 23 cze 2006, 13:40

Postprzez Philippe » czwartek, 31 lip 2008, 15:44

MisieQ napisał(a):dzisiaj dzwonilem do ak slaskiego, pytajac o warunki startu z R2 w rajdzie wisły. Niestety, uslyszalem w sluchawce ze nie ma zadnych odstepstw technicznych, auto i zawodnicy jak do ppzm, do tego wpisowe 1200zł z czego 600zl zostanie zwrocone na mecie. No i zabawa tylko na jednej petli i to i tak pewnie nie calej bo jeden oes jest dosc dlugi wiec moze i na nim zawodnicy z r2 nie pojada.
Wiec gdzie tu sens? fakt, trasa pod ppzm, trudniej i w ogole. No ale skoro R2 i 3liga miala obnizyc koszty to gdzie tu to obnizenie? Skoro wpisowe jak normalny zawodnik, ktore moze zostanie zwrocone w polowie po rajdzie, do tego trasa ponad polowe krotsza no i bez pomiaru, bez rywalizacji, wyniku?
A ze 3liga sama w sobie dalej kuleje to gdzie ludzie z r2 maja jezdzic? Przeciez wiekszosc z nich ma przygotowane samochody, ciuchy pod III lige, wiec czesto z utraconymi homologacjami....
eh..


Pełna lipa. Też w przyszłym roku były plany na 3L, ale jak nie będzie gdzie jeździć, albo za wpisowe jako szachownica bez pomiaru czasu i notatek to ja dziękuję za taki interes :-(
Avatar użytkownika
Philippe
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 16:21

Postprzez Beret » czwartek, 7 sie 2008, 11:01

badania lekarskie mi wlasnie minely a zadnego startu nie bylo jeszcze :evil: poki co pan gorski jest mi winny 80 zl
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez niechwiad » wtorek, 12 sie 2008, 22:35

ja myśle że faktycznie przesadzili może już nawet nie z wpisowym bo jednak jak się nic nie wycuduje to 600zł tylko wychodzi, ale z autem i gratami. Skoro ma się tylko jechac ot tak bez ścigania się to ryzyko dzwona zdecydowanie mniejsze więc powinni dopuścic auta przygotowane do 3 ligi... No ale co zrobic to tylko pzm... No i zdecydowanie blokuje to droge do PPZM więc w przyszłym roku nowych zawodników za wiele nie przybędzie :(
Avatar użytkownika
niechwiad
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 gru 2007, 01:24
Lokalizacja: Kudowa Zdrój

Postprzez vti_rally » środa, 13 sie 2008, 21:37

jak w Polsce nie da rady to trzeba do Czech

tam jest coś takiego jak Rally Cup czyli 70km oesowych, nie trzeba licencji,kombinezonów, sys gaśniczych, nie trzeba homologacji, wystarczy klatka z zał J i wyłącznik prądu a to wszystko za ok 300zł, a 70km osowych to jak u nas PZM , niestety w Polsce nie da rady czegoś takiego zrobić a u sąsiadów żaden problem

link do onbardu polskiej załogi z matrix rally ( ostatnio rozegrany)
http://pl.youtube.com/watch?v=_I1A-vJOHuE

od przyszłego roku również i ja tam startuje, leje na polski PZM
Avatar użytkownika
vti_rally
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Oleśnica

Postprzez Beret » czwartek, 14 sie 2008, 00:23

vti, polecam RSMO, w tym roku zostaje jeszcze kormoran :)
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez MSG Racing » czwartek, 17 wrz 2009, 04:01

Myślę że tutaj będzie dobre miejsce na dyskusję nad wydłużeniem rajdów RD 3L.
Może przed przyszłym sezonem napiszemy do PZM żeby zostały zwiększone maks długości rajdów. Skoro OS może mieć maks 5km to żeby np:
O1 miało 5km x 3-4 przejazdy czyli 15-20km OSowych,
O2 5km x 2OSy x 3 pętle = 30km OSowych
O3 5km x 3OSy x 3 pętle = 45km OSowych
byłoby to wtedy ok połowę krótszy rajd (O3) od RPP a już się płaci za niego 600zł czyli połowę RPP a jak na razie jest maks 30km czyli 1/3 RPP - co jest niesprawiedliwe.
Mam jeszcze inne pomysły ale ten byłby raczej najważniejszy :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Następna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron